Dziś mamy 2 marca 2024, sobota, imieniny obchodzą:

11 grudnia 2023

Turniej minisiatkówki Enea Volleyball Cup. Nakielska reprezentacja

fot. NTS Trójka Nakło

fot. NTS Trójka Nakło

W sobotę dwa zespoły NTS-u wzięły udział w turnieju# minisiatkówki Enea Volleyball Cup. W kategorii trójek zagrał zespół w składzie Nikodem Raese, Wiktor Kocemba, Maksymilian Jendrzejczak oraz Szymon Panek.

W fazie grupowej chłopaki walczyli w 7-zespołowej grupie. Wygrali 3 i przegrali 3 spotkania i uplasowali się na 4 miejscu. Taki wynik sprawił, że w fazie finałowej NTS walczył o miejsca 7-12. Tutaj było już znacznie trudniej i mimo dobrych momentów nakielanie przegrali 5 meczów. Ostatecznie NTS uplasował się na 12. miejscu wśród 20 zespołów.

Młodszy zespół w kategorii dwójek dopiero zaczyna przygodę z siatkówką. Na swoim drugim turnieju rozegrali ponad 10 spotkań zdobywając cenne doświadczenie meczowe.  Ostatecznie NTS zajął 30. miejsce wśród 36 zespołów. Zespół dwójek wystąpił w składzie: Tymon Wdowiak, Igor Wdowiak oraz Fabian Wachowski.

Materiał: NTS Trójka Nakło

Oceń artykuł: 6 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Budowa magazynów
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Klasyfikacja tusz zwierząt. Egzaminy dla kandydatów na rzeczoznawców

Informacja o egzaminach kwalifikacyjnych w zakresie klasyfikacji tusz# zwierząt rzeźnych w systemie EUROP w I i II kwartale 2024 r.

(czytaj więcej)
0

"Na Drodze – Patrz i Słuchaj". Kolejna edycja ogólnopolskiej akcji

"Na Drodze – Patrz i Słuchaj" – to już kolejna edycja ogólnopolskiej akcji #informacyjno – edukacyjnej skierowanej do wszystkich uczestników ruchu drogowego.

(czytaj więcej)
0

Polskie produkty mięsne w europejskiej czołówce. Smak tradycji

Polskie produkty mięsne od lat należą do europejskiej czołówki #pod względem jakości i smaku. Mało kto wie, że wśród rodzimych przetworów mięsnych nazwy niektórych z nich zostały wpisane do unijnego rejestru chronionych nazw pochodzenia (ChNP) i chronionych oznaczeń geograficznych (ChOG) lub rejestru gwarantowanych tradycyjnych specjalności (GTS). Poznajmy je!

(czytaj więcej)