Dziś mamy 23 czerwca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

28 maja 2023

II rzut Wieloboju Atletycznego. Zawodniczki Studia Zielińscy na podium

fot. powierzone

fot. powierzone

W dniu 27.05.2023 w Sępólnie Krajeńskim odbył się #II rzut Wieloboju Atletycznego.

Zawodniczki ze Studia Zielińscy zajęły bardzo dobre miejsca. Na podium stanęły dwie dziewczynki. Konkurencje w jakich brały udział : bieg 4x10, trójskok, rzut piłką lekarską oraz element techniczny rwania i podrzutu z dwuboju olimpijskiego. Wszystkie dziewczynki poprawiły swoje wyniki z poprzednich zawodów. Kolejna tura Wieloboju odbędzie się w sierpniu w Bydgoszczy. Zapraszamy dzieci od lat 5 na zajęcia ogólnorozwojowe do naszego studia.

Materiał: Iwona Zielińska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 30 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)
0

Akcja "Bezpieczny Autokar". Inspektorzy kontrolują pojazdy

Akcja „Bezpieczny Autokar" prowadzona jest od #2003 roku przez Inspekcję Transportu Drogowego. W ramach inicjatywy inspektorzy kontrolują autokary, które przewożą dzieci i młodzież na wypoczynek.

(czytaj więcej)