Dziś mamy 11 grudnia 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

31 sierpnia 2023

Drzwi otwarte w nakielskiej komendzie. Poznano specyfikę pracy policjanta

fot. powiaerzone

fot. powiaerzone

Mundurowi z komendy w Nakle, kolejny już raz, zorganizowali #drzwi otwarte dla osób zainteresowanych wstąpieniem do służby. Omówiono między innymi etapy postępowania kwalifikacyjnego i wymagania stawiane kandydatom.

Wczoraj (30.08.23) w Komendzie Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią, funkcjonariusze zorganizowali drzwi otwarte, podczas których osoby zainteresowane wstąpieniem w mundurowe szeregi, miały okazję dowiedzieć się wiele na temat specyfiki służby, funkcjonowania nakielskiej jednostki i pracy poszczególnych komórek oraz wydziałów.

Prowadzący przedsięwzięcie dzielnicowi oraz pracownice zespołu kadr i szkolenia omówili również etapy postępowania kwalifikacyjnego, jakie przechodzą kandydaci do służby.

Szczegółowe informacje na temat możliwości pracy w Komendzie Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią można uzyskać w Zespole Kadr i Szkolenia pod numerem telefonu 47 75 29 206. Warto zapoznać się również z publikacjami na stronie internetowej: Wstąp do Policji.

Materiał: kom. Justyna Andrzejewska w zastępstwie oficera prasowego KPP Nakło nad Notecią

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 14 21

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Sprawdzono zabawki dźwiękowe. Czy wszystkie są bezpieczne?

Sprawdziliśmy bezpieczeństwo 50 zabawek dźwiękowych oraz #41 interaktywnych dla dzieci do lat 3 – m.in. poziom wydawanego dźwięku, małe części, właściwości mechaniczne i fizyczne, oznakowanie.

(czytaj więcej)
0

Kontrola produktów oferowanych luzem. Nieprawidowości w 83 sklepach

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych #(IJHARS) przedstawia wyniki przeprowadzonej w II kwartale 2023 r. planowej kontroli w zakresie jakości handlowej oferowanych luzem: mięs, przetworów mięsnych (kiełbas i wędzonek) oraz serów żółtych.

(czytaj więcej)
0

Programowanie to świetna zabawa. Jak rozpocząć naukę kodowania?

Szukasz mądrej rozrywki na długie jesienne wieczory dla siebie i swoich dzieci? Zacznijcie #programować! Niezależnie od tego, ile macie lat, na naukę kodowania nigdy nie jest ani za wcześnie, ani za późno. Podpowiadamy, jak zacząć.

(czytaj więcej)
0

Nowe paliwo na stacjach benzynowych. Zmiany od 1 stycznia

Od 1 stycznia 2024 r. na stacjach paliw w Polsce będzie wprowadzane sukcesywnie nowe paliwo# - benzyna silnikowa 95-oktanowa z zawartością do 10% biokomponentów – tzw. E10. Benzyna silnikowa E10 zastąpi na stacjach paliw benzynę E5 o liczbie oktanowej 95. Benzyna silnikowa E5, która zostanie zastąpiona benzyną E10, zawiera maksymalnie do 5% objętościowo biokomponentów (bioetanolu), podczas gdy benzyna E10 będzie zawierała maksymalnie do 10% objętościowo biokomponentów. Ta zmiana nie wymaga dodatkowych działań od większości właścicieli pojazdów. W dokumentach pojazdu lub na klapie wlewu paliwa w samochodzie powinno znajdować się charakterystyczne oznaczenie E10 – potwierdzające dostosowanie samochodu do nowego paliwa. Właściciele starszych pojazdów powinni sprawdzić, czy ich pojazdy są dostosowane do tankowania nowego paliwa.

(czytaj więcej)