Dziś mamy 21 października 2018, niedziela, imieniny obchodzą:

Co, gdzie, kiedy?

20 października 2018 1

"Siła muzyki i tańca" - wydarzenie artystyczne w NOK

W sobotę, 20 października w Nakielskim Ośrodku Kultury odbędzie się wydarzenie artystyczne # zatytułowane "Siła Muzyki i Tańca na 100-lecie Niepodległości". Szczegółowe informacje na plakacie.

(czytaj więcej)
22 padziernika 2018 0

"Paterek 1939". Promocja książki w muzeum

Muzeum Ziemi Krajeńskiej w Nakle nad Notecią oraz Instytut Pamięci Narodowej Delegatura w # Bydgoszczy zapraszają na promocję książki Tomasza Cerana pt. "Paterek 1939. Zbrodnia i pamięć".

(czytaj więcej)
25 października 2018 0

Gawęda historyczna w bibliotece

W ramach obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości dyrektor Powiatowej i # Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nakle zaprasza na gawędę historyczno-literacką Małgorzaty Jarocińskiej pt. „Przyśniła się dzieciom Polska …” , której będzie można wysłuchać w czwartek, 25 października 2018 r. o godz. 17.00 w bibliotece przy ul. Bartkowskiego 1.

(czytaj więcej)
27 października 2018 0

XX Turniej im. Łucjana Dombka

W sobotę, 27 października na sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Nakle # odbędzie się XX Turniej Piłki Siatkowej Nauczycieli im. Łucjana Dombka z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Początek rywalizacji o godzinie 09:00.

(czytaj więcej)
28 października 2018 0

Shaun Booker w Cafe Emilia

Już wkrótce w Cafe Emilia zagości gwiazda z Ohio, SHAUN BOOKER z zespołem! Zapowiada się # znakomity koncert rewelacyjnej, dynamicznej i energetycznej amerykańskiej wokalistki soul – bluesowej!

(czytaj więcej)
11 listopada 2018 0

Bieg sztafetowy "Tysiąc setek na stulecie"

11 listopada 2018 r. Muzeum Ziemi Krajeńskiej zaprasza na bieg sztafetowy "Tysiąc setek na stulecie".

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)