Dziś mamy 27 listopada 2021, sobota, imieniny obchodzą:

Pozostałe

03 października 2021 3

Antek Kwasigroch i Kuba Czerwiński brązowymi medalistami! Gratulujemy!

Po trudnym meczu z Włochami, reprezentacja Polski juniorów# zmierzyła się z Argentyną. Polacy pokonali rywali 3:0 (25:16, 25:14, 25:19) i tym samym zapewnili sobie brązowe medale mistrzostw świata U21. Nagrodę indywidualną dla najlepszego środkowego czempionatu odebrał Karol Urbanowicz.

(czytaj więcej)
21 września 2021 1

Dwóch wychowanków NTS-u w kadrze U21. Pierwszy mecz zagrają w czwartek

Dzisiaj reprezentacja polskich siatkarzy U21 wylatuje# do Sofii, by wziąć udział w Mistzostwach Świata, które w dniach od 23 września do 2 października odbędą się w Bułgarii i we Włoszech. Wśród 12 powołanych zawodników jest dwóch wychowanków NTS-u - Jakub Czerwiński oraz Antoni Kwasigroch.

(czytaj więcej)
16 czerwca 2021 0

Nakielska Liga Siatkówki zakończyła sezon. Kto był najlepszy?

W niedzielę 13 czerwca odbyła się finałowa runda play-off# Nakielskiej Ligi Siatkówki sezonu 2020/2021. Mistrzem X edycji NLS został obrońca tytułu Stara Gwardia NTS, wicemistrzostwo wywalczyli zawodnicy Trzeciej Fali, a trzecie miejsce w tym sezonie należy do zespołu Aligator Nakło.

(czytaj więcej)
11 czerwca 2021 0

Ostatnia kolejka rundy zasadniczej NLS już za nami! Sprawdź wyniki

We wtorek 8 czerwca odbyła się ostatnia kolejka rundy# zasadniczej Nakielskiej Ligi Siatkówki 2020/2021. Jeden mecz został oddany walkowerem, a w drugim Stara Gwardia nie miała problemów z pokonaniem Młodzików.

(czytaj więcej)
11 czerwca 2021 2

Kwasigroch i Czerwiński powołani do kadry Polski U21. Gratulujemy!

Wczoraj do klubu wpłynęło powołanie do kadry Polski# dla dwóch zawodników naszego klubu - Antoniego Kwasigrocha i Jakuba Czerwińskiego.

(czytaj więcej)
11 czerwca 2021 0

Igrzyska Dzieci. Nasza reprezentacja zajęła tuż za podium

Mistrzostwa Województwa Kujawsko- Pomorskiego Igrzysk Dzieci w mini siatkówce, które odbyły się w Grudziądzu kończymy na czwartym miejscu.

(czytaj więcej)
02 maja 2021 0

Turniej integracyjny. Z okazji 230 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Na hali ZSP 3 odbył się turniej dwójek siatkarskich# klas sportowych tejże placówki. Okazją do zazębienia znajomości oraz nabywania umiejętności współpracy podczas rywalizacji okazała się 230 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

(czytaj więcej)
14 marca 2021 0

Kolejny turniej minisiatkówki za nami. NTS reprezentowały dwa zespoły

Wyjątkowo w sobotę 13 marca w Grudziądzu rozegrano 3. kolejkę spotkań# w ramach Pucharu Kujawiaka i Pomorzanki, czyli rozgrywek minisiatkówki chłopców. NTS reprezentowały dwa zespoły trójek siatkarskich oraz 4 zespoły dwójek. Cieszą wyniki, bo trójka zajęła I miejsce, a dwójka - drugie.

(czytaj więcej)
12 marca 2021 0

Na swoim koncie mają dwa zwycięstwa. Dzisiaj pokonali Rosję

Od czwartku Reprezentacja Polski U17 walczy awans do Mistrzostw Europy#, które odbędą się w lipcu w Albanii. Po wczorajszym zwycięstwie z Łotwą 3:0, dzisiaj przyszedł czas na mecz z reprezentacją Rosji.

(czytaj więcej)
30 czerwca 2020 0

Młodzicy bez sukcesów na plaży. Nie udało się wejść do półfinału

W sobotę 27 czerwca w Kamieniu Krajeńskim odbyły się mistrzostwa województwa w siatkówce plażowej. Dwie pary reprezentujące NTS zajęły miejsca nie dające awansu do półfinału Mistrzostw Polski.

(czytaj więcej)
30 czerwca 2020 0

Mistrzostwa Województwa Kadetów. Złoto dla NTS-u!

W niedziele 28 czerwca w Kamieniu Krajeńskim odbyły się Mistrzostwa Województwa Kadetów# w siatkówce plażowej. Do rywalizacji przystąpiło 4 pary w tym jedna reprezentujące NTS. Siatkarze naszego klubu zdobyli złoto – Michał Nurczyński/Igor Ziółkowski i awansowali do Półfinałów Mistrzostw Polski Kadetów!

(czytaj więcej)
27 czerwca 2020 0

Leppert/Kubiński mistrzem województwa! Najlepszą parą turnieju

W czwartek 25 czerwca na sali gimnastycznej ZSP3 w Nakle# nad Notecią odbył się turniej minisiatkówki w kategorii dwójek (rocznik 2009 i młodsi), gdzie dwa pierwsze zespoły awansowały do Finału Mistrzostw Polski „Kinder Joy of moving''.

(czytaj więcej)
12 listopada 2019 0

Porażka juniorów w III lidze. Następny mecz 24 listopada

Siódmego listopada w Toruniu odbył się mecz pomiędzy NTS-em Trójka Nakło a AZS-em UMK Toruń w ramach III ligi wojewódzkiej. Było to pierwsze spotkanie AZS-u w tegorocznych rozgrywkach. NTS rozegrał już mecz z Chemikiem Bydgoszcz (2:3).

(czytaj więcej)
01 listopada 2019 1

Szubin zwycięża w Mroczy. Turniej eliminacyjny w siatkówce za nami

W ramach eliminacji do XVI Igrzysk Olimpijskich Sportowców Wiejskich Województwa Kujawsko-Pomorskiego „Sępolno Krajeńskie – Tokio 2020” zorganizowany został turniej siatkówki mężczyzn. Gospodarzem zawodów była Mrocza.

(czytaj więcej)
20 października 2019 0

Nauczyciele zagrali w siatkówkę. XXI odsłona turnieju im. Ł. Dombka

19 października w sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle zorganizowano XXI Turniej Piłki Siatkowej Nauczycieli im. Łucjana Dombka z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Do rywalizacji przystąpiło 6 drużyn.

(czytaj więcej)
12 września 2019 0

Ruszyły zapisy do Nakielskiej Ligi Siatkówki. IX edycja przed nami

Serdecznie zapraszamy do udziału w dziewiątej edycji Nakielskiej Ligi Siatkówki.# Zapisy do sezonu 2019/2020 przyjmowane będą do niedzieli 6 października 2019 roku. Wpisowe do ligi wynosi 300 PLN na cały sezon.

(czytaj więcej)
11 października 2018 2

Dart Taverna Nakło. Udany początek sezonu

Udanie rozpoczęła rozgrywki w Kujawsko-Pomorskiej Lidze Darta drużyna Dart Taverna Nakło.

(czytaj więcej)
30 listopada 2015 3
Nakielska Liga Siatkówki

Kompletna Olimpia liderem

Nie w sali nakielskiej Żeglugi, a Szkoły Podstawowej nr 4 odbyła się miniona kolejka Nakielskiej Ligi Siatkówki. Do skutku doszło sześć, a komplet punktów dopisali do swojego dorobku Kormorany, Olimpia i Mrocza. Z kompletem punktów stawce przewodzą ci drudzy.

(czytaj więcej)

Sukces Jana Lesiuka

Jan Lesiuk, wraz z kolegami z bydgoskiego Chemika, zdobył brązowy medal podczas Mistrzostw Polski Juniorów. Mieszkaniec Szubina nie tylko stanął na podium, ale i został uznany najlepszym przyjmującym. To ogromny sukces Janka, który dał swojemu miastu kolejny powód do dumy.

(czytaj więcej)
08 lutego 2015 9
Nakielska Liga Siatkówki

Trzepaki triumfatorem NLS!

8 lutego zakończyły się rozgrywki NLS w sezonie 2014/2015. W tym roku najlepszym okazał się zespół UKS Trzepaki, który w finale pokonał Asy Przestworzy#. Trzecie miejsce przypadło zespołowi NTS Kadeci, który pokonał ubiegłorocznego triumfatora - Olimpię. Organizatorem zawodów był Zespół Obsługi Oświaty i Rekreacji w Nakle.

(czytaj więcej)
02 lutego 2015 8
Nakielska Liga Siatkówki

Olimpia poza finałem

25 stycznia odbyła się 11. runda spotkań Nakielskiej Ligi Siatkówki. Ta kolejka wyłoniła finalistów ligi. Po ciekawych spotkaniach półfinałowych okazało się, że w finale spotkają się zespoły# UKS Trzepaki oraz Asy Przestworzy. O 3. miejsce powalczą natomiast Olimpia i NTS Kadeci.

(czytaj więcej)
0

Jesień nie musi być nudna. Jak Polacy spędzają wolny czas?

Aż 80% zapytanych Polaków przyznaje się, że# odczuwa jesienią spadek nastroju. Samopoczucie poprawiamy sobie głównie spędzając czas ze znajomymi, aktywnościami sportowymi, ale także większą ilością słodyczy. Wybierając obecnie rozrywki kierujemy się przede wszystkim potrzebą relaksu, chęcią utrzymania formy oraz rozwojem zainteresowań. Takie wnioski płyną z badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego” zrealizowanego przez serwis Prezentmarzeń jesienią 2021 roku.

(czytaj więcej)
0

Jak wyglądają jesienne wydatki Polaków na rozrywkę? Znamy wyniki badania

Jesienny spadek nastroju poprawiamy sobie chętnie korzystając z# miejskich rozrywek i przyjemności. Niestety, aż 44% zapytanych Polaków deklaruje, że ma zbyt mały budżet na preferowaną formę rozrywki. Średnio, jak wynika z odpowiedzi 43% respondentów badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego”, na aktywności w czasie wolnym wydajemy obecnie od 100 do 300 zł miesięcznie. Głównym kryterium wyboru atrakcji dla 43% Polaków jest cena.

(czytaj więcej)
0

Drogie zakupy bez planu częściej robią mężczyźni. Dzisiaj Black Friday

Czarny Piątek – dla jednych możliwość wyszukania# prawdziwych cenowych okazji, dla innych wysyp zakupowych pokus, a dla jeszcze innych chwyt marketingowy, tracący na atrakcyjności w zestawieniu z rzeczywistymi, codziennie oferowanymi cenami. Ale opierać się nawet pozornym okazjom nie jest łatwo. Z badania wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor wynika, że połowa ankietowanych nie jest wolna od skłonności do impulsywnych zakupów i to na spore sumy. Jednej piątej Polaków zdarza się co najmniej raz na kilka miesięcy wydać pod wpływem chwili aż 500 zł.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia dla Terytorialsów. Przygotowania do wsparcia działań straży granicznej!

W dniach od 22 do 26 listopada br. Centrum Szkolenia Wojsk Obrony# Terytorialnej w Toruniu realizowało kurs przygotowujący żołnierzy WOT do wsparcia straży granicznej w realizacji zadań w ochronie granicy państwowej. W kursie udział wzięło 19 Terytorialsów z różnych Brygad Obrony Terytorialnej.

(czytaj więcej)