Dziś mamy 23 lutego 2024, piątek, imieniny obchodzą:

04 grudnia 2023

Mnóstwo bramek i składnych akcji. Halowy turniej piłki nożnej

fot. Football Academy Nakło

fot. Football Academy Nakło

"Stop Uzależnieniom" - pod takim tytułem odbył się halowy turniej #piłki nożnej skrzatów i żaków pod Patronatrm Burmistrz Wyrzyska Pani Bogusławy Jagodzińskiej.

Zawody, w których zagrały trzy nasze zespoły Football Academy Nakło zorganizowane były przez Sokół Kościerzyn Wielki.

Turniej na dobrym poziomie, podczas którego mogliśmy zaprezentować swoje umiejętności indywidualne oraz zespołowe z drużynami którymi mierzyliśmy się pierwszy raz. Każdy z naszych reprezentantów spędził kilkadziesiąt minut na boisku. Mnóstwo bramek, szybkich i składnych akcji, bardzo dobrej współpracy, komunikacji. Popełniliśmy błędy ale na plus, że staraliśmy się je od razu poprawiać.

Reasumując turniej bardzo udany.

Dziękujemy za zaproszenie gospodarzy zawodów, a także naszym rodzicom za wsparcie i doping.

Materiał: Daniel Kloska / Football Academy Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)