Dziś mamy 2 lipca 2022, sobota, imieniny obchodzą:

Głos internauty


Jeśli jesteś świadkiem jakiegoś ważnego wydarzenia, wiesz o czymś istotnym, chcesz nas o czymś poinformować - pisz do nas - czekamy!

Wysyłana stąd wiadomość trafi do redakcji portalu oraz zostanie opublikowana w dziale Głos internauty. Jeżeli nie chcesz, aby przesłana wiadomość była publikowana - napisz w treści "nie publikować" lub skorzystaj z formularza Wrzuć temat.

*

Foto i wideo można przesyłać pojedynczo (najlepiej w formatach .jpg, .wmv, .flv) lub spakowane jako archiwum .zip albo .rar. Wielkość pliku nie może przekraczać 64 MB

Formularz wysłany, dziękujemy!
Wypełnij wymagane pola!

01 lipca 2022 20

Jak nie lodówka, to kanapa. "Ludzie, co się z Wami dzieje?"

Jeden z naszych czytelników nadesłał do nas zdjęcie oraz krótką wiadomość. Ktoś wyrzucił kanapę na pobocze drogi.

(czytaj więcej)
21 czerwca 2022 19

Trzy lata bez placu zabaw. "Jaki jest powód, aby ograniczać wychowankom zabawę?"

Do naszej redakcji napisał mieszkaniec # Paterka, który martwi się, że dzieci nie mogą korzystać z tamtejszego placu zabaw. Publikujemy treść nadesłanego listu.

(czytaj więcej)
31 maja 2022 42

„Uprzykrza życie mieszkańcom i podróżnym”. Internauta porusza problem

Do naszej redakcji zgłosił się internauta, który zwraca uwagę na# problem z toaletami na dworcu PKP w Nakle. Publikujemy treść wiadomości nadesłanej przez nakielanina.

(czytaj więcej)
27 kwietnia 2022 54

„Rano przejechanie koło szkoły graniczy z cudem”. Internauta apeluje o rozwiązanie problemu

Do naszej redakcji wpłynął list od Internauty, który #poruszył problem komunikacji koło jednej z nakielskich szkół. Poniżej prezentujemy treść listu.

(czytaj więcej)
21 kwietnia 2022 2

Bariera chroniąca płazy zniszczona? Internauta zwraca uwagę

Nasz czytelnik zwrócił uwagę na# barierę chroniącą płazy. O co chodzi? Treść wiadomości zamieszczamy poniżej.

(czytaj więcej)
04 kwietnia 2022 36

Internauta zwraca uwagę na niewłaściwe zachowanie właścicieli psów

Jeden z naszych czytelników poruszył problem sprzątania# psich odchodów. Jest niezadowolony z zachowania niektórych właścicieli pupilów. Treść otrzymanego listy publikujemy poniżej.

(czytaj więcej)
31 marca 2022 21

Jedna decyzja, wiele zniszczeń. Kto za to zapłaci?

Do naszej redakcji wpłynął list od Internauty, który poruszył problem niszczonej drogi# w jednej z nakielskich wsi. Poniżej prezentujemy treść listu.

(czytaj więcej)
27 marca 2022 30

W Nakle brakuje śmietników? Czytelnik zwraca uwagę

Nasz czytelnik zwrócił uwagę, jego zdaniem, na dość długo# ciągnący się problem. O co chodzi? Treść otrzymanej wiadomość publikujemy poniżej.

(czytaj więcej)
19 marca 2022 14
Głos Internauty

"Zapomniano o niepełnosprawnych?”. Internautka zauważa problem

Do naszej redakcji wpłynął kolejny list od Internautki, który dotyczy problemów ze zmianą # organizacji ruchu w Nakle. Poniżej prezentujemy treść listu.

(czytaj więcej)
05 marca 2022 47

„Absurd goni absurd”. Zmiana organizacji ruchu wciąż budzi emocje

Mimo że zmiana organizacji ruchu została wprowadzona już# kilka miesięcy temu to nadal budzi wiele emocji wśród mieszkańców. Czytelnicy zwracają uwagę m.in. na tworzące się korki w godzinach porannych i popołudniowych. Treść otrzymanego listu zamieszczamy poniżej.

(czytaj więcej)
13 lutego 2022 20

Niemiła sytuacja przy paczkomacie. Błoto daje się we znaki

Internauci zwracają się do nas z różnymi problemami. Dotyczą one# wielu tematów. Dzisiaj otrzymaliśmy wiadomość od czytelnika, którego podczas odbierania paczki przy jednym z nakielskich paczkomatów czekała niemiła niespodzianka. Treść poniżej.

(czytaj więcej)
13 lutego 2022 10

„Za co płacimy podatki?”. Mieszkańcy skarżą się na zły stan drogi

Temat złego stanu dróg dotyczy mieszkańców praktycznie# każdej gminy powiatu nakielskiego. Niedawno otrzymaliśmy kolejną już wiadomość od mieszkańca Nakła. W swojej wypowiedzi nie szczędzi słów na temat, jego zdaniem, fatalnej nawierzchni drogi. O jaką ulicę chodzi? Treść listu publikujemy poniżej.

(czytaj więcej)
10 lutego 2022 45

„Miasto, a takie zaniedbane”. Czytelnik o drogach w Nakle

Nasz czytelnik poruszył temat stanu jednego z# odcinków dróg w Nakle. O co chodzi? Treść otrzymanej wiadomości publikujemy poniżej.

(czytaj więcej)
26 stycznia 2022 21

„To jest już jakaś kpina”. Przebudowa wejścia do ratusza nie ma końca

Skontaktował się z nami mieszkaniec Nakła, który z niepokojem patrzy na# przedłużającą się przebudowę wejścia do nakielskiego ratusza. Otrzymaną wiadomość w całości zamieszczamy poniżej.

(czytaj więcej)
19 stycznia 2022 18

Porzucone śmieci znowu problemem. „Ludzie nie dbają, a potem narzekają”

O tym, że niektórzy porzucają śmieci w# różnych miejscach gminy Nakło nie trzeba już nikogo przekonywać. Problem ten często denerwuje mieszkańców. Otrzymaliśmy wiadomość od internauty, który natrafił na taki przypadek. Całą treść listu zamieszczamy poniżej.

(czytaj więcej)
13 stycznia 2022 28

„Ciekawe jak dojdzie do tragedii to kogo to będzie wina”

Skontaktował się z nami czytelnik, który ma kilka# uwag odnośnie ulicy Gepperta w Nakle. Czego dotyczyła wiadomość? Treść zamieszczamy poniżej.

(czytaj więcej)
12 stycznia 2022 25

W Nakle brakuje miejsc parkingowych dla osób niepełnosprawnych?

Otrzymaliśmy wiadomość od naszego czytelnika. W swojej wypowiedzi poruszył# temat miejsc parkingowych dla osób niepełnosprawnych. Treść nadesłanego listu publikujemy poniżej.

(czytaj więcej)
02 stycznia 2022 26

Psie odchody na chodnikach. Internauta zwraca uwagę

Mieszkaniec Nakła apeluje do właścicieli psów, aby# sprzątali po swoich pupilach. Treść otrzymanej wiadomości zamieszczamy poniżej.

(czytaj więcej)
29 grudnia 2021 19

„Ruch się zwiększył, a drogi się zapadają”. Mieszkaniec zaniepokojony

Skontaktowała się z nami Internautka. Zwróciła uwagę# na problem przy ulicy Norwida w Nakle. O co konkretnie chodzi? Treść otrzymanej wiadomości można przeczytać poniżej.

(czytaj więcej)
28 grudnia 2021 61

„Aż smutno się na to patrzy”. Internautka o warunkach na drogach

Otrzymaliśmy list od naszej czytelniczki. W swojej wypowiedzi poruszyła# temat złych warunków drogowych na jednym z nakielskich osiedli. Całą treść zamieszczamy poniżej

(czytaj więcej)
23 grudnia 2021 1

Temat wraca jak bumerang. Chodzi o warunki na drogach

Temat zimowego utrzymania dróg zawsze po# opadach śniegu wraca jak bumerang. Napisał do nas internauta, który poruszył temat warunków w okolicach Trzeciewnicy. Treść wiadomości poniżej.

(czytaj więcej)
0

Zawód położna, to dużo więcej niż troska. Opowiada laureatka konkursu

Mówi się, że położna to najpiękniejszy zawód świata. I trudno się z tym nie zgodzić#, biorąc pod uwagę okoliczności, w jakich położna realizuje swoje zadania. Większości społeczeństwa zawód ten kojarzy się z przyjmowaniem porodów i opieką nad noworodkami. Natomiast zakres zadań, jakie położna może realizować i kompetencji, które posiada jest zdecydowanie szerszy. O zawodzie położnej, o tym, co zrobić, żeby nią zostać i o możliwościach jakie daje praca położnej pisze Małgorzata Drężek Skrzeszewska – laureatka 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Pierwsza pomoc tonącemu. Co zrobić, kiedy na naszych oczach ktoś tonie?

Jedną z najczęstszych przyczyn zgonów w okresie wakacyjnym jest utonięcie. Co zrobić, kiedy ktoś tonie?

(czytaj więcej)
0

Wakacje z psem i kotem. Jak dbamy o pupila w podróży?

Zaczęły się wakacje, okres relaksu i miłych chwil z rodziną i przyjaciółmi,# do których bez wątpienia zaliczamy nasze czworonogi. Ogólnopolskie badanie ,,Wyjazdy urlopowe Polaków a opieka nad zwierzętami” zrealizowane na zlecenie firmy Mars Polska pokazuje, jak polscy opiekunowie psów i kotów organizują opiekę nad swoimi czworonogami, planując wyjazdy wypoczynkowe. Okazuje się, że podczas wakacyjnych podróży częściej towarzyszą nam psy, a 68% ich opiekunów jest bardziej szczęśliwych, gdy spędza urlop ze swoim ulubieńcem. Z kolei koty w większości zostają w domach, ponieważ źle znoszą podróż (79%) i zmianę otoczenia (78%).

(czytaj więcej)
0

Urlop bez urlopu? Czyli jak wypocząć, gdy nie planujesz dłuższego wyjazdu

Aż 59 proc. Polaków w tym roku nie pojedzie na urlop – wynika z najnowszego# sondażu Instytutu Badań Pollster. To skutek niepewnej sytuacji gospodarczej, braku czasu, a także konieczności odbudowy biznesu po 2-letnim okresie trwania pandemii. W jaki sposób zatem szybko naładować baterie bez urlopu? Wśród wybranych grup zawodowych z wyższymi dochodami, popularne stają się 2-3 dniowe wyprawy na łono natury. Coraz częściej biznesmeni wybierają wędkowanie jako sprawdzony sposób na odstresowanie i szybki reset w krótkim czasie.

(czytaj więcej)