Dziś mamy 23 czerwca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

25 września 2023

Zajęcia z okazji Dnia Przedszkolaka. Dzieci chętnie dzieliły się wiedzą

fot. NOK

fot. NOK

W piątek, 22 września Wiejski Dom Kultury i Biblioteka# w Ślesinie zorganizowały zajęcia dla przedszkolaków z okazji ich święta.

Biedronki, Słoneczka oraz Jeżyki i Skrzaty wzięły udział w zajęciach sportowych, chętnie też dzieliły się swoją wiedzą na temat swojego przedszkola. Wszyscy doskonale poradzili sobie z zakodowanym hasłem przewodnim spotkania. Na koniec nie zabrakło oczywiście tańca z gościem specjalnym, tym razem była to kotka Hello Kitty.

Materiał: Michał Dubkowski / Nakielski Ośrodek Kultury

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)
0

Akcja "Bezpieczny Autokar". Inspektorzy kontrolują pojazdy

Akcja „Bezpieczny Autokar" prowadzona jest od #2003 roku przez Inspekcję Transportu Drogowego. W ramach inicjatywy inspektorzy kontrolują autokary, które przewożą dzieci i młodzież na wypoczynek.

(czytaj więcej)