Dziś mamy 29 maja 2024, środa, imieniny obchodzą:

09 kwietnia 2024

Turniej brydżowy w Nakle. Duet Brzykcy i Popczyński zwycięża

fot. KP

fot. KP

Para brydżowa Ziemowit Brzykcy i Krzysztof Popczyński zwyciężyła #w poniedziałkowym (8 kwietnia) turnieju brydża sportowego w Nakle.

W ramach Korespondencyjnych Mistrzostw Polski brydżyści w całym kraju rozgrywają turnieje, ułożonymi przez sędziego kartami. Dzięki temu można porównać wyniki uzyskane przez poszczególnych brydżystów z Polski oraz gości z zagranicy.

W poniedziałek, 8 kwietnia rozegrano w Nakle, turniej brydża sportowego w ramach kwietniowej eliminacji KMP. Przybyło 11 par z trzech powiatów: nakielskiego, bydgoskiego i sępoleńskiego. Grano na zapis maksymalny. Turniej sędziował Piotr Wołowski.

W turnieju zwyciężyła z dużą przewagą para Ziemowit Brzykcy i Krzysztof Popczyński z Eurobac I Nakło. Drugie miejsce zajął mikst Eurobac Aleksandra Granowska i Jan Rdesiński. Na najniższym stopniu podium uplasowała się para z Kcyni -  Marek Grewling i Zbigniew Kaczmarek.

Wyniki uzyskane przez czołowe pary w turnieju w Nakle dają szanse na otrzymanie kolejnych punktów rankingowych. Po przeliczeniu wyników 705 par (z 47 na 49 ośrodków), mikst Granowska i Rdesiński zajmuje 71 lokatę. Duet Brzykcy i Popczyński jest na 109.

Kolejny turniej w Nakle zaplanowano na poniedziałek 22 kwietnia o godz. 17.00. Będzie to kwietniowa eliminacja KMP w grze na zapis meczowy.

Wyniki:

1. Ziemowit Brzykcy/Krzysztof Popczyński - 65.28%

2. Aleksandra Granowska/Jan Rdesiński - 59.75%

3. Marek Grewling/Zbigniew Kaczmarek - 58.92%

4. Marceli Pluciński/Antoni Wilkowski - 52.92%

5. Lech Czarnecki/Marek Nikodemski - 52.25%

5. Bartłomiej Pałubicki/Jan Nowakowski - 52.25%

7. Roman Grabowski/Benedykt Mieszczak - 51.00%

8. Mariusz Wróblewicz/Marian Zarembski - 43.08%

9. Joanna Belczyńska/Elżbieta Krajewska - 42.67%

10. Alina Majchrzak/Tadeusz Nitka - 42.25%

11. Małgorzata Niedzielska/Tomasz Niedzielski – 40.17%.

Oceń artykuł: 20 15

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    przechodzień, w dniu 09-04-2024 21:23:27 napisał:

    przechodziłem; dobrze zobaczyć

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Korzystanie ze środowiska
500PLN
Konstrukcje stalowe
Szkolenie z HACCP
59PLN
Zadaj pytanie
20PLN
0

Przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej. Szkolenia dla policjantów

Radom, Kielce, Lublin, Białystok, Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz#, Katowice, Rzeszów i Warszawa – to miasta na mapie tegorocznego cyklu szkoleń dla funkcjonariuszy Policji pn. „Zwalczanie i przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej w zakresie gospodarowania odpadami oraz transportowania odpadów w ruchu krajowym i międzynarodowym”. W lutym, marcu i kwietniu 2024 r. eksperci Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska przeprowadzili wykłady na Mazowszu, w Świętokrzyskim, na Lubelszczyźnie i Podlasiu. 22 i 23 maja odbyły się kolejne szkolenia – w Gorzowie Wielkopolskim i Bydgoszczy.

(czytaj więcej)
0

Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Ważne jest wsparcie

Rozpoczął się Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Zachęcamy do# karmienia piersią, ale pamiętamy także o mamach, które z różnych przyczyn nie mogą karmić naturalnie. Pamiętajmy o wzajemnym szacunku i wsparciu.

(czytaj więcej)
0

Komary motywowały do szybkiego marszu. Wędrówka w otoczeniu jezior

W dzisiejszej wędrówce uczestniczyło #16 osób. Przejście wokoło jeziora Witosławskiego i Rościmińskiego nie przysparzało by większych problemów, gdyby nie ogromne ilości komarów, które tylko nas motywowały do szybkiego tempa marszu.

(czytaj więcej)
0

Wstęp na wystawę bezpłatny. Pałac Krasińskich dostępny dla odwiedzających

Rękopisy Cypriana Kamila Norwida, kronik Galla Anonima czy oryginał #utworu „Mury” Jacka Kaczmarskiego – to tylko niektóre ze zbiorów Biblioteki Narodowej, które od 21 maja można obejrzeć w zmodernizowanym i otwartym dla zwiedzających Pałacu Krasińskich w Warszawie.

(czytaj więcej)