Dziś mamy 23 maja 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

17 sierpnia 2023

Stefan Grzegorek na turnieju tenisa. Nakielanin stanął na podium

fot. pow.

fot. pow.

Reprezentant Gmina Nakło nad Notecią Stefan Grzegorek# uczestniczył w XXXIX Mistrzostwach Polski TOP w Tenisie Ziemnym seniorów w kategorii 65+, które odbyły się w dniach 11-16. 08.2023 r. w Gdyni.

W grze pojedynczej Stefan Grzegorek tym razem w turnieju dotarł do półfinału, gdzie musiał uznać wyższość swojego przeciwnika Ignacego Urbańskiego przegrywając 3:6, 1:6 tym samym w końcowej klasyfikacji turnieju zajął 3. miejsce.

W grze podwójnej para Stefan Grzegorek/Marek Gutjar dotarli do finału gdzie przegrali z parą Waldemar Lemański/Ignacy Urbański 4:6, 4:6 w ostatecznej klasyfikacji zajmując 2. miejsce.

Po raz pierwszy Gmina Nakło nad Notecią w kategorii 50+ reprezentowała para mieszana Mariola Knioła/Stefan Grzegorek. Gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów.

Materiał: Weronika Marzyńska - Nakielski Sport

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Symboliczne miejsce pochówku wielkiego piewcy. Kim był hr. Leon Skórzewski?

Jeśli weekend, to kolejny raz chcemy przekazać Wam kilka informacji o ciekawych# miejscach kultu - tym razem kolej przyszła na Leśnictwo Drogosław.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia rotacyjne. Żołnierze Wojska Polskiego w Kowalewku

W miniony weekend tereny Nadleśnictwa Szubin oraz obiekty #OSP JRS Kowalewko zostały zdominowane przez żołnierzy Wojska Polskiego, którzy realizują szkolenia rotacyjne.

(czytaj więcej)
0

Święto polskiej żywności. Prezentacje krajowych produktów

26 maja w otoczeniu zielonego #Służewca, na gości w każdym wieku, czekać będzie oprócz znakomitego jedzenia, mnóstwo dodatkowych atrakcji. Każdego roku Piknik Poznaj Dobrą Żywność to święto polskiej żywności.

(czytaj więcej)
0

Trzecia edycja kampanii "Lowe Krowe". Promocja zdrowych nawyków

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji kampanii# "Lowe Krowe"!

(czytaj więcej)