Dziś mamy 29 maja 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

29 września 2022

Piłkarze nie zwalniają tempa. Kolejny turniej za nimi

fot. Skra Paterek

fot. Skra Paterek

Za nami kolejny udany weekend w ramach rozgrywek "Od Pasji Do Futbolu".

Zawodnicy z klubu Skra Paterek z roczników 2012/2013 (grupa podzielona na dwa zespoły Orlik Młodszy i Orlik Starszy) nie zwalniają tempa i grają turniej, za turniejem!

W niedziele Orlicy Młodsi udali się na turniej do Bydgoszczy, w którym mieli przyjemność zagrania z zespołami Chemika Bydgoszcz, Gwiazdy Bydgoszcz, Dębu Potulice, GLKS Osielsko oraz Victoria Koronowo - ponad 100 minut bezcennego doświadczenia.

Natomiast orlik starszy rozegrał swój turniej wczoraj! Mimo deszczu i „angielskiej pogody” chłopakom towarzyszyły uśmiechy na twarzach oraz wielka chęć do gry w piłkę, która pozwoliła zdobyć piękne bramki! A łatwo nie było, bo nasi koledzy z drużyn przeciwnych (Sparta Janowiec Wielkopolski, Bzyki Żnin oraz Jeziorak Żnin) również rozgrywali świetne zawody!

Na koniec nasi najmłodsi zawodnicy - oni mieli przyjemność gry w sobotę. Postępy w grze widać ogromne, z czego jesteśmy dumni i z czego się bardzo cieszymy.
Już w kolejny weekend następne turnieje, na których nasze drużyny dadzą z siebie wszystko!

Materiał: Piotr Białka / Skra Paterek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 6 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

Niecodzienny gość w szubińskim komisariacie. Dźwięki spod sufitu

Pod sufitem piwnicy komisariatu w Szubinie, utknął wróbel. Na świergot uwięzionego ptaka zwrócił #uwagę dzielnicowy, który pomógł wydostać się zwierzęciu z potrzasku i wypuścił na wolność.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)