Dziś mamy 13 lipca 2024, sobota, imieniny obchodzą:

21 czerwca 2024

Noc w przedszkolu. Na dzieci czekało wiele atrakcji

fot. powierzone

fot. powierzone

Po dniu pełnym atrakcji# w Skansenie w Osieku nad Notecią, gdzie grupa Jeżyki z Przedszkola Wesoła Piątka, mogła obejrzeć różne scenki z codziennego życia mieszkańców takich jak wyrób masła, pieczenie gofrów oraz wnętrza chat, z niecierpliwością czekały na atrakcje przygotowane przez panie na noc w przedszkolu.

Po powrocie z wycieczki dzieci zjadły obiad. Później nasi milusinscy skosztowali smaczne lody u Pubanca, a także zjadły pizzę. Po zabawach dzieci przebrały się w piżamki. Zmęczone przedszkolaki zasnęły podczas seansu bajkowego. Rano zjadły śniadanie, po czym pełne uśmiechu i błysku w oku witały swoich rodziców. Na koniec dzieci otrzymały upominki. Mamy nadzieję, że noc w przedszkolu pozostanie długo w pamięci naszych dzieci.

Materiał: Karolina Ocetkiewicz / Przedszkole Wesoła Piątka

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Co z jakością wyrobów cukierniczych? Nieprawidłowości w 13 zakładach

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych przedstawia #wyniki przeprowadzonej w I kw. 2024 r. planowej kontroli w zakresie jakości handlowej wyrobów cukierniczych.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Uważaj na barszcz Sosnowskiego! Roślina niebezpieczna dla człowieka

Czy wiesz, że podczas letniego spaceru powinieneś uważać na rośliny#, które mijasz na swojej drodze? Zagrożenie dla zdrowia może stanowić przede wszystkim barszcz Sosnowskiego (Heracleum sosnowskyi). Ryzykowne jest nie tylko dotykanie, ale nawet przebywanie w jego otoczeniu.

(czytaj więcej)
0

Piękne widoki na Dolinę Noteci. Pogoda sprzyjała wędrówce

Wędrówkę rozpoczęliśmy z miejscowości #Ślesin i maszerowaliśmy północną stroną Doliny Noteci w kierunku Nakła.

(czytaj więcej)