Dziś mamy 24 lutego 2024, sobota, imieniny obchodzą:

08 grudnia 2023

Mikołajkowe zawody piłki nożnej. Rywalizacja klas czwartych i piątych

fot. Nakielski Sport Sp. z o.o.

fot. Nakielski Sport Sp. z o.o.

W czwartek, 7 grudnia w ZSP #nr 4 w Nakle nad Notecią odbyły się Mikołajkowe zawody piłki nożnej dla klas 4-5.

Jednym z organizatorów był radny Rady Miejskiej Jan Grabarski, któremu mieliśmy okazję pomóc w temacie okolicznościowych medali. Cieszymy się, że choć w drobnym stopniu mogliśmy stać się częścią tych piłkarskich zmagań.

Brawa za pomysł! Gratulujemy wszystkim uczestnikom i pozostałym pomocnikom, bez których to wydarzenie by się nie odbyło.

Materiał: Maciej Łuczak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Źródło: Nakielski Sport Sp. z o.o.

Oceń artykuł: 8 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)