Dziś mamy 8 grudnia 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

Co, gdzie, kiedy?

3 grudnia 2022 0

Magiczne Mikołajki

Tajemnica, fałszywy św. Mikołaj i to nie jeden, szkolenie na pomocnika św. Mikołaja, seans w kinie, to tylko kilka atrakcji, które czekają# na dzieci z sołectw Gminy Nakło nad Notecią.

(czytaj więcej)
9 grudnia 2022 0

Mini Playback Show

9 grudnia, po wielu latach przerwy odbędzie się Mini Playback Show.

(czytaj więcej)
16 grudnia 2022 0

Przedszkolny Przegląd Jasełek

16 grudnia w Nakielskim Ośrodku Kultury odbędzie się Przedszkolny Przegląd Jasełek "Kolęda niech płynie na skrzydłach anioła".

(czytaj więcej)
20 stycznia 2023 0

Koncert Noworoczny

Rada Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Paterku zaprasza już dzisiaj na Koncert Noworoczny, #który odbędzie się w dniu 20 stycznia 2023 roku o godz. 19:00.

(czytaj więcej)
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)