Dziś mamy 20 czerwca 2018, środa, imieniny obchodzą:

Na sygnale

19 czerwca 2018 5

Policjanci badają okoliczności wypadku. Przyczyną była nieostrożność kierowcy?

Prawdopodobnie nieostrożność kierowcy była przyczyną wypadku drogowego, do jakiego doszło # wczoraj na obwodnicy Nakła. W zatrzymującego się na sygnalizacji świetlnej opla uderzyła ciężarówka. Kierowca auta osobowego został śmigłowcem przetransportowany do szpitala. Okoliczności wypadku wyjaśniają nakielscy policjanci.

(czytaj więcej)
19 czerwca 2018 0

Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Świadkowie poszukiwani

Policjanci z nakielskiego Zespołu ds. Wykroczeń poszukują świadków zdarzenia, do którego doszło # w dniu 10 kwietnia br. około godziny 15 na ul 5 stycznia w Mroczy.

(czytaj więcej)
19 czerwca 2018 24

Pożar lasu. Na miejscu 20 zastępów

Po godzinie 14:00 na terenie lasu w Polichnie wybuchł pożar. Akcja gaśnicza nadal trwa.

(czytaj więcej)
18 czerwca 2018 3

Za kierownicą pomimo sądowego zakazu. 50-latek usłyszał już zarzuty

Sądowy zakaz kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi miał 50-letni motorowerzysta, którego # zatrzymali mundurowi z Mroczy. Podejrzany już usłyszał zarzuty i grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(czytaj więcej)
18 czerwca 2018 4

Obywatelska postawa mieszkańców. Zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę

Mieszkańcy Kcyni zatrzymali i przekazali policjantom kierowcę chryslera, który miał w # organizmie ponad 3 promile alkoholu. Mężczyzna zanim został ujęty uszkodził dwa zaparkowane auta i wjechał w elewację budynku Ochotniczej Straży Pożarnej. O jego losach zdecyduje sąd.

(czytaj więcej)
18 czerwca 2018 5

Działania policjantów na drogach powiatu. Nie obyło się bez mandatów

Policjanci z nakielskiej „drogówki’ wspólnie z mundurowymi z Oddziału Prewencji Policji w # Bydgoszczy prowadzili działania kontrolne na drogach powiatu. Nie obyło się bez mandatów.

(czytaj więcej)
18 czerwca 2018 6

Zawracał na dziesiątce. 78-latek ukarany mandatem

Dzisiaj w Trzeciewnicy po godzinie 15:00 doszło do kolizji na wysokości stacji paliw.

(czytaj więcej)
18 czerwca 2018 36

Wypadek na ulicy Mroteckiej. Poszkodowana osoba zabrana śmigłowcem do szpitala

Przed godziną 15:00 na skrzyżowaniu nakielskiej obwodnicy z ulicą Mrotecką # doszło do zderzenia dwóch pojazdów.

(czytaj więcej)
18 czerwca 2018 6

Poszukiwany listem gończym nie zdążył rozpocząć urlopu

Kryminalni z Nakła na bydgoskim dworcu autobusowym zatrzymali 29-latka poszukiwanego listem gończym za różne przestępstwa.# Mężczyzna dosłownie wpadł w ręce mundurowych, kiedy wysiadał z autobusu którym przyjechał zza granicy, gdzie się przez kilka miesięcy ukrywał.

(czytaj więcej)
18 czerwca 2018 5

80 zarzutów za oszustwa dla mieszkańca Nakła

Aż 80 zarzutów za popełnienie różnych przestępstw usłyszał mieszkaniec Nakła zatrzymany przez nakielskich kryminalnych. 41-latek przez blisko 3 lata ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

(czytaj więcej)
15 czerwca 2018 4

Kolejny policyjny pościg. Tym razem za 27-latkiem bez prawa jazdy

Zarzut za niezatrzymanie się do policyjnej kontroli usłyszał mieszkaniec gminy Szubin, #który najpierw autem, a potem pieszo, uciekał przed policyjną kontrolą. Powód takiego zachowania szybko wyszedł na jaw. Okazało się, że kierowca nie posiadał w ogóle uprawnień do kierowania pojazdami. Jego zachowanie oceni sąd.

(czytaj więcej)
15 czerwca 2018 0

Wpadł podczas rutynowej kontroli. Miał w organizmie półtora promila alkoholu

Półtora promila alkoholu miał w organizmie 43-letni motorowerzysta, którego podczas #patrolu gminnych miejscowości zatrzymali policjanci z komisariatu w Kcyni. Podejrzany już usłyszał zarzuty i grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności. Sprawę oceni sąd.

(czytaj więcej)
15 czerwca 2018 2

Uciekał przed kontrolą policji, bo miał powody. Odpowie za to przed sądem

Dwa zarzuty usłyszał mieszkaniec gminy Kcynia, który mając w organizmie 2 promile #alkoholu, nie posiadając przy tym w ogóle uprawnień do kierowania pojazdami uciekał motorowerem przed policyjną kontrolą. 20-latkowi grozi kara do 5 lat więzienia.

(czytaj więcej)
15 czerwca 2018 11

Sceny jak z filmu. Złodziej odjechał z pokrzywdzoną w bagażniku

Kryminalni z Nakła ustalili i zatrzymali 56-latka podejrzanego o kradzież gotówki z domu #w jednej z podnakielskich wsi. Złodziej ze skradzioną gotówką odjechał swoim autem z pokrzywdzoną w bagażniku, do którego kobieta wskoczyła, kiedy sprawca uciekał z miejsca przestępstwa.

(czytaj więcej)
15 czerwca 2018 35

Mężczyzna wyskoczył z okna. 27-latek próbował popełnić samobójstwo

Wczoraj w Kcyni doszło do próby samobójczej. 27-letni mężczyzna został zabrany do szpitala. # Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci.

(czytaj więcej)
13 czerwca 2018 1

Poszukiwany listem gończym zatrzymany. 35-latek już trafił za kratki

Policjanci pionu kryminalnego z Nakła zatrzymali 35-latka poszukiwanego listem gończym przez # bydgoski sąd. 35-latek ukrywał się na terenie jednej z posesji w nakielskiej gminie. Po wykonaniu niezbędnych czynności zatrzymany trafił do zakładu karnego.

(czytaj więcej)
13 czerwca 2018 18

Domowa plantacja konopi zlikwidowana. Zatrzymano 25-latka

Policjanci z komisariatu w Szubinie przy współpracy z Wydziałem dw. z # Cyberprzestępczością KWP Bydgoszczy, zlikwidowali domową plantację konopi.

(czytaj więcej)
13 czerwca 2018 0

Pijany 39-latek za kierownicą citroena. To nie wszystko

Kara do dwóch lat pozbawienia wolności grozi 39-latkowi z gminy Szubin, który został zatrzymany # przez policjantów, kiedy pijany kierował citroenem. Na domiar złego okazało się, że mężczyzna w ogóle nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz jego zachowanie oceni sąd.

(czytaj więcej)
13 czerwca 2018 9

Zdarzenie na drodze wojewódzkiej. Jedna osoba zabrana do szpitala

Przed godziną 13:00 na drodze wojewódzkiej nr 241 między Chrząstowem a # Kosowem doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Jedna osoba została zabrana do szpitala. Na miejscu pracowały wszystkie służby.

(czytaj więcej)
13 czerwca 2018 0

Pożar budynku gospodarczego. Do akcji ruszyło kilka zastępów

12 czerwca o godz. 15:52 KP PSP w Nakle przyjęła zgłoszenie o pożarze #w miejscowości Grocholin.

(czytaj więcej)
11 czerwca 2018 0

Najechał na tył volvo. Jedna osoba zabrana do szpitala

W niedzielę, 10 czerwca na drodze krajowej nr 5 w miejscowości Kołaczkowo doszło do # zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)