Dziś mamy 29 maja 2024, środa, imieniny obchodzą:

09 kwietnia 2024

NTS Trójka wśród najlepszych zespołów w Polsce. Sukces drużyny

fot. NTS Trójka Nakło

fot. NTS Trójka Nakło

NTS Trójka Nakło znalazła się wśród# 16 najlepszych zespołów w Polsce!

W sobotę, 6 kwietnia pierwsze zwycięstwo - w 50 minut NTS pokonuje IUKS Jedynka Poznań 2:0 (25:21, 25:17). Niestety, w kolejnym meczu z VitaSUN MKS Będzin S.A. zawodnicy NTS przegrywają 0:2 (23:25, 21:25). Ale to nie był koniec turnieju dla zawodników z Nakła, bowiem w niedzielę, 7 kwietnia o awans do półfinałów zagrali z UKS Koral Wrocław.

W niedzielę, 7 kwietnia NTS wygrał ostatni mecz w 1/4 Mistrzostw Polski Młodzików z UKS Koral Wrocław 2:0 (25:17, 25:16). Przed zawodnikami z Nakła zatem Półfinały Mistrzostw Polski Młodzików! Z grupy 5 awansował również VitaSUN MKS Będzin S.A.

Losowanie Półfinałów Mistrzostw Polski Młodzików odbędzie się w środę, 10 kwietnia o 11.00.

Transmisja: https://tiny.pl/drtgx

Źródło: NTS Trójka Nakło

Oceń artykuł: 12 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    krajan, w dniu 11-04-2024 14:58:49 napisał:

    Jeden trener,jedna drużyna i sukces na miarę MP..Kilkadziesiąt grup szkoleniowych kopaczy,mnóstwo orlików,boisk i tylko B i C klasy,kto mi to wytłumaczy.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Zadaj pytanie
20PLN
Usługi pełnienia stanowiska Inspektora Ochrony Danych Osobowych
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Rejestracja BDO
500PLN
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
0

Przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej. Szkolenia dla policjantów

Radom, Kielce, Lublin, Białystok, Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz#, Katowice, Rzeszów i Warszawa – to miasta na mapie tegorocznego cyklu szkoleń dla funkcjonariuszy Policji pn. „Zwalczanie i przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej w zakresie gospodarowania odpadami oraz transportowania odpadów w ruchu krajowym i międzynarodowym”. W lutym, marcu i kwietniu 2024 r. eksperci Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska przeprowadzili wykłady na Mazowszu, w Świętokrzyskim, na Lubelszczyźnie i Podlasiu. 22 i 23 maja odbyły się kolejne szkolenia – w Gorzowie Wielkopolskim i Bydgoszczy.

(czytaj więcej)
0

Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Ważne jest wsparcie

Rozpoczął się Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Zachęcamy do# karmienia piersią, ale pamiętamy także o mamach, które z różnych przyczyn nie mogą karmić naturalnie. Pamiętajmy o wzajemnym szacunku i wsparciu.

(czytaj więcej)
0

Komary motywowały do szybkiego marszu. Wędrówka w otoczeniu jezior

W dzisiejszej wędrówce uczestniczyło #16 osób. Przejście wokoło jeziora Witosławskiego i Rościmińskiego nie przysparzało by większych problemów, gdyby nie ogromne ilości komarów, które tylko nas motywowały do szybkiego tempa marszu.

(czytaj więcej)
0

Wstęp na wystawę bezpłatny. Pałac Krasińskich dostępny dla odwiedzających

Rękopisy Cypriana Kamila Norwida, kronik Galla Anonima czy oryginał #utworu „Mury” Jacka Kaczmarskiego – to tylko niektóre ze zbiorów Biblioteki Narodowej, które od 21 maja można obejrzeć w zmodernizowanym i otwartym dla zwiedzających Pałacu Krasińskich w Warszawie.

(czytaj więcej)