Dziś mamy 29 maja 2024, środa, imieniny obchodzą:

26 marca 2023

MKS Krajna Nakło wraca z Karpacza z 6 miejscem. Kolejne doświadczenie

fot. MKS Krajna Nakło

fot. MKS Krajna Nakło

Wracamy z Karpacza z Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej #niestety z 6 miejscem przegrywając mecz z Jelenią Górą 7:4 , Lubinem 9:4 oraz Koszalinem 11:4. Zdobyliśmy kolejne nowe doświadczenie - wiemy co musimy poprawić i nad czym najbardziej pracować.

Gra w obronie na duży plus, walka do gwizdka co pomagało bramkarkom wybronić kilka mocnych rzutów - atak tym razem nieudany, a także spowolniony co spowodowało dużo słabszą grę w dzisiejszym turnieju. Walczymy dalej, poprawiamy błędy i przygotowujemy się na kolejne turnieje️. Z całego serca chcielibyśmy podziękować firmie Martex, Tomasz Mazur za udostępnienie dwóch ekskluzywnych busów, które bezpiecznie dowiozły nas do celu, firmie Tech-Bud Przemysław Nowak za pomoc finansową dzięki której mogliśmy gościć na turnieju w Karpaczu, właścicielom hotelu Perła Sudetów za cudowną gościnę. Wszystkim którzy przyczyniają się do naszego rozwoju i wspierają nas chcielibyśmy serdecznie podziękować.

Materiał: Katarzyna Cieślikiewicz / MKS Krajna Nakło

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 160 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej. Szkolenia dla policjantów

Radom, Kielce, Lublin, Białystok, Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz#, Katowice, Rzeszów i Warszawa – to miasta na mapie tegorocznego cyklu szkoleń dla funkcjonariuszy Policji pn. „Zwalczanie i przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej w zakresie gospodarowania odpadami oraz transportowania odpadów w ruchu krajowym i międzynarodowym”. W lutym, marcu i kwietniu 2024 r. eksperci Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska przeprowadzili wykłady na Mazowszu, w Świętokrzyskim, na Lubelszczyźnie i Podlasiu. 22 i 23 maja odbyły się kolejne szkolenia – w Gorzowie Wielkopolskim i Bydgoszczy.

(czytaj więcej)
0

Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Ważne jest wsparcie

Rozpoczął się Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Zachęcamy do# karmienia piersią, ale pamiętamy także o mamach, które z różnych przyczyn nie mogą karmić naturalnie. Pamiętajmy o wzajemnym szacunku i wsparciu.

(czytaj więcej)
0

Komary motywowały do szybkiego marszu. Wędrówka w otoczeniu jezior

W dzisiejszej wędrówce uczestniczyło #16 osób. Przejście wokoło jeziora Witosławskiego i Rościmińskiego nie przysparzało by większych problemów, gdyby nie ogromne ilości komarów, które tylko nas motywowały do szybkiego tempa marszu.

(czytaj więcej)
0

Wstęp na wystawę bezpłatny. Pałac Krasińskich dostępny dla odwiedzających

Rękopisy Cypriana Kamila Norwida, kronik Galla Anonima czy oryginał #utworu „Mury” Jacka Kaczmarskiego – to tylko niektóre ze zbiorów Biblioteki Narodowej, które od 21 maja można obejrzeć w zmodernizowanym i otwartym dla zwiedzających Pałacu Krasińskich w Warszawie.

(czytaj więcej)