Dziś mamy 24 września 2017, niedziela, imieniny obchodzą:

Ogłoszenia i komunikaty

23 września 2017 1

Biegowe wydarzenie w sąsiednim powiecie. Sprawdź szczegóły

W związku z tym, że Nakło nad Notecią jest bardzo sportowym miastem, a odległość od # nas niewielka, postanowiliśmy zaprosić mieszkańców Nakła i Powiatu Nakielskiego do uczestnictwa w XVI edycji Biegu Ulicznego im. Kajetana Bągorskiego.

(czytaj więcej)
22 września 2017 0

Chcesz pomóc innym? Weź udział w akcji i zostań dawcą!

Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej im.kmdr B.Romanowskiego w Nakle nad Notecią # przystąpił do wyjątkowej akcji informacyjno-edukacyjnej #KOMÓRKOMANIA, połączonej z rejestracją potencjalnych Dawców krwiotwórczych komórek macierzystych.

(czytaj więcej)
22 września 2017 1

Schwytano psa. Straż Miejska prosi o informacje

Straż Miejska w Nakle nad Notecią prosi o informacje dotyczące psa, który # w dniu 21 września 2017 roku został schwytany w Nakle nad Notecią na ulicy Św. Jana Pawła II.

(czytaj więcej)
21 września 2017 3

Rusza Nakielska Liga Siatkówki. Zapisy do końca września

Trwają zapisy do Nakielskiej Ligi Siatkówki sezonu 2017/2018 organizowanej przez # Zespół Obsługi Oświaty i Rekreacji.

(czytaj więcej)
21 września 2017 7

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych. Sprawdź kiedy

Urząd Miasta i Gminy w Nakle nad Notecią – Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony # Środowiska przy współpracy ze Strażą Miejską w Nakle nad Notecią oraz Komunalnym Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji Sp.zo.o. w Nakle nad Notecią, wzorem lat poprzednich, organizuje bezpłatną zbiórkę odpadów komunalnych wielkogabarytowych i zużytych opon, w tym również odpadów zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt AGD, RTV, informatyczny).

(czytaj więcej)
20 września 2017 0

„Święty – najciekawsze przebranie”. Ogłoszono konkurs dla dzieci i młodzieży

Parafia pw. Św. Wawrzyńca w Nakle nad Notecią oraz Nakielski Ośrodek Kultury serdecznie # zapraszają do udziału w Konkursie „Święty – najciekawsze przebranie”.

(czytaj więcej)
20 września 2017 0

Duże zainteresowanie Małą Akademią Sztuki. Powstaje nowa grupa

Ze względu na duże zainteresowanie zajęciami z cyklu Mała Akademia Sztuki, tworzymy # nową grupę, do której zapraszamy dzieci od 8 roku życia.

(czytaj więcej)
19 września 2017 0

Trwa nabór wniosków o granty. Sprawdź, na co możesz dostać dofinansowanie

Od 19. września do 2. października (włącznie) trwa nabór wniosków o powierzenie grantów ze # środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność dla obszaru powiatu nakielskiego na lata 2016-2023.

(czytaj więcej)
19 września 2017 0

NTS rozpoczyna treningi. Zobacz plan zajęć dla każdej z grup

Zarząd NTS-u podjął uchwałę o kształcie zajęć w nadchodzącym # sezonie 2017/2018.

(czytaj więcej)
19 września 2017 5

Zajęcia z piłki siatkowej. Sprawdź szczególy

Klub Turystyki „Noteć” serdecznie zaprasza do udziału w zajęciach gry piłki siatkowej.

(czytaj więcej)
18 września 2017 0

Pizzeria Pico Bello poszukuje pracowników. To może być praca dla Ciebie!

Pizzeria Pico Bello nawiązuje bezpośrednio do oryginalnej, włoskiej pizzy. W swojej ofercie posiada bogaty wybór tego włoskiego przysmaku. Pizza w Pico Bello swój wyjątkowy smak zawdzięcza m.in. sekretnej recepturze ciasta oraz idealnie dobranym, świeżym składnikom. W związku z rozwojem pizzeria poszukuje pracowników na stanowisko#: pizzermana i kelnera / kelnerki.

(czytaj więcej)
16 września 2017 3

Nawałnica zniszczyła Twój las? Przyjdź na spotkanie

Właściciele lasów mogą wziąć udział w spotkaniach organizowanych przez starostwo w # każdej z gmin. Podczas spotkań zostaną omówione zasady ubiegania się o środku z funduszu leśnego, które mogą być przeznaczone na uporządkowanie terenu zniszczonego przez nawałnicę.

(czytaj więcej)
15 września 2017 0

Rusza kolejny sezon halówki. Masz jeszcze czas, by zgłosić swoją drużynę

Zespół Obsługi Oświaty i Rekreacji w Nakle serdecznie zaprasza do udziału w # kolejnym sezonie Nakielskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Zapisy do sezonu 2017/2018 przyjmowane będą do 27 października 2017 r.

(czytaj więcej)
15 września 2017 0

Zbiórka krwi. Podziel się bezcennym darem

Klub Honorowych Dawców Krwi organizuje akcję krwiodawstwa.

(czytaj więcej)
15 września 2017 0

Przegląd Kabaretowy po raz piąty. Tematem będą podróże

15 listopada 2017 roku na deskach sali kinowej NOK odbędzie się już 5 Nakielski Przegląd # Kabaretowy Środowiskowych Domów Samopomocy ŚROKA 2017. Tematem tegorocznego przeglądu kabaretowego będą PODRÓŻE.

(czytaj więcej)
15 września 2017 0

W ten weekend piłkarze z naszego powiatu ponownie wyjdą na boiska. Przedstawiamy terminarz spotkań

Nowy sezon trwa w najlepsze. Pierwsze kolejki pokazały, że będzie równie ciekawy jak miniony. # Przed drużynami z naszego powiatu trudne spotkania. Jednym z ciekawszych spotkań będą derby gminy Nakło.

(czytaj więcej)
14 września 2017 5

Rozpoczął się cykl zebrań wiejskich. Sprawdź terminy

Gmina Nakło otrzymała ponad 470 000 zł w ramach funduszu sołeckiego. Trwają zebrania w # sołectwach. Poniżej znajduje się harmonogram spotkań z mieszkańcami.

(czytaj więcej)
13 września 2017 0

Krzysztof Daukszewicz ponownie odwiedzi Nakło. Spotkanie już dzisiaj

Dyrektor Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nakle zaprasza w środę, # 13 września 2017 r. o godz. 17.00 na spotkanie autorskie z Krzysztofem Daukszewiczem – popularnym satyrykiem, poetą, kompozytorem i piosenkarzem.

(czytaj więcej)
13 września 2017 0

Silne porywy wiatru w regionie. Wydano ostrzeżenia

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nakle nad Notecią informuje, że od # godz.17:00 dnia 13.09.2017 r. do godz. 03:00 dnia 14.09.2017 r. na terenie województwa kujawsko – pomorskiego prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 40 km/h, z porywami do 75 km/h, z południa i południowego zachodu.

(czytaj więcej)
12 września 2017 10

Spotkania dla właścicieli budynków wyłączonych z użytkowania. Sprawdź harmonogram

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Nakle nad Notecią informuje, że w związku ze # skutkami nawałnic, które miały miejsce na terenie powiatu nakielskiego w nocy z 11/12 sierpnia 2017 r. odbędą się spotkania z osobami poszkodowanymi, których budynki zostały wyłączone z użytkowania.

(czytaj więcej)
12 września 2017 0

Spektakl ekologiczny i wspólne sadzenie drzewek. Można odbierać bezpłatne bilety

Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci na spektakl ekologiczny zatytułowany # "Uczą króla dzieci segregacji śmieci", po spektaklu wspólne sadzenie drzewek. Bezpłatne bilety można odbierać w kasie Nakielskiego Ośrodka Kultury.

(czytaj więcej)
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Rok szkolny 2017/2018. Sprawdź, kiedy wypadają dni wolne

Ferie, zimowa, wiosenna przerwa świąteczna – ile wolnego czeka uczniów w roku #szkolnym 2017/2018? Sprawdziliśmy.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)