Dziś mamy 26 marca 2017, niedziela, imieniny obchodzą:

Co, gdzie, kiedy?


Szanowni Czytelnicy! - przekazujemy Wam nowe narzędzie do lepszej współpracy i komunikowania się z portalem.


Teraz możecie w łatwy sposób informować nas o planowanych wydarzeniach w Waszych miejscowościach, szkołach czy parafiach.


Mamy nadzieję, że korzystanie z formularza Zgłoś wydarzenie nie sprawi nikomu kłopotu, stąd nasza prośba - wysyłajcie do nas wiadomości, o których będziemy mogli napisać.

*

Foto i wideo można przesyłać pojedynczo (najlepiej w formatach .jpg, .wmv, .flv) lub spakowane jako archiwum .zip albo .rar. Wielkość pliku nie może przekraczać 64 MB

Formularz wysłany, dziękujemy!
Wypełnij wymagane pola!

27 marca 2017 0

Wykład prof. Tadeusza Wolszy

Nakielski Klub Gazety Polskiej i stowarzyszenie "Rota Nakielska" zapraszają na Wykład #prof. Tadeusz Wolszy - "Żołnierze Niezłomni - od komunistycznego wyklęcia, do upamiętnienia na Grobie Nieznanego Żołnierza".

(czytaj więcej)
28 marca 2017 0

Forum Przedsiębiorców i Pracodawców

Zarząd Stowarzyszenia „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” serdecznie zaprasza przedsiębiorców, # pracodawców, przedstawicieli szkół zawodowych oraz instytucje otoczenia biznesu i samorząd lokalny z terenu powiatu nakielskiego na Forum Przedsiębiorców i Pracodawców Powiatu Nakielskiego.

(czytaj więcej)
01 kwietnia 2017 0

Zuzanna w Cafe Emilia

1 kwietnia w Cafe Emilia wystąpi Zuzanna. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00.

(czytaj więcej)
01 kwietnia 2017 0

Kiermasz używanych zabawek w NOK

Czy potykasz się o porozrzucane samochodziki, klocki wysypują się z pudeł, a misie i lalki #same wychodzą już z pokoju twojego dziecka? Chyba każdy, kto ma w swoim domu małych domowników, dobrze zna ten obraz, przyprawiający o dreszcze, nawet najbardziej cierpliwego rodzica. Mamy na to radę!

(czytaj więcej)
03 kwietnia 2017 0

Festiwal Ekonomisty i Handlowca

Festiwal Ekonomisty i Handlowca - coroczne święto ekonomistów i handlowców w Zespole Szkół # Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią, które celebrujemy zapraszając naukowców, pracodawców i pracowników do wygłoszenia wykładów, przeprowadzenie warsztatów panelowych dla młodzieży, odbędzie się w dniach od 3 do 7. kwietnia 2017.

(czytaj więcej)
05 kwietnia 2017 0

Targi Pracy

5 kwietnia odbędą się Targi Pracy, które co roku cieszą się zainteresowaniem zarówno #uczniów, jak i poszukujących pracę. Targi trwać będą w godzinach 10.00-12.30 w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. S. Staszica w Nakle.

(czytaj więcej)
07 kwietnia 2017 0

Targi Edukacyjne w ZSP Samostrzel

7 kwietnia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Samostrzelu odbędą się #Targi Edukacyjne. Początek o godz. 10.00.

(czytaj więcej)
08 kwietnia 2017 0

Dzień Otwarty w Urzędzie Skarbowym

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Nakle nad Notecią zaprasza w dniu # 8 kwietnia 2017 roku (sobota) w godzinach od 9:00 do 13:00 na "Dzień Otwarty" Urzędu Skarbowego.

(czytaj więcej)
28 maja 2017 0

Koncert operetkowy z okazji Dnia Matki

28 maja o godzinie 18:00 Nakielski Ośrodek Kultury zaprasza do sali widowiskowo-kinowej na koncert operetkowy z okazji Dnia Matki.

(czytaj więcej)
0

Chcesz uniknąć tych dolegliwości? Po prostu się ruszaj!

W moim gabinecie bardzo często spotykam się z dolegliwością określaną przez pacjentów jako „ból kręgosłupa”. Statystyki pokazują, że przynajmniej 84% z nas przynajmniej raz w życiu go odczuje.

(czytaj więcej)
0

Gdzie w regionie rodzi się najwięcej dzieci? Sprawdzamy statystyki

Najwięcej dzieci rodzi się w naszym regionie w rodzinach dobrze wykształconych #matek – wynika z danych przygotowanych przez Urząd Statystyczny w Bydgoszczy.

(czytaj więcej)
0

Dermokonsultacje w Studio Urody Lidii Gwóźdź

Zapraszamy na specjalistyczną konsultację i diagnostykę skóry. Dobierzemy odpowiednie zabiegi oraz kosmetyki do pielęgnacji domowej.

(czytaj więcej)
0

Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej

Michalina Wisłocka, najsłynniejsza seksuolog czasów PRL-u, walczy o wydanie książki, która na zawsze odmieni życie seksualne Polaków.

(czytaj więcej)