Dziś mamy 23 czerwca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

07 czerwca 2024

Rockandrollowy Piknik Rodzinny. Razem bawili się dorośli i dzieci

fot. powierzone

fot. powierzone

Dnia 3 czerwca br. w naszym przedszkolu odbył się #Rockandrollowy Piknik Rodzinny. Rodzice i dzieci byli ubrani w rockandrollowe stroje.

Na wszystkich czekało mnóstwo kulinariów: grochówka, kiełbaski z grilla, wata cukrowa, popcorn,słodycze a przede wszystkim przepyszne wypieki przygotowane przez rodziców. Dzieci mogły skorzystać z wielu atrakcji takich jak : malowanie twarzy, tatuaże, kolorowe warkoczyki, budka 360, bańki mydlane, dmuchańce, zumba oraz profesjonalna sesja zdjęciowa pani

Basi Geppert. DJ, pan Marek Ciepliński umilał czas prowadząc konkursy i wesołe zabawy przy muzyce. Dzieci i rodzice bawili się doskonale, było mnóstwo radości i śmiechu.

Wszystkim osobom, które pomogły w organizacji pikniku serdecznie dziękujemy . Szczególnie panu Markowi Cieplińskiemu oraz państwu Darii Pubanc-Cieplińskiej i Łukaszowi Cieplińskiemu.

Materiał: Red. Przedszkole Wesoła Piątka

Oceń artykuł: 12 16

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 2 (6)

    wrr, w dniu 08-06-2024 11:24:51 napisał:

    Ten świat naprawdę przewraca się do góry nogami. Żeby w Przedszkolu taką imprezę zrobić!!! Kto wpadł na tak durrną zabawę-wstyd, wstyd

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Ewidencja Importu Aut
2400 zł / rokPLN
Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
Ramki ślubne
39,90 zł PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych
79PLN
Konstrukcje stalowe
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)
0

Akcja "Bezpieczny Autokar". Inspektorzy kontrolują pojazdy

Akcja „Bezpieczny Autokar" prowadzona jest od #2003 roku przez Inspekcję Transportu Drogowego. W ramach inicjatywy inspektorzy kontrolują autokary, które przewożą dzieci i młodzież na wypoczynek.

(czytaj więcej)