Dziś mamy 23 czerwca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

11 marca 2024

COL-MAR NTS Trójka Nakło wicemistrzem województwa. Gratulujemy!

fot. NTS Trójka

fot. NTS Trójka

W sobotę 9 marca w hali bydgoskiego Chemika odbył# się finał wojewódzki młodzików. Oprócz gospodarzy udział w nim wzięły zespoły COL-MAR NTS Trójka Nakło, Budowlanka Toruń i Koset Grudziądz. Nakielanie zdobyli srebrne medale i tytuł wicemistrzów województwa w sezonie 2023/2024.

Siatkarze COL-MAR-u w półfinale zmierzyli się z Kosetem Grudziądz. Mimo niemrawego początku zawodnicy NTS-u wygrali dość pewnie do 15 i 12. W meczu o 3. miejsce Budowlanka pokonała Koset, a w finale spotkały się zespoły Chemika i NTS-u.

Pierwszy set był bardzo wyrównany. Przy stanie 16:16 nakielanie stracili dwa kolejne punkty. Taka przewaga utrzymała się do stanu 23:21. Dwie ostatnie akcje byłu udane dla siatkarzy Chemika, który wygrał do 21. Nakielanie nie weszli dobrze w II seta. Czas przy stanie 1:5 nie dał spodziewanego efektu. Drugi przy wyniku 10:17 zwiastował szybki koniec. Nakielanie nie podjęli walki i przegrali do 15 zajmując ostatecznie II miejsce w województwie.

Wyniki finału
Chemik – Budowlanka 2:0 (25:8, 25:12)
NTS – Koset 2:0 (25:15, 25:12)
o 3. miejsce
Budowlanka – Koset 2:0 (25:21, 25:19)
finał
Chemik – NTS 2:0 (25:21, 25:15)


Końcowa kolejność

BKS Chemik Bydgoszcz
COL-MAR NTS Trójka Nakło
UKS Budowlanka Toruń
TS Koset Grudziądz

Zespół młodzików COL-MAR NTS Trójka Nakło w sezonie 2023/2024 tworzą:
Cezary Leppert (kapitan), Mikołaj Matkuszewski, Karol Lepert, Kacper Pogoda, Karol Senska, Nikodem Łęga, Filip Majchrzak oraz Jan Walkowiak, Adam Madaj, Jakub Kubiński, Michał Arach, Szymon Ciachera, Mikołaj Kowalski, Kacper Gemziak, Kacper Jabłoński, Igor Plichciński. Trenerem zespołu jest Artur Sierzchuła.

Za dwa tygodnie młodzi siatkarze NTS-u zagrają w 1/8 finału Mistrzostw Polski w Warszawie. Gospodarz wyłoni się jutro w spotkaniu o mistrzostwo województwa mazowieckiego pomiędzy MOS-em a Metrem.

Życzymy powodzenia!

Materiał: NTS Trójka

Oceń artykuł: 19 16

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zadaj pytanie
40PLN
Audyt środowiskowy
3000PLN
Rejestracja BDO
500PLN
Ewidencja odpadów BDO (pakiet mini)
2400 zł / rokPLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Ewidencja Importu Aut
2400 zł / rokPLN
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)
0

Akcja "Bezpieczny Autokar". Inspektorzy kontrolują pojazdy

Akcja „Bezpieczny Autokar" prowadzona jest od #2003 roku przez Inspekcję Transportu Drogowego. W ramach inicjatywy inspektorzy kontrolują autokary, które przewożą dzieci i młodzież na wypoczynek.

(czytaj więcej)