Dziś mamy 24 lutego 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

Ogłoszenia i komunikaty

23 lutego 2019 0

Poszukiwanie właścicieli psa. Straż Miejska prosi o pomoc

Straż Miejska w Nakle nad Notecią otrzymała zgłoszenie od mieszkańca ulicy Młyńskiej w # Nakle o szczenięciu psa rasy mieszanej o czarnym umaszczeniu z białym krawatem pod szyją.

(czytaj więcej)
22 lutego 2019 0

Piżamowy bal karnawałowy. Ostatnia szansa na zabawę w tym karnawale

Kochani! Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na bal karnawałowy do # Nakielskiego Ośrodka Kultury.

(czytaj więcej)
22 lutego 2019 0

Marzec z nakielskim muzeum. Będzie wiele atrakcji

Przedstawiamy Państwu zaplanowane działania Muzeum Ziemi Krajeńskiej na miesiąc marcu.

(czytaj więcej)
22 lutego 2019 9

Zmiany w regulaminie PCPR. Dyrektor będzie miał zastępcę

Na początku lutego Zarząd Powiatu Nakielskiego podjął uchwałę w sprawie zmiany #regulaminu organizacyjnego Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nakle. Wprowadzono m. in. stanowisko zastępcy dyrektora centrum.

(czytaj więcej)
21 lutego 2019 4

Informacja o wyłączeniach prądu. Sprawdź czy dotyczy Ciebie

W najbliższych dniach planowane są wyłączenia prądu na terenie naszego powiatu. Poniżej # zamieszczamy informacje przesłaną do nas z Referatu Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego Starostwa Nakielskiego

(czytaj więcej)
21 lutego 2019 1

Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Juniorów od dzisiaj w Trójce

W środę, 13 lutego o godzinie 11:00 w siedzibie PZPS odbyło się losowanie grup ćwierćfinałowych# Mistrzostw Polski Juniorów.

(czytaj więcej)
20 lutego 2019 4

IV sesja Rady Powiatu Nakielskiego. Radni podejmą kilka ważnych uchwał

W dniu 27 lutego 2019 roku o godz. 12:00 w sali konferencyjnej Przystani Powiat Nakielski w # Nakle odbędzie się IV sesja Rady Powiatu Nakielskiego. Porządek obrad podajemy w załączniku.

(czytaj więcej)
20 lutego 2019 0

Poszukiwany właściciel psa. Straż Miejska prosi o pomoc

Straż Miejska w Nakle nad Notecią otrzymała zgłoszenie od mieszkańca bloku na # ul. Ks. Skargi 7b o siedzącym na klatce schodowej psie rasy mieszaniec o czarnym umaszczeniu z białym krawatem na szyi.

(czytaj więcej)
19 lutego 2019 0

Jak rozliczyć PIT 37 i 38? Bezpłatne szkolenie w Urzędzie Skarbowym

Jeśli rozliczasz PIT-37 lub PIT-38 od 15 lutego 2019 r. w serwisie # podatki.gov.pl znajdziesz przygotowane przez urząd skarbowy Twoje rozliczenie PIT.

(czytaj więcej)
19 lutego 2019 16

Już jutro odbędzie się dyżur radnych. Zapraszamy zainteresowanych!

W środę 20.02. w Biurze Poselskim PiS w Nakle nad Notecią. ul. Jackowskiego 4 # , w godz.16.00- 17.00 odbędzie się dyżur radnych: radny Rady Powiatu Nakielskiego Mariusz Skoczek, radny Rady Miasta Nakło nad Notecią Antoni Żygowski. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

(czytaj więcej)
19 lutego 2019 20

Przystań nakielska. Przypominamy o zakazie połowu ryb

Przypominamy, iż łowienie ryb na terenie przystani jest bezwzględnie zabronione.

(czytaj więcej)
18 lutego 2019 2

Poszukiwany właściciel psa. Straż Miejska prosi o pomoc

Straż Miejska w Nakle nad Notecią otrzymała kolejne zgłoszenie od mieszkanki # Nakła o biegającej na ul.Potulickiej w Nakle nad Notecią, bez nadzoru opiekuna młodej suczce, rasy owczarek niemiecki o czarno-beżowym umaszczeniu, ze skórzaną czarną obrożą na szyi.

(czytaj więcej)
18 lutego 2019 0

Partnerstwo dla Krajny i Pałuk zaprasza na konsultacje.

W dniu 21 lutego Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” zaprasza mieszkańców powiatu # nakielskiego do udziału w spotkaniach konsultacyjnych dotyczących zmian w Lokalnych Kryteriach Wyboru Grantobiorców w ramach przedsięwzięcia III LSR „Aktywna integracja w Dolinie Noteci”, które umożliwią LGD ogłoszenie konkursów na dofinansowanie działań z zakresu aktywizacji społeczno-zawodowej członków lokalnej społeczności ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

(czytaj więcej)
18 lutego 2019 0

Drzwi Otwarte w przedszkolu Tęczowe Wzgórze

Przedszkole nr 1 Tęczowe Wzgórze w Nakle nad Notecią otwiera swoje podwoje. Zapraszamy w# środę, 27 lutego 2019 r., o godz. 16.15.

(czytaj więcej)
18 lutego 2019 0

Jubileuszowy konkurs EKO „Tęczowego Wzgórza”

"Zrób coś EKO ciekawego z niczego - pacynki, kukiełki z EKO teatrzyku". Czekamy na prace # przedszkolaków.

(czytaj więcej)
15 lutego 2019 0

Apel Straży Miejskiej. Pozbywaj się odpadów w sposób legalny

Pomimo wielu apeli kierowanych przez Straż Miejską o ochronę środowiska nadal są osoby, które # lekceważą obowiązujące przepisy prawa wyrzucając śmieci do lasu, na łąki lub paląc je w piecach domowych czy też w ogniskach na swoich posesjach.

(czytaj więcej)
15 lutego 2019 0

Pomoc pokrzywdzonym osobom. Bezpłatne porady prawne

W związku z "Tygodniem Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem" informuje się, iż w # dniach od 18 do 22 lutego 2019 roku w godzinach od 10:00 do 14:00 w siedzibie Prokuratury Rejonowej w Nakle nad Notecią będą wyznaczone dyżury prokuratorów Prokuratury Rejonowej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
15 lutego 2019 1

Planowanie przełożenie ruchu. Możliwe utrudnienia na drodze

Dzisiaj na obwodnicy Szubina, planowane jest przełożenie ruchu na nowo # wybudowaną jezdnię drogi ekspresowej S5.

(czytaj więcej)
15 lutego 2019 2

Mistrzostwa Polski Juniorów. Nakielanie poznali rywali

W środę o godzinie 11:00 w siedzibie PZPS odbyło się losowanie grup ćwierćfinałowych # Mistrzostw Polski Juniorów.

(czytaj więcej)
14 lutego 2019 0

Gminne konsultacje kryteriów oceny projektów w ramach grantów EFS

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” zaprasza mieszkańców powiatu nakielskiego do# udziału w spotkaniach konsultacyjnych dotyczących zmian w Lokalnych Kryteriach Wyboru Grantobiorców w ramach przedsięwzięcia III LSR „Aktywna integracja w Dolinie Noteci”, które umożliwią LGD ogłoszenie konkursów na dofinansowanie działań z zakresu aktywizacji społeczno-zawodowej członków lokalnej społeczności ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

(czytaj więcej)
14 lutego 2019 1

II Otwarte Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

Wzorem roku ubiegłego, Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego Związku Ochotniczych Straży# Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Mroczy, organizuje II Halowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, które odbędą się 23 lutego 2019r. (od godz. 10.00) w Hali Widowiskowo-Sportowej w Mroczy przy ul. Józefa Piłsudskiego 4.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)