Dziś mamy 2 października 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

24 listopada 2022

Certyfikat PZPN dla Football Academy Nakło. Klub wyróżniony

fot. powierzone

fot. powierzone

Football Academy Nakło z Certyfikatem PZPN na kolejny rok! W ostatnim czasie dotarła do nas #przesyłka z PZPNu z Certyfikatem oraz dyplomem z Ministerstwo Sportu i Turystyki potwierdzającymi udział w Programie Certyfikacji.

W powiecie nakielskim tylko dwa kluby w spelniły wszystkie wymagania Certyfikacji PZPN, szkoląc zgodnie z wymogami jakie stawia PZPN - Football Academy Nakło i Pelikan Szubin.

Dziękujemy za wsparcie:
- Gmina Nakło nad Notecią
- Powiat nakielski
- Ministerstwo Sportu i Turystyki
- Łączy nas piłka
- HIPPER.pl

Materiał: Daniel Kloska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 37 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Daleka wyprawa do Rumunii. Piękne góry i życzliwi ludzie

Latem bieżącego roku w dniach od 25 lipca do 4 sierpnia, wyruszyliśmy# na daleką wyprawę do Rumunii - 1250 kilometrów od Kcyni.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Walki z Wścieklizną. Jak można się zarazić?

W czwartek, 28 września przypadał #Światowy Dzień Walki z Wścieklizną. Wścieklizna to jedna z najpoważniejszych chorób zakaźnych. Cechuje ją blisko 100% śmiertelność. Jeśli wirus dostanie się do mózgu, nie ma możliwości uratowania chorego.

(czytaj więcej)