Dziś mamy 24 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

25 maja 2024
Wiadomości z regionu

3-letnie dziecko trafiło do szpitala. Zderzenie osobówki z dostawczakiem

fot. OSP Solec Kujawski

fot. OSP Solec Kujawski

"Rozmowa trwa. Zagrożenie życia. Wyjazd# z Bydgoszczy kierunek Toruń w samochodzie zgłaszająca z dzieckiem blokuje pas drogi. W samochodzie dziecko 3,5 roku" - takie zgłoszenie odebrali dzisiaj strażacy z Solca Kujawskiego oraz Bydgoszczy.

Z racji poważnej treści zgłoszenia na miejsce zdarzenia wysłano 2 zastępy z Solca Kujawskiego oraz 1 z Bydgoszczy. Na wyjeździe z Bydgoskiego parku przemysłowego doszło do zderzenia z udziałem samochodu osobowego z samochodem dostawczym. Po dotarciu na miejsce pierwszego zastępu z naszej jednostki zastano strażaków ze SP PSP w Bydgoszczy prowadzących swoje czynności. Jak się okazało sytuacja na miejscu nie była na tyle poważna jak opisano, to w zgłoszeniu. W wypadku brały udział 3 osoby w tym 3-letnie dziecko. Dziecko wraz z kierującą pojazdem osobowym zostali przebadani przez ratowników medycznych, po czym zostali zabrani do najbliższego szpitala, natomiast kierujący autem dostawczym nie wymagał dalszej obserwacji i został na miejscu. W trakcie działań ruch w miejscu wypadku odbywał się wahadłowo. Obecnie ruch na 271 km DK10 odbywa się bez utrudnień.

Materiał: OSP Solec Kujawski

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Korzystanie ze środowiska
500PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Zadaj pytanie
40PLN
Ewidencja odpadów BDO (pakiet mini)
2400 zł / rokPLN
KOBIZE
500PLN
Szkolenie okresowe pracowników
89PLN
Szkolenie z HACCP
80PLN
Budowa magazynów
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)
0

Nie bądź zombi! Narkotyki to bardzo ryzykowna gra (film)

Narkotyki to bardzo ryzykowna gra, w której jedyną #pewną jest to, że nie można wygrać. Przeciwnik, w tym przypadku środek odurzający, nie bierze jeńców. Obowiązującą zasadą jest to, że wraz z rozwojem uzależnienia pojawia się coraz większa tolerancja na narkotyk. Aby utrzymać pożądany efekt, osoba uzależniona zaczyna przyjmować coraz większe dawki – a te w którymś momencie stają się toksyczne i… game over – nie ma drugiego życia. Żeby zatrzymać tę rozgrywkę, polska Policja stworzyła spot skierowany do młodych ludzi, którzy nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że każdy, kto zaczyna tę grę, już na starcie jest przegrany.

(czytaj więcej)