Dziś mamy 28 września 2022, środa, imieniny obchodzą:

Głos internauty


Jeśli jesteś świadkiem jakiegoś ważnego wydarzenia, wiesz o czymś istotnym, chcesz nas o czymś poinformować - pisz do nas - czekamy!

Wysyłana stąd wiadomość trafi do redakcji portalu oraz zostanie opublikowana w dziale Głos internauty. Jeżeli nie chcesz, aby przesłana wiadomość była publikowana - napisz w treści "nie publikować" lub skorzystaj z formularza Wrzuć temat.

*

Foto i wideo można przesyłać pojedynczo (najlepiej w formatach .jpg, .wmv, .flv) lub spakowane jako archiwum .zip albo .rar. Wielkość pliku nie może przekraczać 64 MB

Formularz wysłany, dziękujemy!
Wypełnij wymagane pola!

22 września 2022 16

Internauta zaprasza kierowców na ul. Piaskową. "Dlaczego pozwala się na wykonywanie takiej fuszerki"

Do naszej redakcji dotarła wiadomość mieszkańca gminy# Nakło, który ma uwagi odnośnie nowo położonego asfaltu na ul. Piaskowej w Nakle.

(czytaj więcej)
24 sierpnia 2022 37

„Syf w centrum miasta”. Internauta zwraca uwagę

Internauta zwrócił uwagę na wiatę śmietnikową znajdującą się na osiedlu Krzywoustego w Nakle. Treść poniżej.

(czytaj więcej)
23 sierpnia 2022 30

Apel internauty o za późno zapalające się lampy. "Pieszych nie widać"

Nasz czytelnik zwrócił uwagę na brak oświetlenia w Nakle. O co chodzi?# Treść wiadomości zamieszczamy poniżej.

(czytaj więcej)
09 sierpnia 2022 16

Niektórzy mają problem. "Jak tam wejść?"

Do naszej redakcji dotarła informacja od jednej z mieszkanek, która # ma problem z nową siedzibą MGOPS w Nakle. Prezentujemy treść wiadomości.

(czytaj więcej)
29 lipca 2022 53

„Za nic mają swoje bezpieczeństwo”. Internautka apeluje do rowerzystów

Do naszej redakcji napisała mieszkanka gminy# Nakło, która zwróciła uwagę na niewłaściwe zachowanie rowerzystów. Poniżej publikujemy treść nadesłanego listu.

(czytaj więcej)
17 lipca 2022 8

Za mało śmietników w mieście. Internauta poruszył temat czystości

Do naszej redakcji napisał mieszkaniec, który zwraca uwagę# na zbyt małą liczbę koszy na śmieci w Nakle. Poniżej publikujemy treść nadesłanego listu.

(czytaj więcej)
13 lipca 2022 82
Film

Oburzająca kąpiel w fontannie! "Przechodnie są zmuszeni patrzeć na takie sytuacje"

Nadesłano do naszej redakcji oburzający materiał. Na przesłanym filmie # można zauważyć mężczyznę, który jak gdyby nigdy nic myje się w fontannie na Rynku w Nakle.

(czytaj więcej)
05 lipca 2022 8

Przemyślenia na temat utrzymania zieleni. "Strat w środowisku nie da się oszacować"

Do naszej redakcji została nadesłana wiadomość od Internauty, który ma kilka uwag # co do systemu nawadniania w nakielskim parku. Poniżej publikujemy wiadomość od naszego czytelnika.

(czytaj więcej)
01 lipca 2022 22

Jak nie lodówka, to kanapa. "Ludzie, co się z Wami dzieje?"

Jeden z naszych czytelników nadesłał do nas zdjęcie oraz krótką wiadomość. Ktoś wyrzucił kanapę na pobocze drogi.

(czytaj więcej)
21 czerwca 2022 20

Trzy lata bez placu zabaw. "Jaki jest powód, aby ograniczać wychowankom zabawę?"

Do naszej redakcji napisał mieszkaniec # Paterka, który martwi się, że dzieci nie mogą korzystać z tamtejszego placu zabaw. Publikujemy treść nadesłanego listu.

(czytaj więcej)
31 maja 2022 42

„Uprzykrza życie mieszkańcom i podróżnym”. Internauta porusza problem

Do naszej redakcji zgłosił się internauta, który zwraca uwagę na# problem z toaletami na dworcu PKP w Nakle. Publikujemy treść wiadomości nadesłanej przez nakielanina.

(czytaj więcej)
27 kwietnia 2022 54

„Rano przejechanie koło szkoły graniczy z cudem”. Internauta apeluje o rozwiązanie problemu

Do naszej redakcji wpłynął list od Internauty, który #poruszył problem komunikacji koło jednej z nakielskich szkół. Poniżej prezentujemy treść listu.

(czytaj więcej)
21 kwietnia 2022 2

Bariera chroniąca płazy zniszczona? Internauta zwraca uwagę

Nasz czytelnik zwrócił uwagę na# barierę chroniącą płazy. O co chodzi? Treść wiadomości zamieszczamy poniżej.

(czytaj więcej)
04 kwietnia 2022 36

Internauta zwraca uwagę na niewłaściwe zachowanie właścicieli psów

Jeden z naszych czytelników poruszył problem sprzątania# psich odchodów. Jest niezadowolony z zachowania niektórych właścicieli pupilów. Treść otrzymanego listy publikujemy poniżej.

(czytaj więcej)
31 marca 2022 21

Jedna decyzja, wiele zniszczeń. Kto za to zapłaci?

Do naszej redakcji wpłynął list od Internauty, który poruszył problem niszczonej drogi# w jednej z nakielskich wsi. Poniżej prezentujemy treść listu.

(czytaj więcej)
27 marca 2022 31

W Nakle brakuje śmietników? Czytelnik zwraca uwagę

Nasz czytelnik zwrócił uwagę, jego zdaniem, na dość długo# ciągnący się problem. O co chodzi? Treść otrzymanej wiadomość publikujemy poniżej.

(czytaj więcej)
19 marca 2022 14
Głos Internauty

"Zapomniano o niepełnosprawnych?”. Internautka zauważa problem

Do naszej redakcji wpłynął kolejny list od Internautki, który dotyczy problemów ze zmianą # organizacji ruchu w Nakle. Poniżej prezentujemy treść listu.

(czytaj więcej)
05 marca 2022 48

„Absurd goni absurd”. Zmiana organizacji ruchu wciąż budzi emocje

Mimo że zmiana organizacji ruchu została wprowadzona już# kilka miesięcy temu to nadal budzi wiele emocji wśród mieszkańców. Czytelnicy zwracają uwagę m.in. na tworzące się korki w godzinach porannych i popołudniowych. Treść otrzymanego listu zamieszczamy poniżej.

(czytaj więcej)
13 lutego 2022 20

Niemiła sytuacja przy paczkomacie. Błoto daje się we znaki

Internauci zwracają się do nas z różnymi problemami. Dotyczą one# wielu tematów. Dzisiaj otrzymaliśmy wiadomość od czytelnika, którego podczas odbierania paczki przy jednym z nakielskich paczkomatów czekała niemiła niespodzianka. Treść poniżej.

(czytaj więcej)
13 lutego 2022 10

„Za co płacimy podatki?”. Mieszkańcy skarżą się na zły stan drogi

Temat złego stanu dróg dotyczy mieszkańców praktycznie# każdej gminy powiatu nakielskiego. Niedawno otrzymaliśmy kolejną już wiadomość od mieszkańca Nakła. W swojej wypowiedzi nie szczędzi słów na temat, jego zdaniem, fatalnej nawierzchni drogi. O jaką ulicę chodzi? Treść listu publikujemy poniżej.

(czytaj więcej)
10 lutego 2022 45

„Miasto, a takie zaniedbane”. Czytelnik o drogach w Nakle

Nasz czytelnik poruszył temat stanu jednego z# odcinków dróg w Nakle. O co chodzi? Treść otrzymanej wiadomości publikujemy poniżej.

(czytaj więcej)
0

Myślisz o regularnych ćwiczeniach? Jak wdrożyć plan w życie

Jak wynika z przeprowadzonych wśród Europejczyków badań #dotyczących aktywności fizycznej, Polacy zajmują pierwsze miejsce wśród ośmiu badanych krajów. Trzech na czterech Polaków deklaruje, że uprawia chociaż jedną dyscyplinę sportu. Największą popularnością cieszy się jogging (58,9%) i fitness (48,4%). Dalej uplasowało się pływanie (38,9%), piłka nożna (32,8%) oraz siatkówka (24,3%) . We wszystkich badanych krajach najbardziej aktywną sportowo grupą są osoby w wieku 18-34 lata. Skąd biorą motywację?

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)
0

Czym ogrzejemy domy zimą? Perspektywy cenowe surowców energetycznych

Nagły wrześniowy spadek temperatur sprawił, że jednym z kluczowych# tematów stała się kwestia bezpieczeństwa energetycznego. Rządzący uspokajają, że nie zabraknie energii elektrycznej ani ciepła dla odbiorców indywidualnych. Z kolei eksperci alarmują, że węgla opałowego – z którego to korzystają głównie elektrownie i elektrociepłownie miejskie do wytworzenia energii cieplnej – nie wystarczy, a jeśli zostanie pozyskany, może być niskiej jakości. Czy społeczeństwu grożą częste wyłączenia energii i galopująca podwyżka cen?

(czytaj więcej)