Dziś mamy 17 listopada 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

10 września 2019

Grand Prix Powiatu Nakielskiego.Brydżyści wznowili rozgrywki

fot. KP

fot. KP

Po wakacyjnej przerwie wznowili rozgrywki brydżyści, którzy rywalizują w ramach Grand Prix Powiatu Nakielskiego.

W poniedziałek, 2 września rozegrano w Nakle, turniej brydża sportowego w ramach klasyfikacji generalnej Grand Prix Powiatu Nakielskiego roku 2019. Wystąpiło 8 par z: Nakła, Mroczy, Rościmina i Grudziądza. Grano na zapis maksymalny. Turniej sędziował Ludwik Pazderski.

Zwyciężyła nakielska para Czarnych-Eurobac Ziemowit Brzykcy i Krzysztof Popczyński. Drugie miejsce zajął mikst Czarnych-Eurobac: Aleksandra Granowska i Piotr Wołowski. Trzecia lokata przypadła drugiemu mikstowi Alina Majchrzak i Bogdan Kowalczyk (Nakło – Blotka Świecie). O miejscach na podium decydowały niewielkie różnice procentowe.

Wyniki:

1. Ziemowit Brzykcy/Krzysztof Popczyński - 56.35%
2. Aleksandra Granowska/Piotr Wołowski - 56.15%
3. Alina Majchrzak/Bogdan Kowalczyk - 55.55%
4. Mariusz Wróblewicz/Marian Zarembski - 49.80%
5. Bogdan Najmrodzki/Jan Rdesiński - 49.52%
6. Jan Nowakowski/Bartłomiej Pałubicki - 48.93%         
7. Tadeusz Nitka/Zdzisław Świtalski - 47.14%
8. Włodzimierz Heymann/Marceli Pluciński- 46.55%.

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zestaw wypoczynkowy na stelażu drewnianym
Nowoczesne zabiegi laserowe
Oprogramowanie KC Firma i KC Market
Wosk nabłyszczający Joanna 130ml
9,50PLN
Pieczątki Colop
Meble łazienkowe
Nadanie modnej linii
Novitus Nano E
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)