Dziś mamy 17 lipca 2024, środa, imieniny obchodzą:

14 czerwca 2024

Nauczyciele "Krzywoustego" na igrzyskach. Zdobyli trzy medale!

fot. powierzone

fot. powierzone

14 czerwca 2024 roku na Wojewódzkich Igrzyskach Lekkoatletycznych #dla Nauczycieli i Pracowników Oświaty organizowanych przez Szkołę Podstawową im. Mariana Rejewskiego w Białych Błotach i Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy, nauczyciele po mistrzowsku reprezentowali I LO w Nakle.

Nauczyciele wystąpili w składzie: Monika Sobczak, Maciej Janka i Tomasz Bzdawka zdobywając medale: Maciej Janka - złoto w biegu na 100 m, Tomasz Bzdawka - srebro w biegu na 1500 m, a Monika Sobczak - złoto w biegu na 3000 m.

Materiał: Monika Sobczak / I LO w Nakle

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 15 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

"Pole pszenicy z cyprysami". Mural w nowej odsłonie

Mural „Pole pszenicy z cyprysami” reaktywowany #w nowej odsłonie.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez telefonu komórkowego. Technologia nie powinna nami rządzić

15 lipca obchodzimy Dzień bez telefonu komórkowego, co jest doskonałą okazją#, aby na chwilę oderwać się od ekranów telefonów i skupić na rzeczywistości wokół nas. W dzisiejszych czasach, kiedy technologia przenika każdy aspekt naszego życia, warto przypomnieć sobie, jak ważne są chwile spędzone offline.

(czytaj więcej)