Dziś mamy 16 sierpnia 2018, czwartek, imieniny obchodzą:

Na sygnale

14 sierpnia 2018 8

Tragiczny finał poszukiwań. Ciało 37-latka znaleziono w lesie

10 sierpnia policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz – Błonie przyjęli zgłoszenie o #zaginięciu 37-letniego mieszkańca Bydgoszczy. Po kilku dniach poszukiwań ciało mężczyzny znaleziono w lesie na terenie powiatu nakielskiego.

(czytaj więcej)
13 sierpnia 2018 11

Akcja na przejeździe kolejowym. Policjanci promowali bezpieczeństwo

W miniony piątek (10.08.18r.) policjanci z referatu ruchu drogowego nakielskiej komendy wspólnie # ze Strażą Ochrony Kolei, kontrolowali przestrzeganie przepisów ruchu drogowego w obrębie torowiska i promowali kampanię społeczną „Bezpieczny przejazd – „Szlaban na ryzyko!”.

(czytaj więcej)
13 sierpnia 2018 5

Audi stanęło w płomieniach. Policja szuka świadków

Nakielscy policjanci poszukują świadków zaprószenia ognia, do którego doszło na początku # bieżącego miesiąca w Ślesinie. Osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę na temat zdarzenia proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny.

(czytaj więcej)
13 sierpnia 2018 6

Policjanci ustalili okoliczności piątkowego zdarzenia. Kierowca chciał uniknąć zderzenia

Są ustalenia policji z piątkowego zdarzenia drogowego z udziałem volkswagena # transportera w Gorzeniu.

(czytaj więcej)
13 sierpnia 2018 9

Biegł po ulicy z kawą w ręku. Towar szybko wrócił na sklepowe półki

I tym razem nie zawiodła dobra znajomość rejonu służbowego, jaką posiada nakielski dzielnicowy, #$ który podczas obchodu zwrócił uwagę na mężczyznę biegnącego jedną z ulic z kawą w dłoniach. Szybko okazało się, że 43-latek chwilę wcześniej ukradł towar z jednego z marketów.

(czytaj więcej)
13 sierpnia 2018 0

Kolejne policyjne działania na drogach powiatu. Ujawniono 26 wykroczeń

W sobotę (11.08.18r.) na drogach powiatu nakielskiego policjanci prowadzili #działania „Prędkość”. Kontrole prowadzone były w trosce o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego.

(czytaj więcej)
11 sierpnia 2018 35

Gorzeń – Niedola. Zderzyły się dwa samochody osobowe

Przed godziną 19:00 na drodze powiatowej między Gorzeniem a Niedolą zderzyły się dwa # samochody osobowe.

(czytaj więcej)
10 sierpnia 2018 24

Jazda zakończona w rowie. Volkswagen wypadł z drogi

W piątek, 10 sierpnia po godzinie 11:00 za Gorzeniem doszło do zdarzenia drogowego.

(czytaj więcej)
10 sierpnia 2018 0

Nie wszyscy piesi poruszają się zgodnie z przepisami. Ujawniono kilkanaście wykroczeń

Przestrzeganie przepisów przez pieszych, a także kierowców wobec pieszych, kontrolowali podczas # wczorajszych działań prowadzonych na terenie powiatu policjanci z nakielskiej „drogówki”. Na powiatowych drogach pracowali także policjanci z OPP Bydgoszcz.

(czytaj więcej)
10 sierpnia 2018 7

Nielegalny tytoń w aucie. 35-latek usłyszał już zarzuty

67 worków nielegalnego tytoniu przewoził w swoim aucie 35-latek, którego zatrzymała nakielska # „drogówka”. Zgodnie z kodeksem karnym skarbowym mężczyźnie grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Sprawą zajmą się funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej.

(czytaj więcej)
10 sierpnia 2018 5

20-latek "połasił się" na perfumy. Odpowie za kradzież z włamaniem

Policjanci z szubińskiego komisariatu zatrzymali 20-latka podejrzanego o włamanie do jednego z # mieszkań na terenie miasta. Łupem złodzieja padły perfumy. Włamywacz już usłyszał zarzuty.

(czytaj więcej)
10 sierpnia 2018 16
Ustalenia policji

Czołowe zderzenie w Szkocji. Trwały utrudnienia w ruchu

Przed godziną 15:00 na drodze krajowej nr 5 w Szkocji doszło do czołowego zderzenia pojazdu # ciężarowego z naczepą z pojazdem osobowym.

(czytaj więcej)
10 sierpnia 2018 4

Nieletni złodzieje rowerów zatrzymani na "dziesiątce". To nie wszystko

Policjanci z nakielskiej „drogówki”, jadąc do służby, zwrócili uwagę na trzech młodych cyklistów w # okolicy krajowej „dziesiątki”. Już po chwili okazało się, że wszyscy byli uciekinierami z ośrodka wychowawczego, a rowery po drodze ukradli. Ponieważ wszyscy są nieletni, będą tłumaczyć się przed sędzią rodzinnym.

(czytaj więcej)
09 sierpnia 2018 20

Rowerowa wyprawa na podwójnym gazie. Policjanci zatrzymali kompletnie pijane rowerzystki

Policjanci z nakielskiej „drogówki” zatrzymali dwie kobiety, które kompletnie pijane wybrały się na # wycieczkę rowerową. Zachowanie rowerzystek oceni sąd, do którego policjanci skierują wiosek o ukaranie kobiet. Grozi im też wysoka grzywna.

(czytaj więcej)
09 sierpnia 2018 0

„Patrolowcy” zatrzymali poszukiwanego 56-latka. Mężczyzna trafił za kraty

Szubińscy „patrolowcy” w jednym z mieszkań na terenie gminy zatrzymali 56-latka #poszukiwanego przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności. Zatrzymany już trafił za więzienne mury, gdzie odbędzie zasądzoną karę.

(czytaj więcej)
08 sierpnia 2018 6

Poszukiwany 36-latek w rękach policjantów. Trafi za więzienne mury

Mroteccy policjanci zatrzymali 36-latka poszukiwanego przez sąd w Rudzie Śląskiej do odbycia #kary pozbawienia wolności. Mężczyzna wpadł w trakcie interwencji, której był uczestnikiem. Jeszcze dziś trafi za więzienne mury.

(czytaj więcej)
08 sierpnia 2018 4

Policjanci z Nakła i Bydgoszczy wspólnie działali na drogach powiatu

Na drogach powiatu nakielskiego policjanci prowadzili działania, których celem było eliminowanie #tych kierowców zagrażających bezpieczeństwu pieszych. W działaniach NURD nakielskich mundurowych wspierali funkcjonariusze z OPP w Bydgoszczy.

(czytaj więcej)
07 sierpnia 2018 2

Skradzione rowery błyskawicznie sprzedał. Nie uszło mu to jednak na sucho

Niecałą godzinę zajęło policjantom z Szubina, ustalenie personaliów 20-latka, który z klatki #schodowej budynku wielorodzinnego ukradł rowery warte tysiąc złotych. Skradzione jednoślady zostały odzyskane, a podejrzany odpowie nie tylko za tę kradzież, ale także za inne przestępstwo, które ma na sumieniu.

(czytaj więcej)
07 sierpnia 2018 3

Bus uderzył w autokar. Poszkodowane zostały dzieci z gminy Nakło

W niedzielne popołudnie na autostradzie A2 (pas w kierunku Warszawy) doszło do #zdarzenia drogowego z udziałem autokaru, którym podróżowali mieszkańcy gminy Nakło. Poszkodowane zostały 4 osoby.

(czytaj więcej)
07 sierpnia 2018 2

Tragiczny rekord nad polskimi wodami. W ciągu trzech dni utonęło 30 osób

W pierwszy sierpniowy weekend padł tragiczny rekord nad polskimi wodami. W #ciągu trzech dni utonęło 30 osób. MSWiA i służby apelują o rozsądek.

(czytaj więcej)
06 sierpnia 2018 7

Wpadł podczas interwencji. Poszukiwany listem gończym 55-latek wrócił za kratki

Poszukiwanego przez toruński sąd listem gończym 55-latka zatrzymali nakielscy policjanci podczas # interwencji w jednej z miejscowości w nakielskiej gminie. Mężczyzna już trafił za więzienne kraty.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Rodzina 500+ i dobry start. Wpłynęło ponad 1,1 mln wniosków

Ponad 1,1 mln złożonych wniosków, w tym prawie 850 tys. o świadczenie dobry #start – to dotychczasowy bilans składania wniosków online o świadczenie Rodzina 500+ oraz dobry start.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Dziś Wielki Dzień Pszczół. Urząd Statystyczny przygotował infografikę

8 sierpnia obchodzimy Wielki Dzień Pszczół. Z tej okazji Główny Urząd Statystyczny #przygotował infografikę, z której możemy dowiedzieć się kilku informacji na temat pszczelarzy i produkcji miodu w Polsce.

(czytaj więcej)