Dziś mamy 23 listopada 2017, czwartek, imieniny obchodzą:

Przedszkolaki

23 listopada 2017 0

Dzieci też mają swoje prawa. By je promować, wykonały plakaty

W poniedziałek 20 listopada wszystkie dzieci z przedszkola Reksio obchodziły bardzo #ważny Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka.

(czytaj więcej)
23 listopada 2017 0

Konkurs plastyczny rozstrzygnięty. Przedszkolaki otrzymały nagrody

W dniach 23.10-10.11 odbył się Konkurs Plastyczny pod hasłem: „Symbole Narodowe”, #organizowany przez Niepubliczne Przedszkole „Słoneczko” w Nakle.

(czytaj więcej)
23 listopada 2017 0

Dzień życzliwości i pozdrowień. Przedszkolaki uczestniczyły w zabawach

21 listopada obchodzi się Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Idea tego święta wywodzi #się ze Stanów Zjednoczonych, kiedy to dwoje mężczyzn postanowiło zareagować na konflikt zbrojny między państwami, chcąc pokazać światu, że walka szkodzi i rujnuje.

(czytaj więcej)
23 listopada 2017 0

Na jesienną nutę. Zaprezentowały się dzieci z „Tęczowego Wzgórza”

Aleksandra Sikorska, Maja Wika i Natalia Osińska z nakielskiego #Przedszkola nr 1 "Tęczowe Wzgórze" godnie reprezentowały swoje przedszkole podczas Festiwalu Piosenki Jesiennej, zorganizowanego w środę, 22 listopada 2017 r. w ośrodku kultury w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
22 listopada 2017 0

Przedszkole ma powód do dumy. Dziewczynki zajęły całe podium!

Aleksandra Sikorska, Maja Pogoda i Natalia Kwapich z nakielskiego Przedszkola #nr 1 „Tęczowe Wzgórze” zajęły trzy pierwsze miejsca w konkursie plastycznym.

(czytaj więcej)
20 listopada 2017 0

Policjanci spotkali się z dziećmi. Na przedszkolaków czekała niespodzianka

„Bezpieczny przedszkolak, czyli przestrzegamy zasady ruchu drogowego oraz nie ufamy #obcym” pod takim hasłem policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nakle dnia 17 listopada br. spotkali się z dziećmi w Przedszkolu Niepublicznym Donald.

(czytaj więcej)
17 listopada 2017 0

Teatr z Krakowa ponownie odwiedził „Reksio”. Aktorów nagrodzono brawami

W piątkowe listopadowe przedpołudnie przedszkole Reksio po raz kolejny odwiedzili aktorzy z #Teatru "Amuzado" z Krakowa. Przedszkolaki tym razem obejrzały spektakl pt. „Hipcio-Flipcio”.

(czytaj więcej)
14 listopada 2017 0

Ważny dzień w przedszkolu. Dzieci zostały pasowane na przedszkolaków

14 listopada był niezwykłym dniem w Wesołej Piątce. Dzieci, które we wrześniu rozpoczęły edukację # przedszkolną miały swój pierwszy publiczny występ.

(czytaj więcej)
13 listopada 2017 0

Przedszkolaki z Donalda na lekcji historii. Dowiedziały się wiele o dziejach Polski

11 listopada to dzień ważny w kalendarzu każdego Polaka zarówno małego, jak i dużego.

(czytaj więcej)
11 listopada 2017 0

Kulinarne zajęcia okazały się duża frajdą. Dzieci robiły pizzę

Robienie pizzy okazało się niezwykłą frajdą dla podopiecznych żłobka "Słoneczko" Nakło. #Przede wszystkim dlatego, że dzieci mogły eksperymentować z dodatkami, które mają się na niej znajdować.

(czytaj więcej)
11 listopada 2017 1

Przegląd piosenki i pieśni patriotycznej. Wystąpiły dzieci z kilku przedszkoli

Dnia 9 listopada 2017 r. Przedszkole „Wesoła Piątka” zorganizowało przegląd piosenki i #pieśni patriotycznej „Mój dom, mój kraj, moja ojczyzna”. Całą uroczystość poprowadziła dyrektor przedszkola Mariola Kloska, a za organizację odpowiedzialne były nauczycielki: Katarzyna Biniakowska, Justyna Woźna i Ewelina Szarwark.

(czytaj więcej)
10 listopada 2017 0

Fascynująca podróż po Polsce. Dzieci pamiętały o tych, którzy polegli

W podróż po Polsce wybrały się dzieci z Przedszkola nr 1 „Tęczowe Wzgórze” w Nakle nad #Notecią. Odbyły ją w ramach obchodów Dnia Niepodległości.

(czytaj więcej)
10 listopada 2017 0

Warsztaty lepienia w glinie. Tematem zajęć był jeż

Z okazji zbliżającego się Dnia Jeża, w Przedszkolu w Ślesinie odbyły się warsztaty lepienia w glinie. Tematem zajęć był jeż.

(czytaj więcej)
10 listopada 2017 0

„Ach ta Pipi” zachwyciła dzieci. Przedstawienie było bardzo zabawne

„Ach ta Pipi” to tytuł pouczającego i niezwykle efektywnego spektaklu, jaki we wtorek, #7 listopada 2017 r. obejrzały dzieci z Przedszkola nr 1 „Tęczowego Wzgórza” w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
10 listopada 2017 0

Spotkanie z muzyką etniczną. Dzieci były pod ogromnym wrażeniem

Dnia 9 listopada Przedszkole Niepubliczne ,,Donald” odwiedził Pan Sławomir Głowala. Celem #wizyty było zapoznanie przedszkolaków z muzyką pochodzącą z różnych zakątków świata, w tym także przedstawienie etnicznych instrumentów - ich nazw, sposobu gry oraz specyfiki.

(czytaj więcej)
10 listopada 2017 0

Harce w „pomarańczowej” sali. W ostatnim czasie została doposażona

To miejsce nie wymaga reklamy. Są nią uśmiechy na twarzach dzieci, które beztrosko bawią #się w naszej tzw. "pomarańczowej" sali.

(czytaj więcej)
10 listopada 2017 0

Na patriotyczną nutę. Dzieci odważnie wkroczyły na scenę i zaśpiewały

"Przybyli Ułani pod okienko" rozbrzmiało w czwartek, 9 listopada 2017 r. w ośrodku kultury w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
09 listopada 2017 0

"Biało-czerwone urodziny". Lekcja muzealna bardzo zaciekawiła przedszkolaków

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości, dnia 09 listopada dzieci z grupy Biedronki z # nakielskiego Słoneczka wybrały się do Muzeum Ziemi Krajeńskiej na lekcje muzealną „Biało- czerwone urodziny” poprowadzoną przez pracowników Muzeum.

(czytaj więcej)
09 listopada 2017 0

Maluszki przygotowały sałatkę owocową. Było smacznie i zdrowo

Od dziś każde dziecko już wie jak ważne są owoce! Maluszki ze żłobka "Słoneczko" #w Nakle z pomocą opiekunek przygotowały pyszną sałatkę owocową.

(czytaj więcej)
09 listopada 2017 0

Przedszkole stara się o certyfikat. Organizowana jest akcja czytelnicza

W naszym przedszkolu „Słoneczko” w Nakle od marca bieżącego roku pod patronem #akcji „Cała Polska czyta dzieciom” aktywnie działa Klub Czytających Rodzin „Czytające Słoneczka”. Spotykamy się raz w miesiącu i wspólnie czytamy książki, omawiamy je i spędzamy razem czas.

(czytaj więcej)
08 listopada 2017 0

Bajkowy dzień u przedszkolaków. Każde dziecko przebrało się za wybraną postać

Bajki towarzyszą dzieciom od najmłodszych lat, bawią i weselą, ale także przekazują #życiowe mądrości. Dnia 5.11 na całym świecie obchodzi się święto wszystkich bajkowych postaci – zarówno książkowych, jak i tych pochodzących z animowanych filmów.

(czytaj więcej)
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Dziś Światowy Dzień Rzucania Palenia. Świętujecie? (sonda)

Co roku w trzeci czwartek listopada obchodzony jest Światowy Dzień #Rzucania Palenia. Tego dnia wszyscy palacze zachęcani są do podjęcia próby, przynajmniej na jeden dzień, zaprzestania palenia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)