Dziś mamy 23 czerwca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

10 czerwca 2024

Podsumowanie ubiegłego weekendu. Zawodnicy grali w Kaczorach

fot. SF Junior Nakło

fot. SF Junior Nakło

Zanim zaczniemy podsumowywać to co działo się w trwający weekend wspomnimy #to co działo się w poprzednim. 4 nasze zespoły wybrały się do Kaczor na turnieje organizowane przez K-Sport Region Pilski. Zagrali w kategorii 2013, 2014, 2015, 2016.

Było gorąco, ale to nie przeszkadzało naszym zawodnikom w dobrej grze. Były też słabsze momenty, ale one stanowią zawsze lekcje na przyszłość. Każda minuta na boisku nigdy nie jest stracona.

Dziękujemy drużynom przeciwnym za sportową rywalizację. Rodzicom naszych zawodnikom za wsparcie podczas zawodów. Bijemy brawo wszystkim zawodnikom.

Materiał: Łukasz Bzdawka / SF Junior Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 17

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)
0

Akcja "Bezpieczny Autokar". Inspektorzy kontrolują pojazdy

Akcja „Bezpieczny Autokar" prowadzona jest od #2003 roku przez Inspekcję Transportu Drogowego. W ramach inicjatywy inspektorzy kontrolują autokary, które przewożą dzieci i młodzież na wypoczynek.

(czytaj więcej)