Dziś mamy 28 stycznia 2022, piątek, imieniny obchodzą:

Głos internauty


Jeśli jesteś świadkiem jakiegoś ważnego wydarzenia, wiesz o czymś istotnym, chcesz nas o czymś poinformować - pisz do nas - czekamy!

Wysyłana stąd wiadomość trafi do redakcji portalu oraz zostanie opublikowana w dziale Głos internauty. Jeżeli nie chcesz, aby przesłana wiadomość była publikowana - napisz w treści "nie publikować" lub skorzystaj z formularza Wrzuć temat.

*

Foto i wideo można przesyłać pojedynczo (najlepiej w formatach .jpg, .wmv, .flv) lub spakowane jako archiwum .zip albo .rar. Wielkość pliku nie może przekraczać 64 MB

Formularz wysłany, dziękujemy!
Wypełnij wymagane pola!

26 stycznia 2022 17

„To jest już jakaś kpina”. Przebudowa wejścia do ratusza nie ma końca

Skontaktował się z nami mieszkaniec Nakła, który z niepokojem patrzy na# przedłużającą się przebudowę wejścia do nakielskiego ratusza. Otrzymaną wiadomość w całości zamieszczamy poniżej.

(czytaj więcej)
19 stycznia 2022 18

Porzucone śmieci znowu problemem. „Ludzie nie dbają, a potem narzekają”

O tym, że niektórzy porzucają śmieci w# różnych miejscach gminy Nakło nie trzeba już nikogo przekonywać. Problem ten często denerwuje mieszkańców. Otrzymaliśmy wiadomość od internauty, który natrafił na taki przypadek. Całą treść listu zamieszczamy poniżej.

(czytaj więcej)
13 stycznia 2022 28

„Ciekawe jak dojdzie do tragedii to kogo to będzie wina”

Skontaktował się z nami czytelnik, który ma kilka# uwag odnośnie ulicy Gepperta w Nakle. Czego dotyczyła wiadomość? Treść zamieszczamy poniżej.

(czytaj więcej)
12 stycznia 2022 24

W Nakle brakuje miejsc parkingowych dla osób niepełnosprawnych?

Otrzymaliśmy wiadomość od naszego czytelnika. W swojej wypowiedzi poruszył# temat miejsc parkingowych dla osób niepełnosprawnych. Treść nadesłanego listu publikujemy poniżej.

(czytaj więcej)
02 stycznia 2022 26

Psie odchody na chodnikach. Internauta zwraca uwagę

Mieszkaniec Nakła apeluje do właścicieli psów, aby# sprzątali po swoich pupilach. Treść otrzymanej wiadomości zamieszczamy poniżej.

(czytaj więcej)
29 grudnia 2021 19

„Ruch się zwiększył, a drogi się zapadają”. Mieszkaniec zaniepokojony

Skontaktowała się z nami Internautka. Zwróciła uwagę# na problem przy ulicy Norwida w Nakle. O co konkretnie chodzi? Treść otrzymanej wiadomości można przeczytać poniżej.

(czytaj więcej)
28 grudnia 2021 61

„Aż smutno się na to patrzy”. Internautka o warunkach na drogach

Otrzymaliśmy list od naszej czytelniczki. W swojej wypowiedzi poruszyła# temat złych warunków drogowych na jednym z nakielskich osiedli. Całą treść zamieszczamy poniżej

(czytaj więcej)
23 grudnia 2021 1

Temat wraca jak bumerang. Chodzi o warunki na drogach

Temat zimowego utrzymania dróg zawsze po# opadach śniegu wraca jak bumerang. Napisał do nas internauta, który poruszył temat warunków w okolicach Trzeciewnicy. Treść wiadomości poniżej.

(czytaj więcej)
13 grudnia 2021 33

„Za co oni biorą pieniądze?”. Powraca temat zimowego utrzymania dróg

W dniu wczorajszym skontaktował się z nami kierowca, który jest# oburzony stanem zimowego utrzymania dróg. Treść otrzymanej wiadomości publikujemy poniżej.

(czytaj więcej)
07 grudnia 2021 29

Ciemności na Osiedlu Chrobrego? Mieszkańcy zwracają uwagę na problem

Nasi czytelnicy w swoich wiadomościach poruszają ważne kwestie dla# lokalnej społeczności. Skontaktowała się z redakcją mieszkanka Osiedla Chrobrego w Nakle. Jaki temat poruszyła? Treść wypowiedzi zamieszczamy poniżej.

(czytaj więcej)
03 grudnia 2021 57

„Ludzie, czy Wy nie macie sumienia?”. Internauta o pandemii i zachowaniu

- Coraz gorzej z ludzką odpowiedzialnością - tymi słowami rozpoczął# swoją wiadomość nasz czytelnik. Czego dotyczyła? Treść zamieszczamy poniżej.

(czytaj więcej)
28 listopada 2021 6

Niespodziewany gość na osiedlu. Ulicą spacerował łoś

Niecodzienne zdarzenie mieli okazję zobaczyć wczoraj #, 27 listopada 2021 r. mieszkańcy Ślesina. Po ulicy Świerkowej spacerował łoś.

(czytaj więcej)
25 listopada 2021 29

„Smród, brud i to miasto powiatowe”. Czytelniczka o dworcu PKP

W ostatnich dniach otrzymaliśmy wiadomość od# naszej czytelniczki. Zwraca uwagę na bałagan na dworcu PKP. Treść publikujemy poniżej.

(czytaj więcej)
16 listopada 2021 10

Część ulicy naprawiona, a druga już nie. Mieszkańcy proszą o reakcję

Skontaktował się z nami Internauta. Zwrócił uwagę na# problem przy ulicy Piaskowej w Nakle. O co konkretnie chodzi? Treść otrzymanej wiadomości można przeczytać poniżej.

(czytaj więcej)
15 listopada 2021 34

„Ludzie boją się o swoje dzieci”. Internauta zwraca uwagę na problem

Otrzymaliśmy wiadomość od Internauty. W swojej wypowiedzi poruszył# problem braku oświetlenia niedaleko jednej z nakielskich szkół. Całą treść publikujemy poniżej.

(czytaj więcej)
01 listopada 2021 9

„Jak długo pozostaną bezkarni?”. Śmieci przy altance śmietnikowej

Skontaktował się z nami Internauta, który zwrócił uwagę na# problem. Powraca on jak bumerang. O co chodzi? Treść otrzymanej wiadomości publikujemy poniżej.

(czytaj więcej)
17 października 2021 13

Internauta apeluje o naprawę. „Jeszcze chwilę i zostawimy tam zawieszenie”

Otrzymaliśmy wiadomość od naszego czytelnika#, który apeluje o naprawę drogi na nakielskich przejazdach kolejowych.

(czytaj więcej)
14 października 2021 25

„Modernizacja ul. Gepperta to jedna wielka porażka!”. Ciągnące się prace

Skontaktował się z nami czytelnik, który jest# zaniepokojony ciągnącymi się pracami związanymi z modernizacją ulicy Gepperta w Nakle. Treść otrzymanej wiadomości poniżej.

(czytaj więcej)
05 października 2021 35

„Coraz gorzej dzieje się w Nakle”. Kolejne drzewa wycięte

Otrzymaliśmy wiadomość od naszej czytelniczki, która jest# zaniepokojona wycięciem kolejnych drzew w Nakle. Treść poniżej.

(czytaj więcej)
24 września 2021 16

Parking szkolny czy strefa postoju publicznego Internauta zaniepokojony

Do naszej redakcji wpłynęła wiadomość od zaniepokojonego# mieszkańca gminy Nakło nad Notecią

(czytaj więcej)
01 września 2021 27

Wszystkie połączenia autobusowe zostały zawieszone. "Jak moja córka ma dojechać do szkoły"?

Do naszej redakcji wpłynęła wiadomość od zaniepokojonego mieszkańca gminy Kcynia.

(czytaj więcej)
0

Zamiast słodyczy i kwiatów. Jaki prezent wybrać dla babci i dziadka?

Słodycze i kwiaty to standardowy upominek dla seniorów, wręczany im często przy# różnych okazjach. Zamiast jednak prezentu materialnego na Dzień Babci i Dziadka może podarować im niespodziankę, która pozwoli miło i ciekawie spędzić czas. Jak pokazało badanie serwisu Prezentmarzeń „Czas wolny podczas koronawirusa” aż 88% zapytanych Polaków odczuwa psychiczne skutki zagrożenia pandemią. Tym bardziej osoby starsze, które w obawie o zdrowie pozostają często w domowej izolacji. Dlatego warto wykorzystać zbliżający się Dzień Babci i Dziadka, aby zachęcić seniorów do skorzystania na przykład z tematycznych warsztatów online lub innej, niestandardowej atrakcji.

(czytaj więcej)
0

Nawet co dziesiąty młody Polak może odczuwać wypalenie pandemiczne

Nawet co dziesiąty młody Polak może odczuwać# wypalenie pandemiczne, wiążące się m.in. z objawami depresyjnymi i lękowymi – wynika z badań psychologów z Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Pokazały one, że rok po wybuchu pandemii sytuacja ta nadal stresuje.

(czytaj więcej)
0

5 mitów na temat pieczywa. Czas obalić je wszystkie!

Nadszedł nowy rok, a wraz z nim – postanowienia noworoczne.# Wiele z nich dotyczy naszego zdrowia. Z sondażu United Surveys wynika, że w 2022 r. 22% Polaków chce prowadzić aktywniejszy tryb życia. Kolejne 17,7% zaplanowało przejście na dietę. Co oznacza zdrowe odżywianie się? Przede wszystkim spożywanie mniej przetworzonych produktów. Coraz częściej sięgamy np. po domowe wypieki, kierując się nie tylko rosnącymi cenami w piekarniach, ale również troską o swoją sylwetkę. Niektórzy w ogóle rezygnują z chleba, tłumacząc się noworoczną dietą. Ale czy na pewno jest to dobry kierunek? Obalamy 5 mitów na temat pieczywa. Wejdźmy w nowy rok zdrowo i smacznie.

(czytaj więcej)
0

Bankructwa obawia się co piąta firma. Najczęściej w budownictwie i usługach

O upadłość w minionym roku otarło się ponad# 7 proc. firm sektora MŚP. W tym roku czarnego scenariusza obawia się niemal co piąty biznes, przede wszystkim firmy mikro i małe, zatrudniające do 49 osób – wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor. Najczęściej są to reprezentanci budownictwa, usług i transportu, podczas gdy w zeszłym roku o przyszłość najbardziej drżał przemysł. Przyczyn kłopotów przedsiębiorcy upatrują głównie wśród zmian prawno-podatkowych oraz inflacji i spadku popytu.

(czytaj więcej)