Dziś mamy 24 kwietnia 2017, poniedziałek, imieniny obchodzą:

Co, gdzie, kiedy?


Szanowni Czytelnicy! - przekazujemy Wam nowe narzędzie do lepszej współpracy i komunikowania się z portalem.


Teraz możecie w łatwy sposób informować nas o planowanych wydarzeniach w Waszych miejscowościach, szkołach czy parafiach.


Mamy nadzieję, że korzystanie z formularza Zgłoś wydarzenie nie sprawi nikomu kłopotu, stąd nasza prośba - wysyłajcie do nas wiadomości, o których będziemy mogli napisać.

*

Foto i wideo można przesyłać pojedynczo (najlepiej w formatach .jpg, .wmv, .flv) lub spakowane jako archiwum .zip albo .rar. Wielkość pliku nie może przekraczać 64 MB

Formularz wysłany, dziękujemy!
Wypełnij wymagane pola!

29 kwietnia 2017 0

72. rocznica wyzwolenia obozu w Potulicach

29 kwietnia 2017 roku o godz. 11.30 w Potulicach odbędą się uroczystości związane z #72 rocznicą wyzwolenia hitlerowskiego obozu Potulice – Lebrechtsdorf, Święto Patrona Zespołu Szkół i Miesiąca Pamięci Narodowej.

(czytaj więcej)
30 kwietnia 2017 0

Noc Walpurgii. Czary magia i okultyzm w sztuce

Muzeum Ziemi Krajeńskiej w Nakle serdecznie zaprasza 30 kwietnia na wykład o #nietypowej tematyce.

(czytaj więcej)
01 maja 2017 0

Turniej tenisa stołowego w ZSP nr 3

Z okazji Święta Pracy w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Nakle odbędzie się Turniej Tenisa Stołowego. Uczestnicy podzieleni zostaną na kilka kategorii. Szczegóły na plakacie

(czytaj więcej)
02 maja 2017 0

Kataryniada 2017

Zarząd ROD Katarynka zaprasza 2 maja na Kataryniadę 2017 - jarmark ogrodniczo przemysłowy + festyn rodzinny, który odbędzie się na terenie ogródków działkowych) przy ul. Nowej od godziny 10.00.

(czytaj więcej)
02 maja 2017 0

"Polskie symbole narodowe". Wykład w MZk

Z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej zapraszamy do Muzeum Ziemi Krajeńskiej na wykład # Mariusza Gratkowskiego „Polskie symbole narodowe”. Prelekcja odbędzie się 2 maja 2017 roku o godzinie 14:00.

(czytaj więcej)
05 maja 2017 0

Zdrowa Woda w Cafe Emilia

Cafe Emilia zaprasza w piątek, 5 maja o godz. 19.00 na koncert legendy polskiego #bluesa - zespołu ZDROWA WODA.

(czytaj więcej)
06 maja 2017 0

V Puchar Krajny i Pałuk w karate WKF

6 maja w Paterku odbędzie się po raz piąty Puchar Krajny i Pałuk w Karate WKF.

(czytaj więcej)
13 maja 2017 0

"Lato na wsi" w Minikowie

Co roku w maju na terenie Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego #w Minikowie odbywa się impreza pn. „Lato na wsi”. Nie inaczej będzie tym razem. Dla zwiedzających zaplanowano wiele atrakcje.

(czytaj więcej)
19 maja 2017 1

Zenek Martyniuk zagra w Nakle!

Akcent, którego liderem jest Zenek Martyniuk, zagra w nakielskim amfiteatrze – to znakomita informacja dla miłośników muzyki disco polo. Zespół wystąpi w ramach Disco nad Notecią vol. 2.

(czytaj więcej)
27 maja 2017 0

Plateau w Cafe Emilia

27 maja o godz. 19.00 w Cafe Emilia wystąpi zespół Plateau.

(czytaj więcej)
28 maja 2017 0

IV Bieg Przełajowy Doliną Noteci

Pod koniec maja już po raz czwarty odbędzie się Bieg Przełajowy Doliną Noteci. Uczestnicy wyruszą w 15-kilometrowy przełaj po terenach Krajny i Pałuk, na którym znajdą asfalt, piach, kocie łby i górki.

(czytaj więcej)
28 maja 2017 0

Koncert operetkowy z okazji Dnia Matki

28 maja o godzinie 18:00 Nakielski Ośrodek Kultury zaprasza do sali widowiskowo-kinowej na koncert operetkowy z okazji Dnia Matki.

(czytaj więcej)
0

Co robić, gdy plecy się „odezwą”? Fizjoterapeuta podpowiada

Przez dziesiątki tysięcy lat nasz kręgosłup ewoluował, przystosowywał się do dźwigania i zginania się. Staw kolanowy czy biodrowy do chodzenia, poruszania się, tak samo nasz kręgosłup sprawia #wrażenie „zaprojektowanego” do przenoszenia ciężaru, trzymania naszego ciała w pozycji pionowej. Jednak nie jest to struktura idealna i w naszym interesie jest o nią dbać.

(czytaj więcej)
0

Kontenery na wiślanym szlaku. Zaplanowano atrakcje dla mieszkańców

Wisła może być ekonomicznym, ekologicznym i bezpiecznym szlakiem transportowym, #którym popłyną towary z przeładowanych portów trójmiejskich. O szansach związanych z gospodarczym wykorzystaniem rzeki będziemy rozmawiać podczas współorganizowanego przez samorząd województwa promocyjno-badawczego rejsu kontenerowego z Gdańska do Warszawy, który odbędzie się między 19 a 27 kwietnia. W naszym regionie barka odwiedzi Grudziądz, Bydgoszcz, Solec Kujawski, Toruń i Włocławek.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)