Dziś mamy 26 maja 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

29 września 2022

Piłkarze nie zwalniają tempa. Kolejny turniej za nimi

fot. Skra Paterek

fot. Skra Paterek

Za nami kolejny udany weekend w ramach rozgrywek "Od Pasji Do Futbolu".

Zawodnicy z klubu Skra Paterek z roczników 2012/2013 (grupa podzielona na dwa zespoły Orlik Młodszy i Orlik Starszy) nie zwalniają tempa i grają turniej, za turniejem!

W niedziele Orlicy Młodsi udali się na turniej do Bydgoszczy, w którym mieli przyjemność zagrania z zespołami Chemika Bydgoszcz, Gwiazdy Bydgoszcz, Dębu Potulice, GLKS Osielsko oraz Victoria Koronowo - ponad 100 minut bezcennego doświadczenia.

Natomiast orlik starszy rozegrał swój turniej wczoraj! Mimo deszczu i „angielskiej pogody” chłopakom towarzyszyły uśmiechy na twarzach oraz wielka chęć do gry w piłkę, która pozwoliła zdobyć piękne bramki! A łatwo nie było, bo nasi koledzy z drużyn przeciwnych (Sparta Janowiec Wielkopolski, Bzyki Żnin oraz Jeziorak Żnin) również rozgrywali świetne zawody!

Na koniec nasi najmłodsi zawodnicy - oni mieli przyjemność gry w sobotę. Postępy w grze widać ogromne, z czego jesteśmy dumni i z czego się bardzo cieszymy.
Już w kolejny weekend następne turnieje, na których nasze drużyny dadzą z siebie wszystko!

Materiał: Piotr Białka / Skra Paterek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 9 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Symboliczne miejsce pochówku wielkiego piewcy. Kim był hr. Leon Skórzewski?

Jeśli weekend, to kolejny raz chcemy przekazać Wam kilka informacji o ciekawych# miejscach kultu - tym razem kolej przyszła na Leśnictwo Drogosław.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia rotacyjne. Żołnierze Wojska Polskiego w Kowalewku

W miniony weekend tereny Nadleśnictwa Szubin oraz obiekty #OSP JRS Kowalewko zostały zdominowane przez żołnierzy Wojska Polskiego, którzy realizują szkolenia rotacyjne.

(czytaj więcej)
0

Święto polskiej żywności. Prezentacje krajowych produktów

26 maja w otoczeniu zielonego #Służewca, na gości w każdym wieku, czekać będzie oprócz znakomitego jedzenia, mnóstwo dodatkowych atrakcji. Każdego roku Piknik Poznaj Dobrą Żywność to święto polskiej żywności.

(czytaj więcej)
0

Trzecia edycja kampanii "Lowe Krowe". Promocja zdrowych nawyków

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji kampanii# "Lowe Krowe"!

(czytaj więcej)