Dziś mamy 16 sierpnia 2018, czwartek, imieniny obchodzą:

Przedszkolaki

08 lipca 2018 0

Rok dobrej współpracy „Tęczowego Wzgórza” z samorządem

Miniony rok szkolny 2017/2018 zaowocował współpracą nakielskiego Przedszkola #nr 1 „Tęczowe Wzgórze” z Zarządem Samorządu Mieszkańców nr 1 w Nakle n. Not. Dzieci obejrzały kilka spektakli. Aktorów z toruńskiego Teatru Vaška zaprosił do „Tęczowego Wzgórza” nakielski Zarząd SM nr 1.

(czytaj więcej)
04 lipca 2018 0

Biedronki poznawały świat. Dzieci zdobyły wiedzę na temat wielu krajów

Dzieci z grupy Biedronki z nakielskiego „Słoneczka” od października do czerwca br. realizowały # program edukacyjny pt. „Przedszkolak poznaje świat”.

(czytaj więcej)
02 lipca 2018 0

Przedszkolaki z wizytą w bibliotece. Nauczyły się korzystać z księgozbioru

Od najmłodszych lat powinniśmy rozbudzać zainteresowanie książką, dlatego też mimo, że #są już wakacje, przedszkolaki z Przedszkola Reksio postanowiły odwiedzić Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną - filia dziecięca w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
29 czerwca 2018 0

Warsztaty z udziałem jaszczurki. Dzieci dowiedziały się wielu informacji

We wtorek 26 czerwca w Przedszkolu REKSIO zostały przeprowadzone przez #firmę FORMAT Edukacyjne Warsztaty Przyrodnicze „Mali Odkrywcy Zwierząt” z udziałem jaszczurki Agamy brodatej o imieniu Miguś.

(czytaj więcej)
28 czerwca 2018 0

Moc atrakcji. Dzieci zwiedziły skansen i spędziły noc w przedszkolu

22 czerwca na Krasnoludki z Wesołej Piątki czekało wiele atrakcji. To noc w #przedszkolu - tradycja naszej placówki.

(czytaj więcej)
28 czerwca 2018 0

To ważny moment dla sześciolatków. Były nagrody i podziękowania

20 czerwca dzieci z grupy 6-latków z Przedszkola Niepublicznego DONALD pożegnały #przedszkole. Na początku uroczystości Pani Dyrektor podziękowała Rodzicom za wspaniałą współpracę.

(czytaj więcej)
28 czerwca 2018 0

Wycieczka do wioski indiańskiej. Na dzieci czekały rozmaite gry i zabawy

Przedszkolaki ze Ślesina wspaniale spędziły czas na terenie położonym pośród lasów i #łąk. W tym miejscu, świetnie bawiły się w indiańskim klimacie!

(czytaj więcej)
27 czerwca 2018 0

Krasnoludki żegnały się z przedszkolem. Na pamiątkę otrzymały upominki

19 czerwca najstarsza grupa „Krasnoludki” w Wesołej Piątce z żalem żegnała się z #przedszkolem. Tego dnia dzieci gościły rodziców i cały personel placówki.

(czytaj więcej)
26 czerwca 2018 0

Uroczyście zakończono rok szkolny. Nie zabrakło nagród i słodkości

W ubiegłym tygodniu dzieci z Przedszkola Niepublicznego ,,Donald” pożegnały rok #szkolny. Przedszkolaki z grup 3, 4 i 5 – latków uczestniczyły w uroczystych obchodach zakończenia roku szkolnego 2017/2018.

(czytaj więcej)
25 czerwca 2018 0

Pożegnania nadszedł czas. Dzieci recytowały, śpiewały i tańczyły

W czwartek, 21 czerwca w nakielskim Przedszkolu nr 1 „Tęczowe Wzgórze” odbyła się #uroczystość zakończenia kolejnego roku przedszkolnego. Tego dnia młodsze dzieci pożegnały swoich starszych kolegów i koleżanki, którzy od września 2018 r. rozpoczną edukację szkolną.

(czytaj więcej)
25 czerwca 2018 0

Sześciolatki pożegnały się z przedszkolem. Nie zabrakło występów

19 czerwca w Przedszkolu w Ślesinie odbyło się uroczyste pożegnanie dzieci #odchodzących do szkoły. Skończył się beztroski okres i nadszedł czas na przyjęcie innych obowiązków.

(czytaj więcej)
23 czerwca 2018 10

Spotkanie z przedszkolakami. Policjanci przestrzegali przed niebezpieczeństwami

W czwartek (21.06.18) policjanci z Nakła spotkali się z dziećmi w przedszkolu „Donald”. # Prowadzący spotkanie opowiadali o bezpieczeństwie w ruchu drogowym oraz o zagrożeniach jakie mogą spotykać nieletnich w trakcie zbliżających się wakacji.

(czytaj więcej)
18 czerwca 2018 0

Radośnie i wesoło u państwa Julity i Adama. Dzieci wróciły zachwycone

„Radość drugiej osoby jest najpiękniejszym podziękowaniem”. 5-latki wraz ze swoimi Paniami z # Przedszkola Donald serdecznie dziękują Państwu Julicie i Adamowi Rzepczyk za zaproszenie i miłą gościnę w rodzinnym domu.

(czytaj więcej)
18 czerwca 2018 0

Maluchy z Tęczowego Wzgórza w centrum zabaw i trampolin

11 czerwca 2018 r. dzieci z nakielskiego Przedszkola nr 1 „Tęczowe Wzgórze” wybrały się do #bydgoskiego Centrum Zabaw i Trampolin Park 17.

(czytaj więcej)
18 czerwca 2018 0

„Tęczowe Wzgórze” w wiosce indiańskiej

Do bydgoskiej wioski indiańskiej wybrały się dzieci z nakielskiego Przedszkola nr 1 „Tęczowe Wzgórze”.

(czytaj więcej)
15 czerwca 2018 0

Wycieczka do Karnowa. Największą atrakcją były alpaki

14 czerwca przedszkolaki z przedszkola w Ślesinie razem w Panią Magdą Zakurzewską wybrały się na wycieczkę # do Karnowa.

(czytaj więcej)
13 czerwca 2018 0

Wizyta w magicznym świecie książek. Dzieci wysłuchały kilku utworów

Przedszkole Niepubliczne „Donald” realizuje program „W magicznym świecie książek”. #Dlatego też 5-latki nie mogły nie skorzystać z zaproszenia księgarni „Świat książki”, by uczestniczyć w specjalnie dla nich przygotowanych zajęciach.

(czytaj więcej)
10 czerwca 2018 0

Piknik rodzinny. Dzieci przygotowały niespodzianki dla gości

Koniec roku szkolnego tuż, tuż a w przedszkolu Donald impreza za imprezą. Na początku #czerwca przedszkolaki obchodziły jedno z najpiękniejszych świąt w roku - Dzień Matki i Ojca.

(czytaj więcej)
08 czerwca 2018 4

Spotkanie z maluchami. Gość czytał dzieciom bajki

Na zaproszenie kadry pedagogicznej Przedszkola „Wesoła Piątka” na spotkaniu z maluchami # gościł dzielnicowy sierż. szt. Łukasz Szczepaniak. W ramach ogólnopolskiej akcji „ Cała Polska czyta dzieciom”, mundurowy czytał dzieciom bajki.

(czytaj więcej)
08 czerwca 2018 0

Wizyta w Ogrodzie Fauny Polskiej przypadła dzieciom do gustu

Dnia 07.06 br grupa najmłodszych dzieci z Przedszkola Niepublicznego ,,Donald” pod opieką swoich Pań wybrała się na wycieczkę do Ogrodu Fauny Polskiej w Myślęcinku.

(czytaj więcej)
07 czerwca 2018 0

Wspaniała przygoda w skansenie. Przedszkolaki poznały ginące zawody

Dzieci z przedszkola „Donald” w Nakle nieustannie poszukują nowych wrażeń.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Rodzina 500+ i dobry start. Wpłynęło ponad 1,1 mln wniosków

Ponad 1,1 mln złożonych wniosków, w tym prawie 850 tys. o świadczenie dobry #start – to dotychczasowy bilans składania wniosków online o świadczenie Rodzina 500+ oraz dobry start.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Dziś Wielki Dzień Pszczół. Urząd Statystyczny przygotował infografikę

8 sierpnia obchodzimy Wielki Dzień Pszczół. Z tej okazji Główny Urząd Statystyczny #przygotował infografikę, z której możemy dowiedzieć się kilku informacji na temat pszczelarzy i produkcji miodu w Polsce.

(czytaj więcej)