Dziś mamy 20 kwietnia 2024, sobota, imieniny obchodzą:

Brydż

17 marca 2024 0

Turniej z okazji "Dnia Kobiet". Nowakowski i Pałubicki najlepsi

Para Jan Nowakowski i Bartłomiej Pałubicki #zwyciężyła w turnieju brydżowym w Nakle. Turniej z okazji „Dnia Kobiet” zorganizował Zarząd Klubu Żołnierzy Rezerwy Ligi Obrony Kraju w Nakle. Turniej rozegrany zost

11 marca 2024 0

IX Memoriał Henryka Dery za nami. Rozegrano 79. Turniej Brydża

W niedzielę 10 marca 2024 r. w Szubińskim Domu Kultury rozegrany został# 79. Turniej Par w Brydżu Sportowym będącym IX Memoriałem Henryka Dery. Turniej zaliczony został do GRAND PRIX Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

05 marca 2023 0

Turniej brydżowy Klubu Żołnierzy Rezerwy. Pazderski i Popczyński najlepsi

Para Ludwik Pazderski i Krzysztof Popczyński zwyciężyła #w turnieju brydżowym w Nakle. Turniej z okazji „Dnia Kobiet” zorganizował Zarząd Klubu Żołnierzy Rezerwy, Ligi Obrony Kraju w Nakle.

16 lutego 2023 3

Wróblewicz i Zarembski najlepsi. Poniedziałkowym turniej brydża

Para Mariusz Wróblewicz i Marian Zarembski zwyciężyła w poniedziałkowym turnieju brydża sportowego w Nakle.

21 listopada 2022 3

IX Niepodległościowy Turniej Par Brydża Sportowego. Miksty zwyciężają

W niedzielę, 20 listopada w SP nr 4 w Nakle rozegrano IX Niepodległościowy# Turniej Par Brydża Sportowego o Puchar Prezesa Klubu Żołnierzy Rezerwy – Ligi Obrony Kraju w Nakle.

21 sierpnia 2022 1

73. Turniej par w brydżu sportowym im. A. Klawittera. Udział wzięły 24 pary

W niedzielę 21 sierpnia w Szubińskim Domu Kultury odbył się 73#. Turniej par w brydżu sportowym im. Andrzeja Klawittera pod patronatem Burmistrza Szubina. Turniej zaliczony został do Grand Prix województwa kujawsko-pomorskiego.

09 sierpnia 2022 1

Korespondencyjne Mistrzostwa Polski. Nakielski mikst górą!

Nakielski mikst Aleksandra Granowska i Piotr Wołowski zwyciężył #w turnieju brydżowym w Nakle. Turniej był rozegrany w ramach Korespondencyjnych Mistrzostw Polski.

15 września 2021 1

Korespondencyjne Mistrzostwa Polski. Brydżyści czekali rok

Brydżowy mikst z Nakła Aleksandra Granowska i Piotr Wołowski zwyciężył w turnieju brydżowym w Nakle. Turniej był rozegrany w ramach Korespondencyjnych Mistrzostw Polski.

25 sierpnia 2021 0

XXI Ogólnopolski Turniej Brydżowy. Najlepsze pary otrzymały puchary

22 sierpnia 2021 roku na obiekcie sportowym przy ul. Mostowej# w Szubinie odbył się XXI Ogólnopolski Turniej Brydżowy Parami Mariusza i Kazimierza Mendyk, w którym udział wzięło 29 par z województwa Kujawsko Pomorskiego w tym dwie pary z Świnoujścia.

16 czerwca 2021 0

3. liga brydża sportowego. Eurobac wystartował

Z uwagi na pandemię rozgrywki 3. ligi brydża sportowego# sezony 2020/2021 rozpoczęły się dopiero w sobotę 12 czerwca! Zespół Eurobac Nakło zanotował słaby start.

09 października 2019 1

Grand Prix Powiatu Nakielskiego. Mikst zwycięża!

Nakielski mikst Aleksandra Granowska oraz Piotr Wołowski zwyciężył w turnieju brydżowym w Nakle.

03 października 2019 2

Grand Prix Powiatu. Dwie pary na topie

Cztery osoby stanęły na najwyższym stopniu podium turnieju brydżowego w Nakle.

11 września 2019 0

Korespondencyjne Mistrzostwa Polski. Nowak i Wołowski wygrywają

Tomasz Nowak i Piotr Wołowski zwyciężyli w poniedziałkowym turnieju brydża sportowego.

10 września 2019 0

Grand Prix Powiatu Nakielskiego.Brydżyści wznowili rozgrywki

Po wakacyjnej przerwie wznowili rozgrywki brydżyści, którzy rywalizują w ramach Grand Prix Powiatu Nakielskiego.

03 września 2019 0

Rywalizowało 118 graczy. Super Puchar Krajny zdobyty

Pierwszego dnia września w Więcborku na terenie SP nr 1, odbył się III Turniej Super Puchar Krajny.

27 września 2018 3

Brydżyści grali „w kinie”. Lider odskoczył od „peletonu”

Nie było niespodzianki w ostatnim turnieju brydżowym w Nakle, gdyż zwyciężyła para o najwyższym współczynniku klasyfikacyjnym.

Najmrodzki i Rdesiński najlepsi we wrześniowej eliminacji

Para Bogdan Najmrodzki i Jan Rdesiński pewnie zwyciężyła w brydżowym turnieju w Nakle. Turniej ten był wrześniową eliminacją Korespondencyjnych Mistrzostw Polski.

Wołowski dogonił Popczyńskiego

Po zwycięstwie w poniedziałkowym turnieju brydżowym Piotr Wołowski „dogonił” Krzysztofa Popczyńskiego i wspólnie prowadzą w klasyfikacji generalnej brydżowego Grand Prix Nakła.

Wołowski nadal najlepszy

Piotr Wołowski ponownie zwyciężył w rocznej klasyfikacji brydżowego Grand Prix Nakła. Zacięta walka toczyła się o kolejne miejsca na podium. Najlepsi brydżyści otrzymali w piątek puchary, dyplomy i nagrody.

20 grudnia 2014 0
Turniej brydżowy w Nakle

Wojsko górą!

Para dwóch emerytowanych majorów Jan Nowakowski i Jan Rdesiński zwyciężyła w turnieju brydżowym w Nakle.

Licytowali „żołnierze i studenci”

Osiem par wystąpiło w piątkowym turnieju brydża sportowego w Nakle. Zwyciężyła para Jan Nowakowski i Ludwik Pazderski.

0

Ciekawe miejsca na terenie Leśnictwa Dębogóra. Co warto zobaczyć?

Pogoda nie zachęca wręcz do #wychodzenia na zewnątrz, więc My chcemy Was zachęcić do lektury przy porannej kawie. Tym razem kilka ciekawych miejsc na terenie Leśnictwa Dębogóra.

0

Rocznica powstania w gettcie warszawskim. Heroiczna walka

Dzisiaj, 19 kwietnia przypada# 81. rocznica powstania w getcie warszawskim.

0

Kwiecień plecień. Poranne opady śniegu zaskoczyły mieszkańców

W kcyńskiej gminie dziś rano #padał śnieg z deszczem i to dość intensywnie. Za oknem przez kilkanaście minut panowała iście zimowa aura.

0

Szkolenie rezerwistów. Duże zaangażowanie podczas zajęć

W dniach 15-19.04.br. instruktorzy z Brygadowego Zespołu# Szkoleniowego 8. Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej szkolili na Jachcicach rezerwę pasywną.