Dziś mamy 18 sierpnia 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

Co, gdzie, kiedy?


Szanowni Czytelnicy! - przekazujemy Wam nowe narzędzie do lepszej współpracy i komunikowania się z portalem.


Teraz możecie w łatwy sposób informować nas o planowanych wydarzeniach w Waszych miejscowościach, szkołach czy parafiach.


Mamy nadzieję, że korzystanie z formularza Zgłoś wydarzenie nie sprawi nikomu kłopotu, stąd nasza prośba - wysyłajcie do nas wiadomości, o których będziemy mogli napisać.

*

Foto i wideo można przesyłać pojedynczo (najlepiej w formatach .jpg, .wmv, .flv) lub spakowane jako archiwum .zip albo .rar. Wielkość pliku nie może przekraczać 64 MB

Formularz wysłany, dziękujemy!
Wypełnij wymagane pola!

20 sierpnia 2019 0

Drzwi otwarte klubu Aktywni Razem

We wtorek 20 sierpnia odbędą się drzwi otwarte organizowane przez# klub "Aktywni Razem". Spotkanie będzie trwało od godz. 12:00 do 13:00 w M-GOPS Szubin. Organizatorzy zapraszają osoby z niepełnosprawnościami lub w wieku seniorskim wymagające opieki i wsparcia drugiej osoby.

(czytaj więcej)
21 sierpnia 2019 0

Spotkanie dla organizacji pozarządowych

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli wszystkich organizacji pozarządowych z # terenu powiatu nakielskiego na spotkanie z animatorkami Kujawsko – Pomorskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej.

(czytaj więcej)
24 sierpnia 2019 0

Bezpieczeństwo nad wodą. Zapraszamy na piknik w Wąsoszu

24 sierpnia na plaży w Wąsoszu od# godziny 14:00 organizowane będą zabawy i konkursy z nagrodami na temat bezpieczeństwa nad wodą.

(czytaj więcej)
24 sierpnia 2019 0

„Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”

24 sierpnia 2019 roku o godzinie 14:00 na plaży w # Wąsoszu odbędzie się piknik „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

(czytaj więcej)
24 sierpnia 2019 0

"Wszyscy dla Zuzi - dogrywka"

OSP Potulice i KGW Potulice serdecznie zapraszają na charytatywny # festyn rodzinny "Wszyscy dla Zuzi - dogrywka".

(czytaj więcej)
25 sierpnia 2019 0

Gminno-Powiatowo-Parafialne Dożynki w Mroczy

Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza- Leszek Klesiński, Starosta Nakielski – Tadeusz Sobol oraz # ks. Proboszcz Parafii pw. Św. Mikołaja i Wniebowzięcia NMP w Mroczy – ks. Wojciech Cierniak zapraszają wszystkich mieszkańców i gości powiatu nakielskiego na Święto Plonów, które tym razem odbędzie się w Mroczy!

(czytaj więcej)
25 sierpnia 2019 0

Bieg im. Stefana Bąka

To już XXIX Bieg im. Stefana Bąka, który odbędzie się 25 sierpnia 2019 roku w# Osieku nad Notecią.

(czytaj więcej)
26 sierpnia 2019 0

"Baśnie z Kraju Środka" - warsztaty plastyczne

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w kolejnych warsztatach z cyklu # Ferie w muzeum pt. "Baśnie z Kraju Środka". Tym razem przybliżymy uczestnikom kulturę Chin.

(czytaj więcej)
05 września 2019 0

Zaproszenie na spotkanie. Piotr Wnuk w nakielskiej bibliotece

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Nakle nad Notecią zaprasza na# spotkanie z podróżnikiem Piotrem Wnukiem, poświęcone Laosowi. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 5 września 2019 r. o godz. 16.30 w bibliotece przy ulicy Bartkowskiego 1 w Nakle. Wstęp wolny!

(czytaj więcej)
06 września 2019 0

Koncert Wandy Johnson w Cafe Emilia

Gwiazdą wrześniowego koncertu w Cafe Emilia będzie # Wanda Johnson - pochodząca z Południowej Karoliny, obdarzona wspaniałym głosem wokalistka!

(czytaj więcej)
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)