Dziś mamy 27 maja 2017, sobota, imieniny obchodzą:

Co, gdzie, kiedy?


Szanowni Czytelnicy! - przekazujemy Wam nowe narzędzie do lepszej współpracy i komunikowania się z portalem.


Teraz możecie w łatwy sposób informować nas o planowanych wydarzeniach w Waszych miejscowościach, szkołach czy parafiach.


Mamy nadzieję, że korzystanie z formularza Zgłoś wydarzenie nie sprawi nikomu kłopotu, stąd nasza prośba - wysyłajcie do nas wiadomości, o których będziemy mogli napisać.

*

Foto i wideo można przesyłać pojedynczo (najlepiej w formatach .jpg, .wmv, .flv) lub spakowane jako archiwum .zip albo .rar. Wielkość pliku nie może przekraczać 64 MB

Formularz wysłany, dziękujemy!
Wypełnij wymagane pola!

27 maja 2017 0

KSW 39 w Nakle

27 maja odbędzie się po raz 39 gala KSW. Z tej okazji MARLEY CLUB Nakło zaprasza na # transmisję z tego wydarzenia. Projekcja na dużym ekranie!

(czytaj więcej)
28 maja 2017 2

Dla Krajny i Pałuk Wawrzyniec Kucharzy

W maju po raz kolejny odbędzie się „Dla Krajny i Pałuk Wawrzyniec kucharzy”. Impreza na #stałe wpisała się w krajobraz wydarzeń kulturalnych Nakła. Co roku cieszy się dużym zainteresowaniem.

(czytaj więcej)
28 maja 2017 0

IV Bieg Przełajowy Doliną Noteci

Pod koniec maja już po raz czwarty odbędzie się Bieg Przełajowy Doliną Noteci. Uczestnicy wyruszą w 15-kilometrowy przełaj po terenach Krajny i Pałuk, na którym znajdą asfalt, piach, kocie łby i górki.

(czytaj więcej)
28 maja 2017 0

Koncert operetkowy z okazji Dnia Matki

28 maja o godzinie 18:00 Nakielski Ośrodek Kultury zaprasza do sali widowiskowo-kinowej na koncert operetkowy z okazji Dnia Matki.

(czytaj więcej)
03 czeerwca 2017 0

Artystyczne Spotkanie Seniorów

Nakielski Ośrodek Kultury zaprasza na drugie już Artystyczne Spotkania Seniorów, które odbędą się w 3 czerwca br. o godzinie 17:00 w amfiteatrze.

(czytaj więcej)
03 czerwca 2017 1

Turniej w siatkówkę plażową - Występ

3 czerwca odbędzie się I Turniej w Siatkówce Plażowej Mikstów w Występie.

(czytaj więcej)
04 czerwca 2017 0

Dzień Dziecka w nakielskim amfiteatrze

4 czerwca w amfiteatrze Nakielskiego Ośrodka Kultury odbędzie się Dzień #Dziecka. Organizatorzy zapraszają dzieci w strojach bajkowych.

(czytaj więcej)
07 czerwca 2017 0

Olga Rudnicka w bibliotece

Dyrektor Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nakle nad Notecią zaprasza na spotkanie # autorskie z Olgą Rudnicką, które odbędzie się w środę, 7 czerwca 2017 r. o godz. 17.00 w bibliotece przy ul. Bartkowskiego 1 w Nakle.

(czytaj więcej)
09 czerwca 2017 0

Wystawa o Bractwie Kurkowym w MZK

25 czerwca 2017 r. Nakielskie Bractwo Kurkowe pw. św. Jerzego będzie obchodzić jubileusz # 20-lecia reaktywacji. Wstępem do obchodów Jubileuszu będzie wystawa w Muzeum Ziemi Krajeńskiej, której otwarcie nastąpi 9 czerwca o godz. 17.00.

(czytaj więcej)
10 czerwca 2017 0

Disco Marina w Nakle

uż 10 czerwca Przystań Powiat Nakielski rozbrzmi dźwiękami disco! Wydarzeniu towarzyszyć #będzie cykliczna impreza Przystań Open – turniej siatkówki plażowej oraz piknik wojskowy przy współpracy z 1. batalionem logistycznym Ziemi Nakielskiej w Bydgoszczy.

(czytaj więcej)
10 lipca 2017 0

I letni obóz wodniacki w Rościminie

W dniach 10-15 lipca 2017 roku zapraszamy na I Letni Obóz Wodniacki pn. „Płyń po zdrowie-stop # uzależnieniom”, który odbędzie się w Harcerskiej Stanicy Wodnej w Rościminie.

(czytaj więcej)
15 lipca 2017 0

Przystań w kolorze blue 2017

Już 15 lipca 2017 r. na Przystani Powiat Nakielski w Nakle nad Notecią odbędzie się 6. edycja wydarzenia pn. „Przystań w kolorze blue”.

(czytaj więcej)
0

Prestiżowy tytuł dla Studia Urody Lidii Gwóźdź

Studio Urody i Odnowy Biologicznej Lidii Gwóźdź w Nakle nad Notecią, w kwietniu 2017 r. w ramach ogólnopolskiego konkursu otrzymało prestiżowe wyróżnienie, tytuł „Firma Przyjazna Internautom”, organizowanego przez Firmy.net.

(czytaj więcej)
0

Samorządowcy w statystyce. Dominują osoby w średnim wieku

Mandaty radnych wszystkich szczebli sprawuje w Kujawsko-Pomorskiem ponad 2,5 osób, #w większości mężczyzn w średnim wieku. Mamy najlepiej w kraju wykształconych wójtów, burmistrzów i prezydentów miast – wynika z tegorocznego badania Głównego Urzędu Statystycznego. W najbliższą sobotę (27 maja) przypada Dzień Samorządu Terytorialnego.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)