Dziś mamy 2 marca 2024, sobota, imieniny obchodzą:

10 grudnia 2023

Trampkarze i Młodzicy podsumowali sezon. Jarmarkowa atmosfera

fot. SF Junior Nakło

fot. SF Junior Nakło

W piątek, 8 grudnia na nakielskim Stadionie spotkali się nasi najstarsi zawodnicy.

Odbyliśmy Trening, który był okazją do podsumowania minionej rundy. Oba zespoły zajęły 2 miejsca w swoich Ligach. Cały sezon był udany w ich wykonaniu. Abstrahując od wyników styl i postawa na boisku pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość. Wczoraj oprócz naszych zawodników na za piłką biegali też ich rodzice i trenerzy. Wszystko we wspaniałej zimowej aurze. Mecze były zacięte i pełne emocji. Całemu wydarzeniu towarzyszyła jarmarkowa atmosfera przez stoisko przygotowane przez Szymona Brukwickiego - Akademia Rozwoju Kulinarnego, który jest Partnerem naszej szkółki. Były zimowe specjały, które w przerwach między meczami kosztowaliśmy z wielkim apetytem. Był to fajny dzień i na pewno to powtórzymy

Materiał: Łukasz Bzdawka / SF Junior Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 27

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Klasyfikacja tusz zwierząt. Egzaminy dla kandydatów na rzeczoznawców

Informacja o egzaminach kwalifikacyjnych w zakresie klasyfikacji tusz# zwierząt rzeźnych w systemie EUROP w I i II kwartale 2024 r.

(czytaj więcej)
0

"Na Drodze – Patrz i Słuchaj". Kolejna edycja ogólnopolskiej akcji

"Na Drodze – Patrz i Słuchaj" – to już kolejna edycja ogólnopolskiej akcji #informacyjno – edukacyjnej skierowanej do wszystkich uczestników ruchu drogowego.

(czytaj więcej)
0

Polskie produkty mięsne w europejskiej czołówce. Smak tradycji

Polskie produkty mięsne od lat należą do europejskiej czołówki #pod względem jakości i smaku. Mało kto wie, że wśród rodzimych przetworów mięsnych nazwy niektórych z nich zostały wpisane do unijnego rejestru chronionych nazw pochodzenia (ChNP) i chronionych oznaczeń geograficznych (ChOG) lub rejestru gwarantowanych tradycyjnych specjalności (GTS). Poznajmy je!

(czytaj więcej)