Dziś mamy 17 lipca 2024, środa, imieniny obchodzą:

18 czerwca 2024

Bieg Koleżeński na Nakielskiej Przystani. Wystartowało 30 biegaczy

fot. pow.

fot. pow.

30 mieszkańców powiatu nakielskiego oraz sąsiednich powiatów wzięło# udział w Biegu Koleżeńskim, który odbył się na Przystani Nakielskiej.

To wyjątkowe wydarzenie sportowe zorganizowane przez drużynę Team Run Nakło stanowiło doskonałą okazję do wspólnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu oraz promowania zdrowego trybu życia. Bieg Koleżeński był współfinansowany ze środków Powiatu Nakielskiego w ramach otwartych konkursów ofert nr 1-6/2024. Dzięki wsparciu lokalnych władz możliwe było przygotowanie profesjonalnej imprezy sportowej, która zadowoliła zarówno amatorów, jak i bardziej doświadczonych biegaczy.

Gościliśmy między innymi biegaczy z zaprzyjaźnionych drużyn Wataha L-Paak i Team RUN Gołańcz. Każdy uczestnik, który zapisał się na bieg i ukończył trasę 5km, otrzymał zestaw pamiątkowych upominków. W skład pakietu weszły: komin (BUFF), kubek, drobne gadżety i oczywiście medal. Start i meta biegu zlokalizowane były na Przystani Nakielskiej, co gwarantowało malowniczą scenerię oraz przyjazną atmosferę. Uczestnicy mieli okazję pokonać wyznaczoną trasę, ciesząc się pięknem okolicznych terenów.

Po biegu każdy miał zagwarantowany zarówno ciepły (kiełbaski z grilla, kawa, herbata) jak i zimny posiłek (ciasta, owoce, lody). Bieg Koleżeński stał się doskonałą okazją do aktywnego spędzenia czasu w gronie przyjaciół i rodziny.

Materiał: Agnieszka Dolacińska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

"Pole pszenicy z cyprysami". Mural w nowej odsłonie

Mural „Pole pszenicy z cyprysami” reaktywowany #w nowej odsłonie.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez telefonu komórkowego. Technologia nie powinna nami rządzić

15 lipca obchodzimy Dzień bez telefonu komórkowego, co jest doskonałą okazją#, aby na chwilę oderwać się od ekranów telefonów i skupić na rzeczywistości wokół nas. W dzisiejszych czasach, kiedy technologia przenika każdy aspekt naszego życia, warto przypomnieć sobie, jak ważne są chwile spędzone offline.

(czytaj więcej)