Dziś mamy 28 lutego 2024, środa, imieniny obchodzą:

02 grudnia 2023

Podziękowania, życzenia, wzruszenia. Jubileusz LUKS Start Nakło

fot. Anna Mrozek

fot. Anna Mrozek

W dniu wczorajszym LUKS Start Nakło podsumował sezon# 2022/23. Rok 2023 jest wyjątkowy, bowiem mija właśnie 10 lat działalności nakielskiego klubu lekkoatletycznego. Podziękowania, życzenia, wzruszenia - tego zdecydowanie nie brakowało podczas wczorajszego wieczoru.

W sali konferencyjnej Nakielski Ośrodek Kultury spotkali się klubowicze, sympatycy i zaproszeni goście. Podsumowano wszystkie działania i sukcesy w mijającym sezonie. Kolejny rok z rzędu na LUKS pochwalić się może sporą ilością medali, wywalczonych na różnych imprezach sportowych w kraju. Spotkanie prowadził prezes klubu Marcin Jankowski, a głos zabrali m.in. prezes Kujawsko-Pomorski Związek Lekkiej Atletyki Krzysztof Wolsztyński, burmistrz Gmina Nakło nad Notecią Sławomir Napierała, przewodniczący Rady Miejskiej Paweł Wiśniewski, przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Sportu, Zdrowia, Polityki Społecznej i Porządku Publicznego Jan Grabarski oraz prezes spółki Nakielski Sport Anna Mrozek. Wyróżnieni klubowicze otrzymali pamiątkowe statuetki, podobnie jak przyjaciele i wspierający klub. Klubowicze i trenerzy LUKS Start Nakło, z okazji jubileuszu 10-lecia istnienia życzymy kolejnych lat wypełnionych sukcesami, radością i satysfakcją z tego co robicie! 100 lat!

Materiał: Anna Mrozek

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Źródło: Nakielski Sport Sp. z o.o.

Oceń artykuł: 18 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

Program "Sport Wszystkich Dzieci". Nabór do edycji 2024

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie #w 2024 roku realizacji zadań w ramach Programu Sport Wszystkich Dzieci. Kwota do rozdysponowania w naborze wynosi 75 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj z aplikacji "Moja praca". Oferty aktualizowane są na bieżąco

"Moja praca" to darmowe narzędzie, które ułatwia #osobom szukającym pracy znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. W aplikacji na bieżąco aktualizowane są oferty pracy.

(czytaj więcej)