Dziś mamy 17 lipca 2024, środa, imieniny obchodzą:

16 czerwca 2024

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

fot. powierzone

fot. powierzone

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

Dobra atmosfera i piękno otaczającej nas przyrody rekompensowały trudy wędrówki i wysoki stan wody (miejscami powyżej pasa). Na mecie w Świetlicy wiejskiej w Anielinach czekał na nas jak zwykle pyszny posiłek za co dziękujemy  KGW Anieliny oraz Pani Sołtys Anecie Skieresz. Nieoceniona również była tej fantastycznej społeczności pomoc w logistyce do której również się włączył wójt gminy Sadki Michał Piszczek. Podczas wspólnej biesiady z miejscowymi seniorami opowiadałem o moich wyprawach.

Dziękuję wszystkim za udział w tej jakże trudnej wędrówce, oraz gratuluję co niektórym za przełamanie swoich lęków i słabości. Przeszliśmy 9 km. To była 26 wędrówka z cyku "Po bezdrożach" tym samym zamkneliśmy pierwszy rok wędrówek! Do zobaczenia na szlaku!

Materiał: Maciej Boinski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 41 23

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

"Pole pszenicy z cyprysami". Mural w nowej odsłonie

Mural „Pole pszenicy z cyprysami” reaktywowany #w nowej odsłonie.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez telefonu komórkowego. Technologia nie powinna nami rządzić

15 lipca obchodzimy Dzień bez telefonu komórkowego, co jest doskonałą okazją#, aby na chwilę oderwać się od ekranów telefonów i skupić na rzeczywistości wokół nas. W dzisiejszych czasach, kiedy technologia przenika każdy aspekt naszego życia, warto przypomnieć sobie, jak ważne są chwile spędzone offline.

(czytaj więcej)