Dziś mamy 26 maja 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

25 września 2022

Kolejna liga za nim. Z meczu na meczu zawodnicy grają coraz lepiej

fot. pow.

fot. pow.

Wczoraj, 24 września 2022 r. młodzicy z Football Academy Nakło# udali się do Łabiszyna na mecz z liderem grupy, który w pierwszych dwóch spotkaniach miał zdobytych 20 bramek.

Od początku meczu graliśmy bardzo odważnie, wysoko pilnując i nie pozwalając na rozegranie rywalom. Otwarcie i budowanie gry było na całkiem fajnym poziomie. W ataku zdecydowanie mieliśmy najtrudniej, ponieważ drużyna Noteci broniła się prawie wszystkimi zawodnikami i dosyć skutecznie radzili sobie z naszymi napastnikami.
Graliśmy bezbłędnie i o końcowym wyniku zdecydował dosłownie pech. W 52 minucie zawodnik gospodarzy uderzył z dystansu piłkę. Nasz kapitalnie broniacy Janek już ją miał w rękach jednak ta odbiła się od kępy i zmyliła Janka. Trzy minuty pozniej Noteć wykonuje rzut rożny, Janek broni wybijając piłkę prosto w rękę naszego obrońcy i sędzia dyktuje rzut karny, który zamioniono na bramkę.

Nasi zawodnicy skutecznie realizowali postawione przed nimi zadania. Jestem dumny z ich postawy i postępów jakie robią. Popełniają błędy, podejmuja złe decyzje na boisku ale widać, że wyciagają wnioski i poprawiają się z meczu na mecz. Na dzisiejszy wynik na pewno nie zasłużyli - podsumował mecz trener Daniel.

Noteć Łabiszyn - FA Mezar 2-0

Materiał: Daniel Kloska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 15 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Symboliczne miejsce pochówku wielkiego piewcy. Kim był hr. Leon Skórzewski?

Jeśli weekend, to kolejny raz chcemy przekazać Wam kilka informacji o ciekawych# miejscach kultu - tym razem kolej przyszła na Leśnictwo Drogosław.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia rotacyjne. Żołnierze Wojska Polskiego w Kowalewku

W miniony weekend tereny Nadleśnictwa Szubin oraz obiekty #OSP JRS Kowalewko zostały zdominowane przez żołnierzy Wojska Polskiego, którzy realizują szkolenia rotacyjne.

(czytaj więcej)
0

Święto polskiej żywności. Prezentacje krajowych produktów

26 maja w otoczeniu zielonego #Służewca, na gości w każdym wieku, czekać będzie oprócz znakomitego jedzenia, mnóstwo dodatkowych atrakcji. Każdego roku Piknik Poznaj Dobrą Żywność to święto polskiej żywności.

(czytaj więcej)
0

Trzecia edycja kampanii "Lowe Krowe". Promocja zdrowych nawyków

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji kampanii# "Lowe Krowe"!

(czytaj więcej)