Dziś mamy 27 września 2016, wtorek, imieniny obchodzą:

Aktualności

Zwycięstwo stracone w końcówce

W sobotę, 24 września dobrze dysponowany ostatnio Dąb Potulcie udał się do #Sępólna Krajeńskiego na mecz z zawsze groźną Krajną. Szczególnie wiele emocji spotkanie przyniosło w ostatnich minutach.

(czytaj więcej)
25 września 2016 0

4-latki z Donalda w Myślęcinku

23 września 4 latki z Przedszkola Niepublicznego Donald korzystając z wrześniowej, #słonecznej pogody odwiedziły ogród zoologiczny w Myślęcinku.

(czytaj więcej)

SP Zawisza Bydgoszcz z walkowerem

SP Zawisza Bydgoszcz, który swoje spotkania w roli gospodarza rozgrywa w #Potulicach, sięgnie po 3 punkty bez gry, bowiem Ramiel Bydgoszcz poddał ten mecz walkowerem.

(czytaj więcej)
25 września 2016 10

Wspólna modlitwa na rynku. Odmówiono Koronkę do Miłosierdzia Bożego

Co roku, na ulicach miast świata, odprawiana jest Koronka do Miłosierdzia #Bożego. Do tej akcji przyłącza się także Nakło.

(czytaj więcej)

Grad goli w Ślesinie. Gospodarze byli skuteczniejsi

Sobotnie spotkanie Zorzy Ślesin i Skry Paterek nastwione było na ofensywny futbol, a po #meczu zdecydowanie więcej powodów do radości mieli kibice gospodarzy, bowiem to oni odnieśli okazałe zwycięstwo.

(czytaj więcej)
25 września 2016 7

Biegli ile sił w nogach. Zobacz, kto był najszybszy!

Jak już informowaliśmy, 24 września w Potulicach odbyły się Biegi Uliczne #o „Zielony Liść Dębu”. Zgodnie z zapowiedzą, poniżej zamieszczamy wyniki rywalizacji.

(czytaj więcej)
25 września 2016 0

Orlicy Dębu bez straty punktu. Zaprezentowali znakomitą grę

W sobotnie przedpołudnie Dąb Potulice był gospodarzem mini turnieju w rozgrywkach #K-P ZPN w klasie orlika, w którym oprócz gospodarzy wystąpiły zespoły Mezar Nakło, KS Łochowo i Gryf II Sicienko.

(czytaj więcej)
25 września 2016 11

Sala NOK-u pękała w szwach. Za nami druga odsłona!

24 września w Nakielskim Ośrodku Kultury odbyła się druga odsłona #14, czyli HIP-HOP #nad Notecią vol. 2. Impreza w szczytnym celu cieszyła się dużym zainteresowaniem szczególnie młodzieży.

(czytaj więcej)
25 września 2016 1

Tenisiści zakończyli sezon. Bawili się przy grillu i muzyce

Na kortach Nakielskiego Towarzystwa Tenisowego Sokół w Nakle odbył się piknik #kończący sezon 2016. Tenisiści świetnie się bawili.

(czytaj więcej)
25 września 2016 13

Sparing seniorów. Za tydzień rusza II liga

W sobotę 24 września II ligowy Womix NTS Trójka Nakło rozegrał na własnej hali d#wumecz z zespołem Młodej Ligi - BKS Chemik Bydgoszcz.

(czytaj więcej)
25 września 2016 0

Wesołe Misie przywitały jesień. Świetnie rozpoznają tę porę roku

23 września 2016 r. "Wesołe Misie" z Niepublicznego Żłobka "Słoneczko" przywitały jesień.

(czytaj więcej)
25 września 2016 12

Biegi Feniksa zgromadziły kilkaset osób. Zawody stały na wysokim poziomie

W sobotnie popołudnie na Stadionie Miejskim w Mroczy odbyły się XIII Wrześniowe #Biegi Feniksa, w tym roku pod hasłem: ,,Bieganie i zdrowy styl życia Twoim nałogiem" dzięki współpracy z pełnomocnikiem do spraw uzależnień w Gminie Mrocza.

(czytaj więcej)
25 września 2016 0

Zawodnicy LUKS Start Nakło w Słubicach. Biorą udział w Mistrzostwach Polski

Podczas I dnia Mistrzostw Polski Młodzików (roczniki 01' - 02'), które od 24 do 25 września #odbywają się w Słubicach zawodnicy LUKS START NAKŁO zajęli 7 i 12 miejsce.

(czytaj więcej)
25 września 2016 5

Z uśmiechem pożegnali lato. Były zabawne konkursy, zawody sportowe i poczęstunek

Mieszkańcy Wieszek przygotowali dla najmłodszych atrakcje na festynie z okazji #pożegnania lata.

(czytaj więcej)
24 września 2016 0

Miło spędzali czas na świeżym powietrzu

Oprócz biegów ulicznych, które odbyły się 24 września w Potulicach, trwał także festyn.

(czytaj więcej)
24 września 2016 0

Donaldziaki z wizytą w Kruszwicy. Skorzystały z kilku atrakcji

Przyjemna, jesienna pogoda sprzyja wycieczkom krajoznawczym. Korzystając #z jej uroków grupa dzieci 5 i 6 – letnich z Przedszkola ,,Donald” wybrała się pod opieką swoich Pań do Kruszwicy.

(czytaj więcej)
24 września 2016 1

Biesiadowali w Dolinie Sokołów

Jak zawsze po oficjalnym rozpoczęciu i zakończeniu sezonu motocyklowego #w Nakle, motocykliści przejeżdżają w Dolinę Sokołów do Paterka, gdzie odbywa się dalsza część imprezy.

(czytaj więcej)
24 września 2016 0

Bieg uliczny w Potulicach. Cieszył się dużym zainteresowaniem

Już po raz 26. w Potulicach odbyły się Biegi Uliczne o „Zielony Liść Dębu”. Wzięło w #nich udział wielu uczestników.

(czytaj więcej)
24 września 2016 9

Motocykliści zakończyli sezon. Przejechali ulicami Nakła

Mimo, że w kalendarzu już jesień, słoneczna pogoda towarzyszyła imprezie z okazji #zakończenia sezonu Nadnoteckich Sokołów. Motocykliści tradycyjnie spotkali się na parkingu marketu Biedronka przy ulicy Potulickiej w Nakle.

(czytaj więcej)
24 września 2016 2

Ostatni turniej w bydgoskim klubie. Zawodnicy Taverny zajęli wysokie miejsca

W piątek 23.09.2016r., w bydgoskim klubie Trip odbył się ostatni turniej darta organizowany #w tym miejscu. Nie zabrakło tam zawodników Dart Taverny Nakło Dawida Mielcarka oraz Mariusza Warzyboka.

(czytaj więcej)
24 września 2016 2

„Żegluga” na kursach bezpieczeństwa. Wszyscy uczniowie zdali egzaminy

W dniach 11-18 września 2016r. uczniowie klasy II Technikum Żeglugi Śródlądowej brali #udział w specjalistycznych zajęciach w ośrodku szkoleń morskich w Kołobrzegu. Stanowią one niezbędny element nauczania w szkołach kształcących marynarzy zgodnie z Międzynarodową Konwencją STCW.

(czytaj więcej)
0

Oblicz ratę swojego zobowiązania z pomocnym kalkulatorem!

Miło jest móc po ciężkim dniu w pracy wrócić do własnego domu, w którym czujemy się swobodnie i komfortowo. Wiele osób przez całe życie dąży do tego, by móc cieszyć się takim miejscem, jednak zrealizowanie tego celu czasem wydaje się niezwykle trudne.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

Sezon grzewczy za pasem – jaki węgiel wybrać?

Każdy kto ogrzewa swój dom węglem wie, że najlepiej zaopatrzyć się w opał latem, kiedy jego ceny są najniższe. To już ostatni moment, by zakupić odpowiedni opał w rozsądnej cenie. Aby zakup #węgla nie uszczuplił domowego budżetu, aż tak bardzo, jego wybór musi być dobrze przemyślany. Nie bez znaczenia jest też solidny i zaufany sprzedawca, który służy poradą. Jaki zatem węgiel wybrać?

(czytaj więcej)
0

Zwierzaki i ich sekretne życie. Czy wiecie, co robią gdy nie ma was w domu?

Jeżeli ktoś myśli, że kiedy zostawia swoje ukochane zwierzaki w domu, one zajmują się wyłącznie tęsknotą za nim, cóż, jest w błędzie.

(czytaj więcej)