Dziś mamy 19 maja 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

01 grudnia 2021

Długo wyczekiwane otwarcie sklepu medycznego w Nakle

fot. SL

fot. SL

Po kilku miesiącach intensywne prace przy# ulicy Sądowej w Nakle dobiegły końca. Dzisiaj oficjalnie otwarto Sklep Medyczny „Zdrowie”. To świetnie wieści dla mieszkańców!

W naszych okolicach to już trzeci taki sklep. Jak się okazuje, zapotrzebowanie jest duże, bo właściciel ma w planach otwarcie kolejnych punktów już w przyszłym roku.

Sklep realizuje dofinasowania z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, jak i fundacji. Punkt przy ulicy Sądowej jest bardzo dobrze wyposażony. Możemy zakupić sprzęt do opieki przy pacjentach leżących (materace, czy też poduszki przeciwodleżynowe), buciki profilowane dla dzieci, buty z serii ortopedycznej dla dorosłych oraz ortezy przy różnych schorzeniach, złamaniach i operacjach. Mamy też szeroki wybór wózków, balkoników i kul na zlecenie lub wypożyczenie.

Profesjonalny i wykwalifikowany personel kluczem do sukcesu

Właściciel pomyślał też o osobach, które doskonale wiedzą, jak ważna jest profilaktyka. W tym punkcie można wykonać bezpłatne badania stóp. Profesjonalny i wykwalifikowany personel pomoże też w doborze wkładek indywidualnych, seryjnych oraz protez piersi, biustonoszy dla amazonek, peruk.

Duży wybór różnych produktów

Zasoby sklepowe zostały bardzo dobrze zaopatrzone w kosmetyki, sprzęt elektroniczny (ciśnieniomierze, inhalatory, pulsoksymetry, termometry, elektrostymulatory, poduszki elektryczne) i duży wybór produktów rehabilitacyjnych.
Warto podkreślić, że w budynku przy ulicy Sądowej będzie funkcjonować wypożyczalnia m.in. łóżek, balkoników, kul i koncentratorów tlenu.

Sklep jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00 oraz w soboty w godzinach 9.00-13.00. Z pracownikami można kontaktować się za pośrednictwem maila zdrowie2.naklo@gmail.com lub telefonicznie 884-006-107.

Materiał Partnera

Oceń artykuł: 20 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Więcej Polaków chce oszczędzać. Nie wszystkich na to stać

Rosnąca inflacja oraz wojna bardziej mobilizują do# oszczędzania niż pandemia – wynika z badania „Inflacja i wojna w Ukrainie a budżety domowe Polaków”, wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor. Polacy coraz bardziej doceniają znaczenie oszczędności. Jedna czwarta przyznaje, że aktualna sytuacja wpływa na ich stosunek do posiadania grosza na czarną godzinę. Niemal tyle samo stwierdza jednak, że nie stać ich na to, by odkładać.

(czytaj więcej)
0

Jak wykończyć mieszkanie, zanim ono finansowo wykończy Ciebie? Oto jak uniknąć ukrytych kosztó

Tylko w okresie styczeń-marzec 2022 r. deweloperzy oddali do użytku 54,7 tys. nowych mieszkań w całej Polsce#. To oznacza, że co miesiąc w naszym kraju przybywa średnio kilkanaście tysięcy szczęśliwych nabywców swojego „M”. Najpierw zakup lokum, które istnieje tylko na papierze, a potem odebranie już kluczy do własnego nowego mieszkania to dla wielu spełnienie marzeń, ale kiedy pierwsze emocje już opadną, okazuje się, że stajemy przed kolejnym, nie mniej wymagającym zadaniem: wykończeniem i aranżacją wnętrza. Budżet, który trzeba przeznaczyć na ten cel, to obok zakupu, kolejny duży koszt, tym bardziej, że ceny potrzebnych materiałów i usług rosną w astronomicznym tempie. Przykład? W marcu 2022 r. w porównaniu z analogicznym okresem zeszłego roku, ceny najpopularniejszych materiałów budowlanych są wyższe średnio o 28%[2] i ciągle rosną! Sytuacji nie poprawia też rekordowa dwucyfrowa inflacja, wyższe oprocentowanie kredytów hipotecznych, rosnące ceny prądu i gazu. Rachunki za ten pierwszy są już o 24 proc. wyższe niż w 2021 r.[3] To wszystko sprawia, że kwoty, które świeżo upieczeni właściciele mieszkań zabezpieczyli na wykończenie i zagospodarowanie swoich lokali, topnieją z dnia na dzień. Jeśli nie będziemy wystarczająco ostrożni, łatwo możemy wpaść w nieplanowane długi! O tym, jak tego uniknąć w kolejnym materiale Intrum z cyklu „Ogarniam finanse”!

(czytaj więcej)
0

Doręczanie listów poleconych bezpośrednio do rąk adresatów

Od 16 maja 2022 r., wychodząc# naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Poczta Polska przywraca standardowy sposób doręczania wszystkich przesyłek listowych rejestrowanych bezpośrednio do adresata. Doręczanie zostało ograniczone podczas epidemii, kiedy przesyłki polecone niewymagające potwierdzenia odbioru były doręczane wyłącznie do skrzynek oddawczych, z uwagi na bezpieczeństwo Klientów i pracowników.

(czytaj więcej)
0

Złap chwilę dla siebie! Dlaczego nie warto rezygnować ze śniadania?

Wiecznie zimna kawa – brzmi znajomo? To niestety standardowe# śniadanie niejednej mamy. Najwyższy czas z tym skończyć! Tylko zdrowa i szczęśliwa mama jest w stanie zapewnić beztroskie i radosne dzieciństwo swoim pociechom. Ale zacznijmy od początku, tzn. pierwszego posiłku w ciągu dnia. Potem pójdzie już z górki.

(czytaj więcej)