Dziś mamy 26 maja 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

30 czerwca 2023

Oficjalnie zakończony sezon. Wspólne świętowanie zawodników i rodziców

fot. SKRA Paterek

fot. SKRA Paterek

W ubiegłym tygodniu oficjalnie zakończyliśmy sezon w naszych grupach młodzieżowych!

Nasi najmłodsi zawodnicy udali się na Ranczo Amadeusza, gdzie wspólnie z rodzicami świętowali koniec sezonu! Strzelanie z łuku, chodzenie na szczudłach oraz wspólne grillowanie - takie atrakcje towarzyszyły na tym spotkaniu!

Starsze grupy swoje zakończenie miały na Naszym boisku, na którym odbyła się wewnetrzna gra oraz konfrontacja dzieci ze swoimi rodzicami oraz trenerami.

Nie mogło również zabraknąć niespodzianki, a tą niewątpliwie był udział w naszej imprezie zawodnika zespołu Motoru Lubin, który mocno przyczynił się do awansu swojego zespołu do 1 ligi - Kacpra Wełniaka!

Wszyscy nasi piłkarze pokazali w tym sezonie wysokie umiejętności oraz ogromne zaangażowanie na treningach oraz meczach. Z każdym kolejnym meczem, turniejem zdobywali cenne doświadczenie.

Dziękujemy Rodzicom, Sponsorom za nieocenioną pomoc i zaangażowanie, Trenerom za ich podejście do obowiązków i cierpliwość. Teraz czas odpoczynku – życzymy Wam spokojnych i bezpiecznych wakacji!

Materiał: Piotr Białka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Symboliczne miejsce pochówku wielkiego piewcy. Kim był hr. Leon Skórzewski?

Jeśli weekend, to kolejny raz chcemy przekazać Wam kilka informacji o ciekawych# miejscach kultu - tym razem kolej przyszła na Leśnictwo Drogosław.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia rotacyjne. Żołnierze Wojska Polskiego w Kowalewku

W miniony weekend tereny Nadleśnictwa Szubin oraz obiekty #OSP JRS Kowalewko zostały zdominowane przez żołnierzy Wojska Polskiego, którzy realizują szkolenia rotacyjne.

(czytaj więcej)
0

Święto polskiej żywności. Prezentacje krajowych produktów

26 maja w otoczeniu zielonego #Służewca, na gości w każdym wieku, czekać będzie oprócz znakomitego jedzenia, mnóstwo dodatkowych atrakcji. Każdego roku Piknik Poznaj Dobrą Żywność to święto polskiej żywności.

(czytaj więcej)
0

Trzecia edycja kampanii "Lowe Krowe". Promocja zdrowych nawyków

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji kampanii# "Lowe Krowe"!

(czytaj więcej)