Dziś mamy 13 kwietnia 2024, sobota, imieniny obchodzą:

05 marca 2023

Turniej brydżowy Klubu Żołnierzy Rezerwy. Pazderski i Popczyński najlepsi

fot. KP

fot. KP

Para Ludwik Pazderski i Krzysztof Popczyński zwyciężyła #w turnieju brydżowym w Nakle. Turniej z okazji „Dnia Kobiet” zorganizował Zarząd Klubu Żołnierzy Rezerwy, Ligi Obrony Kraju w Nakle.


Turniej rozegrany został w siedzibie Klubu w Zespole Szkolno - Przedszkolnym Nr 4 na Osiedlu Łokietka Nr 15 w Nakle w sobotę 4 marca. Imprezę otworzył prezes KŻR LOK w Nakle mł. chor. rez. Lechosław Draeger. Rywalizowano o Puchar Prezesa KŻR LOK.

W turnieju wzięło udział sześć par z powiatu nakielskiego. Grano na zapis maksymalny. Turniej sędziował Piotr Wołowski. W przerwie między turami można było posilić się kanapkami i ciastkami.

Zwyciężył duet z Nakła Ludwik Pazderski i Krzysztof Popczyński. Drugie miejsce zajęli Kazimierz Klebs i Janusz Paleczny. Trzecią lokatę uzyskał mikst Aleksandra Granowska i Mariusz Wróblewicz.

Trzy najlepsze pary zdobyły puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe. Kobiety, które zagrały w turnieju otrzymały od prezesa Draegera kwiaty. Wśród uczestników turnieju prezes wylosował nagrodę, którą uzyskał Jan Nowakowski. Warto podkreślić, iż w turnieju zadebiutowała nakielska juniorka Zuzanna Brzykcy.

Wyniki:
1. Pazderski Ludwik/Popczyński Krzysztof - 67.19%
2. Klebs Kazimierz/Paleczny Janusz - 64.29%
3. Granowska Aleksandra/Wróblewicz Mariusz - 51.47%

Oceń artykuł: 9 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
0

Światowy Dzień Chorych na Parkinsona. Symbolem czerwony tulipan

Światowy Dzień Chorych na Chorobę #Parkinsona ustanowiono w 1997 roku przez Europejskie Stowarzyszenie Chorych na Chorobę Parkinsona w rocznicę urodzin londyńskiego lekarza Jamesa Parkinsona, który jako pierwszy rozpoznał i opisał objawy tego schorzenia. Warto dodać, iż 11 kwietnia 1997 roku Europejskie Stowarzyszenie na Rzecz Chorych na Parkinsona ogłosiło niezwykle ważną Kartę Praw Osób Chorych.

(czytaj więcej)
0

Dzień Czekolady. Pierwszą tabliczkę wyprodukowano blisko 200 lat temu

Dziś Dzień Czekolady. To jeden z najpopularniejszych słodkich# przysmaków.

(czytaj więcej)
0

Utknął we wnęce piwnicznego okna. Z pomocą przyszli strażacy

W ubiegłym tygodniu #zostaliśmy wezwani do pomocy w uwolnieniu wyjątkowego osobnika. Osobnikiem tym okazał się Jeż, który utknął we wnęce piwnicznego okna.

(czytaj więcej)
0

Ochrona przed owadami. Środki powinny posiadać pozwolenie na obrót

Chroniąc się przed owadami, często stosujemy produkty# do ich odstraszania. Możemy wybrać repelenty w sprayu, płynie, mleczku, kremie, żelu czy chusteczki.

(czytaj więcej)