Dziś mamy 23 maja 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

15 kwietnia 2024

Wędrówka wzdłuż Kanału Bydgoskiego. Dużo dobrego humoru

fot. powierzone

fot. powierzone

Wczorajszą wędrówkę rozpoczęliśmy #w Bydgoszczy, skąd w piętnastoosobowym składzie wędrowaliśmy wzdłuż Kanału Bydgoskiego.

Cały czas szliśmy pod wiatr co tylko potęgowało trudy naszego marszu. Atmosfera jak zawsze była niesamowita, dużo opowieści i dobrego humoru umilały czas na tym 28 kilometrowym odcinku. Wędrówkę tą dedykuję Łukaszowi, który przez chorobę nie mógł być dzisiaj z nami. Łukaszu wracaj do zdrowia!

Dziękuję wszystkim uczestnikom za wytrwałość w tak trudnym wyzwaniu, jakim było przejście całego Kanału Bydgoskiego. Do zobaczenia na szlaku.

Materiał: Organizator Maciej Boinski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 42 30

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Symboliczne miejsce pochówku wielkiego piewcy. Kim był hr. Leon Skórzewski?

Jeśli weekend, to kolejny raz chcemy przekazać Wam kilka informacji o ciekawych# miejscach kultu - tym razem kolej przyszła na Leśnictwo Drogosław.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia rotacyjne. Żołnierze Wojska Polskiego w Kowalewku

W miniony weekend tereny Nadleśnictwa Szubin oraz obiekty #OSP JRS Kowalewko zostały zdominowane przez żołnierzy Wojska Polskiego, którzy realizują szkolenia rotacyjne.

(czytaj więcej)
0

Święto polskiej żywności. Prezentacje krajowych produktów

26 maja w otoczeniu zielonego #Służewca, na gości w każdym wieku, czekać będzie oprócz znakomitego jedzenia, mnóstwo dodatkowych atrakcji. Każdego roku Piknik Poznaj Dobrą Żywność to święto polskiej żywności.

(czytaj więcej)
0

Trzecia edycja kampanii "Lowe Krowe". Promocja zdrowych nawyków

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji kampanii# "Lowe Krowe"!

(czytaj więcej)