Dziś mamy 29 maja 2024, środa, imieniny obchodzą:

16 kwietnia 2024

Mistrzostwa Szkoły Tenisa Stołowego. Julia Woźna i Jakub Kartosz zwycięzcami

fot. powierzone

fot. powierzone

W I Liceum Ogólnokształcącym# w Nakle odbyły się Mistrzostwa Szkoły Tenisa Stołowego w grze indywidualnej – 20 marca dla dziewcząt i 9 kwietnia dla chłopców.

Do zawodów zgłosiło się 37 zawodników i 26 zawodniczek. Spotkanie rozpoczęło się od losowania, które zdecydowało o kolejności rozgrywek systemem pucharowym. Do finału przeszło 9 chłopców i 4 dziewczęta. Uczestnicy rozegrali między sobą niesamowite mecze, dzięki którym wyłoniono Mistrzynię  i Mistrza Tenisa Stołowego. Wykazali się wysokim poziomem gry, a za swoje osiągnięcia zwycięzcy otrzymali puchary wraz z dyplomami.

Wyniki klasyfikacji:

Chłopcy

I miejsce – Jakub Kartosz

II miejsce – Wiktor Biernacki

III miejsce – Jan Przytarski

Dziewczęta

I miejsce – Julia Woźna

II miejsce – Kinga Borkiewicz

III miejsce – Nina Kubcka

Społeczność I LO gratuluje zwycięzcom, którzy będą reprezentować szkołę na Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w Tenisie Stołowym.

Materiał: Agnieszka Góral / I LO w Nakle

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej. Szkolenia dla policjantów

Radom, Kielce, Lublin, Białystok, Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz#, Katowice, Rzeszów i Warszawa – to miasta na mapie tegorocznego cyklu szkoleń dla funkcjonariuszy Policji pn. „Zwalczanie i przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej w zakresie gospodarowania odpadami oraz transportowania odpadów w ruchu krajowym i międzynarodowym”. W lutym, marcu i kwietniu 2024 r. eksperci Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska przeprowadzili wykłady na Mazowszu, w Świętokrzyskim, na Lubelszczyźnie i Podlasiu. 22 i 23 maja odbyły się kolejne szkolenia – w Gorzowie Wielkopolskim i Bydgoszczy.

(czytaj więcej)
0

Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Ważne jest wsparcie

Rozpoczął się Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Zachęcamy do# karmienia piersią, ale pamiętamy także o mamach, które z różnych przyczyn nie mogą karmić naturalnie. Pamiętajmy o wzajemnym szacunku i wsparciu.

(czytaj więcej)
0

Komary motywowały do szybkiego marszu. Wędrówka w otoczeniu jezior

W dzisiejszej wędrówce uczestniczyło #16 osób. Przejście wokoło jeziora Witosławskiego i Rościmińskiego nie przysparzało by większych problemów, gdyby nie ogromne ilości komarów, które tylko nas motywowały do szybkiego tempa marszu.

(czytaj więcej)
0

Wstęp na wystawę bezpłatny. Pałac Krasińskich dostępny dla odwiedzających

Rękopisy Cypriana Kamila Norwida, kronik Galla Anonima czy oryginał #utworu „Mury” Jacka Kaczmarskiego – to tylko niektóre ze zbiorów Biblioteki Narodowej, które od 21 maja można obejrzeć w zmodernizowanym i otwartym dla zwiedzających Pałacu Krasińskich w Warszawie.

(czytaj więcej)