Dziś mamy 25 września 2017, poniedziałek, imieniny obchodzą:

Co, gdzie, kiedy?


Szanowni Czytelnicy! - przekazujemy Wam nowe narzędzie do lepszej współpracy i komunikowania się z portalem.


Teraz możecie w łatwy sposób informować nas o planowanych wydarzeniach w Waszych miejscowościach, szkołach czy parafiach.


Mamy nadzieję, że korzystanie z formularza Zgłoś wydarzenie nie sprawi nikomu kłopotu, stąd nasza prośba - wysyłajcie do nas wiadomości, o których będziemy mogli napisać.

*

Foto i wideo można przesyłać pojedynczo (najlepiej w formatach .jpg, .wmv, .flv) lub spakowane jako archiwum .zip albo .rar. Wielkość pliku nie może przekraczać 64 MB

Formularz wysłany, dziękujemy!
Wypełnij wymagane pola!

27 września 2017 0

Zebranie sołectwa Trzeciewnica

27 września o godzinie 18:00 odbędzie się zebranie wiejskie sołectwa Suchary, podczas którego # mieszkańcy podzielą fundusz sołecki. Zebranie odbędzie się w Centrum Ekologiczno-Kulturalnym w Trzeciewnicy.

(czytaj więcej)
28 września 2017 0

Spotkanie z Robertem Gondkiem

Pod koniec września w nakielskiej bibliotece odbędzie się pokaz podróżniczy Roberta Gondka pt. "W drodze na najwyższe szczyty Afryki - Tanzania, Kenia, Uganda, Rwanda, Burundi".

(czytaj więcej)
29 września 2017 0

# Komórkomania w ZSŻŚ

Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej im.kmdr B.Romanowskiego w Nakle nad Notecią przystąpił do # wyjątkowej akcji informacyjno-edukacyjnej KOMÓRKOMANIA, połączonej z rejestracją potencjalnych Dawców krwiotwórczych komórek macierzystych.

(czytaj więcej)
29 września 2017 0

reFORmacje - wystawa w muzeum

Starosta Nakielski oraz Dyrektor Muzeum Ziemi Krajeńskiej w Nakle nad Notecią zapraszają # 29 września o godzinie 17:00 na otwarcie wystawy Artystów Zawodowych z Polski i Niemiec pt. „reFORMacje”.

(czytaj więcej)
05 października 2017 0

Wyjątkowy koncert w NOKu

Niebywała gratka szykuje się dla miłośników dobrego kina i znakomitej muzyki za sprawą koncertu, który będzie miał miejsce 5 października o godzinie 19:00 w sali widowiskowo-kinowej Nakielskiego Ośrodka Kultury.

(czytaj więcej)
12 października 2017 0

Spotkanie z Łukaszem Walewskim - biblioteka

Dyrektor Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nakle zaprasza w czwartek, # 12 października 2017 r. o godz. 16.30 na spotkanie autorskie z Łukaszem Walewskim, które odbędzie się w bibliotece przy ul. Bartkowskiego 1.

(czytaj więcej)
29 października 2017 0

Wybory uzupełniające w okręgu nr 17

lipcu odszedł śp. Tadeusz Matczuk. Zmarły pełnił między innymi funkcję radnego #nakielskiej Rady Miejskiej. W związku z wygaśnięciem mandatu, konieczne jest przeprowadzenie wyborów uzupełniających.

(czytaj więcej)
15 listopada 2017 0

ŚROKA 2017

15 listopada 2017 roku na deskach sali kinowej NOK odbędzie się już 5 Nakielski Przegląd # Kabaretowy Środowiskowych Domów Samopomocy ŚROKA 2017. Tematem tegorocznego przeglądu kabaretowego będą PODRÓŻE.

(czytaj więcej)
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Rok szkolny 2017/2018. Sprawdź, kiedy wypadają dni wolne

Ferie, zimowa, wiosenna przerwa świąteczna – ile wolnego czeka uczniów w roku #szkolnym 2017/2018? Sprawdziliśmy.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)