Dziś mamy 28 lutego 2024, środa, imieniny obchodzą:

03 grudnia 2023

Krajna Nakło w kryzysie. Trzecia kolejna porażka z rzędu

fot. BG

fot. BG

Po dwóch nieudanych meczach wyjazdowych #szczypiorniści Krajny Nakło wrócili na swój parkiet, aby poszukać okazji na przełamanie. Starcia z Wybrzeżem Gdańsk nie będą jednak wspominać najlepiej.

Po bardzo obiecującym początku i trzech kolejnych zwycięstwach Krajna Nakło rozbudziła apetyty na to, że w zmaganiach II – ligowych może być jednym z czołowych zespołów. Niestety kolejne dwa wyjazdowe mecze nie ułożyły się najlepiej i zakończyły się porażkami. Szansa na przełamanie nastąpiła w kolejnym meczu domowym. Przeciwnikiem Krajny było SPR Wybrzeże I Gdańsk. Zgromadzeni kibice zobaczyli jednak dość jednostronne widowisko. Goście już na początku osiągnęli przewagę, którą z każdą minutą tylko powiększali. Było to niewątpliwie najgorsze spotkanie jakie w tym sezonie rozegrali podopieczni Aby Toure.

MKS Krajna Nakło – SPR Wybrzeże I Gdańsk 27:53

Bramki dla Krajny: Makowiecki 9, Bączkowski 4, Osieczak 4, Malinowski 3, Górnowicz 2, Nowak 2, Kowalczyk 2, Kulbarsch.

Oceń artykuł: 4 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 2 (2)

    krajan, w dniu 04-12-2023 11:26:26 napisał:

    Przerost ambicji nad możliwościami,najpierw długoletnie szkolenie dzieci, młodzieży,potem właściwa selekcja szkoleniowa na terenie gminy ,powiatu,bez odpowiedniego szkolenia w szkołach, stowarzyszeniach kf powołanie armii zaciężnej nie da rezultatów,baza do rozwoju piłki ręcznej w gminie ,powiecie jest dobra,sposób dochodzenia do jej popularności na razie znalazła tylko Kcynia.Powodzenia osobom pozytywnie zakręconym piłką ręczną w Nakle.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
159PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Zadaj pytanie
20PLN
Usługi pełnienia stanowiska Inspektora Ochrony Danych Osobowych
0

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

Program "Sport Wszystkich Dzieci". Nabór do edycji 2024

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie #w 2024 roku realizacji zadań w ramach Programu Sport Wszystkich Dzieci. Kwota do rozdysponowania w naborze wynosi 75 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj z aplikacji "Moja praca". Oferty aktualizowane są na bieżąco

"Moja praca" to darmowe narzędzie, które ułatwia #osobom szukającym pracy znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. W aplikacji na bieżąco aktualizowane są oferty pracy.

(czytaj więcej)