Dziś mamy 29 maja 2024, środa, imieniny obchodzą:

12 kwietnia 2024
Wiadomości z regionu

Zderzenie motocykla z ciężarówką. Wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe

fot. Wiecbork112.pl

fot. Wiecbork112.pl

W piątek 12 kwietnia br., po godzinie #15 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Witunia.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Więcborku. Na miejscu okazało się, że doszło do zderzenia motocykla z samochodem ciężarowym. Wskutek zderzenia kierujący motorem marki Yamaha z obrażeniami został przetransportowany przez przybyły na miejsce śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – Ratownik2 do szpitala w Bydgoszczy. Na czas akcji na drodze wojewódzkiej nr. 189 prowadzony był ruch wahadłowy.

SiS: OSP Więcbork (GBARt Volvo), JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Renault), JRG Sępólno Krajeńskie (GBARt Mercedes), Pogotowie Ratunkowe, Policja, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Materiał: Wiecbork112.pl

Oceń artykuł: 13 50

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • 8 (20)

  Łukasz, w dniu 12-04-2024 21:29:16 napisał:

  Zaciekawił mnie ten artykuł na maxa !!! Wielkie WOOOW !! . Niedługo może z Chojnic trochę informacji.... Świecie też lubię. Może trochę o Toruniu popiszecie. Ale że syreny wyły o 5 rano . Po co??. Spaliście jak Kaczyński w stanie wojennym. Zapomniałem - Przepraszam. Wy przecież jej zwolennicy.

  odpowiedz

  • 1 (3)

  Łyyn łyyn. Lete, w dniu 13-04-2024 00:03:15 napisał:

  Sezon łotwarty. Łyynn, łyyyyyyyyynnnnn.

  odpowiedz

  • -3 (7)

  Michu, w dniu 13-04-2024 06:13:16 napisał:

  Dawcy

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -2 (4)

  Kasia, w dniu 13-04-2024 18:05:36 napisał:

  Każdy motocyklista powinien być obarczony kosztami akcji ratunkowej !

  odpowiedz

  • 3 (3)

  pozdro wypierdalaj, w dniu 13-04-2024 21:05:19 napisał:

  Pan dojminik sprytna gapa, pośrednik będzie załatwiał odszkodowanie 50% odszkodowania za wypisanie papierka. Nie dajcie się nabrać! Hiena cmentarna. Wystarczy dobrze wypisać wnioski i dostaniecie 100% bez pośrednika

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Korzystanie ze środowiska
500PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Pamiątka A4
20,00 zł PLN
Rejestracja BDO
500PLN
Zaproszenia
4,00 zł PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
0

Przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej. Szkolenia dla policjantów

Radom, Kielce, Lublin, Białystok, Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz#, Katowice, Rzeszów i Warszawa – to miasta na mapie tegorocznego cyklu szkoleń dla funkcjonariuszy Policji pn. „Zwalczanie i przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej w zakresie gospodarowania odpadami oraz transportowania odpadów w ruchu krajowym i międzynarodowym”. W lutym, marcu i kwietniu 2024 r. eksperci Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska przeprowadzili wykłady na Mazowszu, w Świętokrzyskim, na Lubelszczyźnie i Podlasiu. 22 i 23 maja odbyły się kolejne szkolenia – w Gorzowie Wielkopolskim i Bydgoszczy.

(czytaj więcej)
0

Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Ważne jest wsparcie

Rozpoczął się Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Zachęcamy do# karmienia piersią, ale pamiętamy także o mamach, które z różnych przyczyn nie mogą karmić naturalnie. Pamiętajmy o wzajemnym szacunku i wsparciu.

(czytaj więcej)
0

Komary motywowały do szybkiego marszu. Wędrówka w otoczeniu jezior

W dzisiejszej wędrówce uczestniczyło #16 osób. Przejście wokoło jeziora Witosławskiego i Rościmińskiego nie przysparzało by większych problemów, gdyby nie ogromne ilości komarów, które tylko nas motywowały do szybkiego tempa marszu.

(czytaj więcej)
0

Wstęp na wystawę bezpłatny. Pałac Krasińskich dostępny dla odwiedzających

Rękopisy Cypriana Kamila Norwida, kronik Galla Anonima czy oryginał #utworu „Mury” Jacka Kaczmarskiego – to tylko niektóre ze zbiorów Biblioteki Narodowej, które od 21 maja można obejrzeć w zmodernizowanym i otwartym dla zwiedzających Pałacu Krasińskich w Warszawie.

(czytaj więcej)