Dziś mamy 29 maja 2024, środa, imieniny obchodzą:

11 kwietnia 2024

Otwarte Mistrzostwa Nakła w Steel Darta. Na zwycięzów czekają puchary

fot. powierzone

fot. powierzone

Stowarzyszenie Dart Nakło zaprasza wszystkich #sympatyków darta do udziału w jubileuszowych X Otwartych Mistrzostwach Nakła w Steel Darta pod Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Nakło nad Notecią.

Turniej odbędzie się 27.04.2024 roku w Restauracji Taverna ul. Poznańska 6.

Startujemy o godzinie 12:00.

Zaplanowaliśmy liczne nagrody i upominki, które zostaną rozlosowane podczas trwania Mistrzostw.

Przewidujemy również grę High Score, gdzie główną nagrodą będzie profesjonalna tarcza do gry w darta, a zgormadzone środki przekażemy dla Marcelinki.

Podczas Mistrzostw Nakła rozdane zostaną puchary i wyróżnienia dla zawodników biorących udział w Rankingu Klubowym Taverny w sezonie 2023/2024.

Zapraszamy do zabawy!

Materiał: Marcin Bembnista / Stowarzyszenie Dart Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej. Szkolenia dla policjantów

Radom, Kielce, Lublin, Białystok, Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz#, Katowice, Rzeszów i Warszawa – to miasta na mapie tegorocznego cyklu szkoleń dla funkcjonariuszy Policji pn. „Zwalczanie i przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej w zakresie gospodarowania odpadami oraz transportowania odpadów w ruchu krajowym i międzynarodowym”. W lutym, marcu i kwietniu 2024 r. eksperci Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska przeprowadzili wykłady na Mazowszu, w Świętokrzyskim, na Lubelszczyźnie i Podlasiu. 22 i 23 maja odbyły się kolejne szkolenia – w Gorzowie Wielkopolskim i Bydgoszczy.

(czytaj więcej)
0

Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Ważne jest wsparcie

Rozpoczął się Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Zachęcamy do# karmienia piersią, ale pamiętamy także o mamach, które z różnych przyczyn nie mogą karmić naturalnie. Pamiętajmy o wzajemnym szacunku i wsparciu.

(czytaj więcej)
0

Komary motywowały do szybkiego marszu. Wędrówka w otoczeniu jezior

W dzisiejszej wędrówce uczestniczyło #16 osób. Przejście wokoło jeziora Witosławskiego i Rościmińskiego nie przysparzało by większych problemów, gdyby nie ogromne ilości komarów, które tylko nas motywowały do szybkiego tempa marszu.

(czytaj więcej)
0

Wstęp na wystawę bezpłatny. Pałac Krasińskich dostępny dla odwiedzających

Rękopisy Cypriana Kamila Norwida, kronik Galla Anonima czy oryginał #utworu „Mury” Jacka Kaczmarskiego – to tylko niektóre ze zbiorów Biblioteki Narodowej, które od 21 maja można obejrzeć w zmodernizowanym i otwartym dla zwiedzających Pałacu Krasińskich w Warszawie.

(czytaj więcej)