Dziś mamy 25 czerwca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

06 grudnia 2023

Mistrzostwa Tenisa Stołowego w Paterku. Wysoka frekwencja i miła atmosfera

fot. Szymon Palicki / Sławomir Biernacki

fot. Szymon Palicki / Sławomir Biernacki

4 grudnia 2023 roku to dzień, który wyłonił zwycięzców #w kategorii JUNIOR Mistrzostw Tenisa Stołowego UKS WDK Paterek w roku 2023.

Po zaciętej walce, miejsca na podium wywalczyli:

I. Marcelina

II. Oliwier

III. Liliana

Wielkie gratulacje dla najlepszych jak również dla każdego, kto stanął do rywalizacji - Wszyscy jesteście zwycięzcami !!!

Cieszy nas wysoka frekwencja w zawodach oraz bardzo dobra atmosfera wśród młodych ludzi. Sport wywołuje wiele skrajnych emocji, zwaszcza wśród młodzieży. Ku naszemu zadowoleniu nie odnotowaliśmy żadnego przypadku agresji wywołanej porażką ani problemów z zaakceptowaniem przegranej, co jak wiadomo bywa niekiedy trudne.

Organizatorzy zwracali szczególną uwagę na zasady fair-play oraz bezpieczną organizację zawodów.

Dziękujemy obecnym na zawodach rodzicom, którzy aktywnie pomagali w sprawnym przeprowadzeniu naszej imprezy sportowej.

Mistrzostwa udało się rozergać systemem każdy z każdym.

Uczestnicy rozegrali łącznie 45 pojedynków singlowych - każdy rozegrał po 9 indywidualnych meczy a to już jest spory wysiłek.

Cele turnieju, jakimi była popularyzacja dyscypliny tenisa stolowego, zdrowa rywalizacja oraz aktywny tryb życia, zostały osiągnięte.

Motorem całego wydarzenia był trener naszych klubowych wychowanków Szymon Palicki - najbardziej zaangażowany w pracę z młodzieżą za to wszystko Szymon wielkie dzięki dla Ciebie w imieniu naszych juniorów oraz od Klubu!!!

Organizatorem turnieju był UKS WDK Paterek.

Działalność naszego klubu wspierana jest przez Gminę Nakło nad Notecią

Materiał: Sławomir Biernacki

Oceń artykuł: 20 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (1)

    POLSKI BANDYTA 777, w dniu 06-12-2023 21:51:44 napisał:

    ktoś sie udławił kulą, znacie mirasa bo sprawe mam

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
79PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Ramki ślubne
39,90 zł PLN
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Diecezjalna pielgrzymka. Rowerem na Jasną Górę

Po raz siódmy z parafii #św. Józefa wyruszyła pielgrzymka „Bydgoski Józef rowerem na Jasną Górę”. „Tworzycie wyjątkową wspólnotę w drodze” – mówił na jej rozpoczęcie bp Krzysztof Włodarczyk, który przewodniczył Mszy św. Będąc w niej – jak dodał ordynariusz – każdy chce doświadczyć obecności Boga, relacji z Nim. – Do pokonywania tej drogi są potrzebne środki – klucze, by otwierać mnie na Boga. Są nimi: słowo Boże, modlitwa oraz sakrament pokuty i pojednania – zaznaczył.

(czytaj więcej)
0

Rozliczanie PIT. Podsumowanie tegorocznej akcji

93 %, czyli blisko 1,1 mln deklaracji podatkowych #za 2023 r. podatnicy złożyli elektronicznie, z czego większość, bo prawie 660 tys. przez usługę Twój e-PIT. Tylko 82 tys. zeznań wpłynęły w wersji papierowej. W tym roku urzędy skarbowe rekordowo szybko zwracały nadpłaty podatku – średnio w ciągu 15 dni. Pierwszy raz z usługi Twój e-PIT skorzystali przedsiębiorcy, którzy w naszym województwie złożyli w ten sposób 213 tys. dokumentów. Organizacje Pożytku Publicznego (OPP) mogą w tym roku otrzymać rekordową sumę 71 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Nie bądź zombi! Narkotyki to bardzo ryzykowna gra (film)

Narkotyki to bardzo ryzykowna gra, w której jedyną #pewną jest to, że nie można wygrać. Przeciwnik, w tym przypadku środek odurzający, nie bierze jeńców. Obowiązującą zasadą jest to, że wraz z rozwojem uzależnienia pojawia się coraz większa tolerancja na narkotyk. Aby utrzymać pożądany efekt, osoba uzależniona zaczyna przyjmować coraz większe dawki – a te w którymś momencie stają się toksyczne i… game over – nie ma drugiego życia. Żeby zatrzymać tę rozgrywkę, polska Policja stworzyła spot skierowany do młodych ludzi, którzy nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że każdy, kto zaczyna tę grę, już na starcie jest przegrany.

(czytaj więcej)