Dziś mamy 21 czerwca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

11 września 2023

Trudy wędrówki rekompensowały piękne widoki. "Ekstremalna" wyprawa

fot. powierzone

fot. powierzone

Sobotnia wędrówka (09.09.2023) różniła się od poprzednich#. Koryto rzeki Rokitki było naszą drogą.

W najgłębszym miejscu wody było po pas ale na przeważającej części odcinka woda była do kolan. Trudy wędrówki rekompensowały nam piękne widoki przełomu tej małej rzeczki. Cała wędrówka odbywała się między Sadkami a Samostrzelem. Przeszliśmy 6km z czego w korycie rzeki 4km. Szacun dla wszystkich kobiet podczas wędrówki. W kobietach siła!

Zaproszenia na takie "ekstremalne" wędrówki będę wysyłał tylko do osób które jestem pewny że sobie poradzą.

Materiał: Organizator Maciej Boinski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 17 11

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zaplanowane działania Straży Miejskiej w Nakle. Akcja "Bezpieczne wakacje"

Nad spędzaniem wolnego czasu w okresie letniego# wypoczynku przez dzieci i te mniejsze oraz również te nieco starsze po raz kolejny zadba w gminie Nakło nad Notecią Straż Miejska.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)
0

Zbliża się czas odpoczynku. Nie zapominaj o bezpieczeństwie na drogach

Już w najbliższy piątek zakończenie roku szkolnego, początek pierwszego wakacyjnego weekendu #i pierwszych wakacyjnych wyjazdów. W podróży najważniejszy jest nie tylko komfort i tempo przemieszczania się, ale przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowników dróg. Przypominamy o najważniejszych zasadach i dobrych praktykach. Ponadto wskażemy, gdzie kierowcy pojadą nowymi odcinkami dróg, z których podczas zeszłorocznych wakacji nie mogli jeszcze skorzystać.

(czytaj więcej)