Dziś mamy 4 grudnia 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

25 września 2023

Młodzicy nakielskiej Trójki na turnieju Łuczniczka Cup 2023. Wyniki zawodów

fot. NTS Trójka Nakło

fot. NTS Trójka Nakło

Od piątku do niedzieli zespół młodzików #z nakielskiej Trójki zagrał w turnieju Łuczniczka Cup 2023.

Wyniki fazy grupowej:

Nakło – Bydgoszcz 0:2 (23:25, 15:25)

Nakło – Białystok II 2:0 (25:3, 25:18)

Nakło – Białystok I 2:0 (25:18, 25:12)

Nakło – Olsztyn 0:2 (23:25, 24:26)

W półfinale nakielanie zmierzyli się z Piłą. Po dobrym spotkaniu przegrali w dwóch setach do 21 i 20. W meczu o 3. miejsce ponownie zagrali z Bydgoszczą i ponownie przegrali. Tym razem do 22 i 13.

Końcowa kolejność:

1. Piła

2. Olsztyn

3. Bydgoszcz

4. Nakło

5. Białystok I

6. Białystok II

W zespole z Nakła statuetką nagrodzono dwóch wyróżniających się zawodników – Kacpra Pogodę i Mikołaja Markuszewskiego. Serdecznie gratulujemy.

Nakielanie wystąpili w składzie: Cezary Leppert, Mikołaj Markuszewski, Karol Leppert, Kacper Pogoda, Karol Senska, Mikołaj Kowalski, Nikodem Łęga oraz Filip Majchrzak, Igor Plichcinski, Michał Arach, Jakub Kubiński, Adam Madaj, Kacper Jabłoński.

Materiał: NTS Trójka Nakło

Oceń artykuł: 11 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    rodzic, w dniu 27-09-2023 11:10:50 napisał:

    Gratulacje.tylko dlaczego w Nakle nie ma podobnych zespołów dziewcząt.chłopców w koszykówce.piłce ręcznej Czyżby nie ma hal.boisk Kiedy wreszcie władze sportowe urządzą boiska mini piłki ręcznej na orlikach

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Konstrukcje stalowe
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
0

Zmiana przepisów. Nowe normy handlowe w odniesieniu do jaj

28 listopada 2023 roku straciło moc rozporządzenie #Komisji (WE) nr 589/2008 z dnia 23 czerwca 2008 roku ustanawiające szczegółowe zasady wykonywania rozporządzenia Rady (WE) nr 1234/2007 w sprawie norm handlowych w odniesieniu do jaj (Dz. Urz. L 163 z 24.06.2008 r., str. 6 ze zm.).

(czytaj więcej)
0

Fałszywy obraz szopa. Inwazyjny gatunek obcy

Szop pracz należy do inwazyjnych gatunków obcych (IGO), które stanowią jedno z największych #zagrożeń dla rodzimej różnorodności biologicznej. Jednak brak wiedzy w tym zakresie i pozornie przyjazny wizerunek zwierzęcia sprawia, że we współczesnej kulturze masowej traktowany jest jak maskotka. A to fałszywy obraz szopa.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj Barbórka. Tradycyjne święto górnicze

Dzisiaj, 4 grudnia przypada Barbórka - tradycyjne święto górnicze. #Dzień ten obchodzą także geolodzy i inne osoby wykonujące zawody związane z poszukiwaniem paliw kopalnych.

(czytaj więcej)
0

Nowe paliwo na stacjach benzynowych. Zmiany od 1 stycznia

Od 1 stycznia 2024 r. na stacjach paliw w Polsce będzie wprowadzane sukcesywnie nowe paliwo# - benzyna silnikowa 95-oktanowa z zawartością do 10% biokomponentów – tzw. E10. Benzyna silnikowa E10 zastąpi na stacjach paliw benzynę E5 o liczbie oktanowej 95. Benzyna silnikowa E5, która zostanie zastąpiona benzyną E10, zawiera maksymalnie do 5% objętościowo biokomponentów (bioetanolu), podczas gdy benzyna E10 będzie zawierała maksymalnie do 10% objętościowo biokomponentów. Ta zmiana nie wymaga dodatkowych działań od większości właścicieli pojazdów. W dokumentach pojazdu lub na klapie wlewu paliwa w samochodzie powinno znajdować się charakterystyczne oznaczenie E10 – potwierdzające dostosowanie samochodu do nowego paliwa. Właściciele starszych pojazdów powinni sprawdzić, czy ich pojazdy są dostosowane do tankowania nowego paliwa.

(czytaj więcej)