Dziś mamy 23 lipca 2017, niedziela, imieniny obchodzą:

Co, gdzie, kiedy?


Szanowni Czytelnicy! - przekazujemy Wam nowe narzędzie do lepszej współpracy i komunikowania się z portalem.


Teraz możecie w łatwy sposób informować nas o planowanych wydarzeniach w Waszych miejscowościach, szkołach czy parafiach.


Mamy nadzieję, że korzystanie z formularza Zgłoś wydarzenie nie sprawi nikomu kłopotu, stąd nasza prośba - wysyłajcie do nas wiadomości, o których będziemy mogli napisać.

*

Foto i wideo można przesyłać pojedynczo (najlepiej w formatach .jpg, .wmv, .flv) lub spakowane jako archiwum .zip albo .rar. Wielkość pliku nie może przekraczać 64 MB

Formularz wysłany, dziękujemy!
Wypełnij wymagane pola!

23 lipca 2017 3

John Clifton Blues Band (USA) & Michał Kielak w Nakle

23 lipca w Cafe Emilia w Nakle wystąpią JOHN CLIFTON BLUES BAND & Michał Kielak.

(czytaj więcej)
23 lipca 2017 0

Muzyczne lato nad Notecią -koncert w NOK-u

23 lipca o godzinie 17:00 w sali konferencyjnej Nakielskiego Ośrodka Kultury, dla zarówno # najmłodszych jak i trochę starszych słuchaczy wystąpi zespół wokalno-instrumentalny ARTES ENSEMBLE.

(czytaj więcej)
25 lipca 2017 0

Zebranie wyborcze w Potulicach

Z uwagi na śmierć dotychczasowego sołtysa Potulic Tadeusza Matczuka, burmistrz wyznaczył termin zebrania wyborczego.

(czytaj więcej)
10 września 2017 0

I Półmaraton Przełajowy w Nakle

10 września 2017 roku Gmina Nakło wspólnie z Fundacją CIVITAS organizuje I Półmaraton Przełajowy im. Klemensa Biniakowskiego.

(czytaj więcej)
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Sześć koncertów za nami. Który był najlepszy? (sonda)

Kolejna edycja imprezy pn. „Przystań w kolorze blue” już za nami. Do grona koncertujących# w Nakle gwiazd dołączyła Cleo. To dobry moment, by sprawdzić, który z wszystkich występów najbardziej Wam się podobał.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)