Dziś mamy 24 lutego 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

Co, gdzie, kiedy?

23 lutego 2019 0

II Otwarte Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

Wzorem roku ubiegłego, Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego Związku Ochotniczych Straży # Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Mroczy, organizuje II Halowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, które odbędą się 23 lutego 2019r. (od godz. 10.00) w Hali Widowiskowo-Sportowej w Mroczy przy ul. Józefa Piłsudskiego 4.

(czytaj więcej)
23 luty 2019 0

Pokaz filmu "Wiatr we włosach"

W współpracy z Nadnoteckie Sokoły organizujemy pokaz filmu dokumentalnego "Wiatr we włosach" w # Nakielskim Ośrodku Kultury w Nakle nad Notecią. Widzimy się 23 lutego o godzinie 14:00. Wstęp wolny!

(czytaj więcej)
27 lutego 2019 0

IV Sesja Rady Powiatu Nakielskiego

W dniu 27 lutego 2019 roku o godz. 12:00 w sali konferencyjnej Przystani Powiat Nakielski # w Nakle odbędzie się IV sesja Rady Powiatu Nakielskiego. Porządek obrad podajemy w załączniku.

(czytaj więcej)
28 lutego 2019 0

Nakło nad Notecią ponownie zatańczy na lodzie!

Tradycją stało się już, że w Nakle nad Notecią tłusty czwartek kojarzy się nie tylko z pączkami, ale # także z najbardziej roztańczoną imprezą zimy. 4 lata temu w głowie autorki bloga WODOODPORNA zrodził się pomysł, który pomagają realizować: Nakielski Ośrodek Kultury, Nakielska Administracja Domów Mieszkalnych, Fundacja "W Kuźni", a w tym roku szczególnie .mpTRÓJCA.

(czytaj więcej)
02 marca 2019 2

Ostatki 2019

Stara Stodoła w Olszewce serdecznie zaprasza na Ostatki 2 marca. Bawimy się od 20:00. Gra DJ # Wojtek Szachnowski. Cena to 120 złotych od osoby

(czytaj więcej)
3 marca 2019 0

Namioty wyklętych. Zobacz dioramę obozowiska

Muzeum Ziemi Krajeńskiej, Stowarzyszenie Patriotyczno-Historyczne 1939 i Ochotnicza Straż # Pożarna w Ślesinie zapraszają na Namioty Wyklętych. 3 marca, Rynek w Nakle nad Notecią w godzinach 10-14.

(czytaj więcej)
05 marca 2019 0

Piżamowy Bal Karnawałowy

Kochani! Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na bal karnawałowy do # Nakielskiego Ośrodka Kultury.

(czytaj więcej)
13 marca 2019 0

Wydawnictwa muzealne. Prezentacja nowości

Zapraszamy na prezentację wydawnictw Muzeum Ziemi Krajeńskiej i Urzędu Miasta i Gminy Nakło# nad Notecią, które ukazały się w 2018 i 2019 r. Przybliżymy reprint książki "Krajna i Nakło.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)