Dziś mamy 2 marca 2024, sobota, imieniny obchodzą:

11 grudnia 2023

Zderzenie ciężarówki z osobówką. Poranne działania służb (aktualizacja)

fot. OSP Sadki

fot. OSP Sadki

W poniedziałek, 11 grudnia w godzinach porannych na drodze #krajowej nr 10 w pobliżu miejscowości Sadki samochód ciężarowy zderzył się z autem osobowym.

Do zdarzenia doszło około godz. 5.30. Na miejsce przybyły trzy zastępy straży pożarnej: dwa z JRG Nakło i jeden z OSP Sadki. Na miejscu czynności prowadzą policjanci, którzy ustalają okoliczności zdarzenia.

Wstępne ustalenia policji:

- Z wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący pojazdem ciężarowym marki Volvo z naczepą niskopodwoziową 45-letni mieszkaniec Bydgoszczy na skutek niezawinionej usterki technicznej pojazdu zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w pojazd marki Citroen. Kierujący pojazdami byli trzeźwi, nie wymagali hospitalizacji. Nie stosowano środków prawnych - poinformowała asp. Zofia Wrzeszcz, p.o. oficera prasowego KPP w Nakle.

Oceń artykuł: 21 21

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Usługi pełnienia stanowiska Inspektora Ochrony Danych Osobowych
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
159PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Zadaj pytanie
20PLN
Budowa hal
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Klasyfikacja tusz zwierząt. Egzaminy dla kandydatów na rzeczoznawców

Informacja o egzaminach kwalifikacyjnych w zakresie klasyfikacji tusz# zwierząt rzeźnych w systemie EUROP w I i II kwartale 2024 r.

(czytaj więcej)
0

"Na Drodze – Patrz i Słuchaj". Kolejna edycja ogólnopolskiej akcji

"Na Drodze – Patrz i Słuchaj" – to już kolejna edycja ogólnopolskiej akcji #informacyjno – edukacyjnej skierowanej do wszystkich uczestników ruchu drogowego.

(czytaj więcej)
0

Polskie produkty mięsne w europejskiej czołówce. Smak tradycji

Polskie produkty mięsne od lat należą do europejskiej czołówki #pod względem jakości i smaku. Mało kto wie, że wśród rodzimych przetworów mięsnych nazwy niektórych z nich zostały wpisane do unijnego rejestru chronionych nazw pochodzenia (ChNP) i chronionych oznaczeń geograficznych (ChOG) lub rejestru gwarantowanych tradycyjnych specjalności (GTS). Poznajmy je!

(czytaj więcej)