Dziś mamy 24 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

24 maja 2024

"Pokazał się z kapitalnej strony". Kacper Gieryk na wysokim miejscu

fot. Tomasz Śmietana

fot. Tomasz Śmietana

Jeden z najważniejszych momentów w pierwszej połowie sezonu za nami#. ORLEN Wyścig Narodów / ORLEN Nations Grand Prix przechodzi do historii, a więc nastał czas na podsumowanie tych zmagań!

Czołówka światowego peletonu do lat 23, 5 wymagających etapów o łącznym dystansie prawie 700 kilometrów, początek 15 maja w Prostějov’ie z metą w malowniczych terenach Arłamowa w hotelu Arłamów 19 maja.

Z kapitalnej strony podczas całego wyścigu pokazał się Kacper Gieryk, pokazując się gdziekolwiek się da. Kacper uczestniczył w głównych ucieczkach podczas 2 i 5 etapu, w których dzielnie walczył na premiach górskich, przez co w klasyfikacji generalnej KOM zajął wysokie 4 miejsce! Reszta drużyny (w składzie: Marcinkowski, Centka, Łapsa, Dereń, Ptak) również pokazała się z dobrej strony. Chłopaki starali się wykorzystywać każdą możliwą okazję na dobry rezultat!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie i gorące kibicowanie do samego końca!!!

Źródło: TC Chrobry SCOTT Głogów

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (1)

  Nakielanin, w dniu 24-05-2024 11:56:34 napisał:

  Brawo Kacper! Tak trzymaj! Do zobaczenia w terenie;-)

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Kibic sportowy, w dniu 24-05-2024 17:35:10 napisał:

  Super i gratulacje..oby kariera szła mocno do przodu.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
189PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Rejestracja BDO
500PLN
Budowa magazynów
Konstrukcje stalowe
Zadaj pytanie
40PLN
Sprawozdanie o wytwarzanych odpadach
500PLN
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)
0

Nie bądź zombi! Narkotyki to bardzo ryzykowna gra (film)

Narkotyki to bardzo ryzykowna gra, w której jedyną #pewną jest to, że nie można wygrać. Przeciwnik, w tym przypadku środek odurzający, nie bierze jeńców. Obowiązującą zasadą jest to, że wraz z rozwojem uzależnienia pojawia się coraz większa tolerancja na narkotyk. Aby utrzymać pożądany efekt, osoba uzależniona zaczyna przyjmować coraz większe dawki – a te w którymś momencie stają się toksyczne i… game over – nie ma drugiego życia. Żeby zatrzymać tę rozgrywkę, polska Policja stworzyła spot skierowany do młodych ludzi, którzy nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że każdy, kto zaczyna tę grę, już na starcie jest przegrany.

(czytaj więcej)