Dziś mamy 23 maja 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

01 października 2023

XXIII Dzień Papieski. Diecezjalna pielgrzymka i rajd rowerowy

fot. Diecezja Bydgoska

fot. Diecezja Bydgoska

15 października przeżywać będziemy #w Polsce XXIII Dzień Papieski pod hasłem „Jan Paweł II – Cywilizacja życia”. Wydarzenia o charakterze diecezjalnym będą przeżywane na Jasnej Górze oraz w Bydgoszczy.

Program:

13 i 14 października – wyjazd na Jasna Górę w ramach diecezjalnej pielgrzymki, czuwanie, animacja prowadzona przez stypendystów Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”

15 października – Msza św. w parafii św. Jadwigi Królowej w Bydgoszczy o godz. 11:30 animowana przez studentów, po niej rozwiązanie konkursu literacko-plastycznego z wręczeniem nagród

15 października – rajd rowerowy o długości 26,5 kilometra (odpowiadający długości pontyfikatu Jana Pawła II) – trasa z parafii św. Jadwigi Królowej w Bydgoszczy do Sanktuarium Zawierzenia na Piaskach, start o godz. 13.00. Szczegóły pod numerem: 790 282 787. Link do rejestracji TUTAJ.

Materiał: Marcin Jarzembowski / Diecezja Bydgoska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 14 14

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Symboliczne miejsce pochówku wielkiego piewcy. Kim był hr. Leon Skórzewski?

Jeśli weekend, to kolejny raz chcemy przekazać Wam kilka informacji o ciekawych# miejscach kultu - tym razem kolej przyszła na Leśnictwo Drogosław.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia rotacyjne. Żołnierze Wojska Polskiego w Kowalewku

W miniony weekend tereny Nadleśnictwa Szubin oraz obiekty #OSP JRS Kowalewko zostały zdominowane przez żołnierzy Wojska Polskiego, którzy realizują szkolenia rotacyjne.

(czytaj więcej)
0

Święto polskiej żywności. Prezentacje krajowych produktów

26 maja w otoczeniu zielonego #Służewca, na gości w każdym wieku, czekać będzie oprócz znakomitego jedzenia, mnóstwo dodatkowych atrakcji. Każdego roku Piknik Poznaj Dobrą Żywność to święto polskiej żywności.

(czytaj więcej)
0

Trzecia edycja kampanii "Lowe Krowe". Promocja zdrowych nawyków

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji kampanii# "Lowe Krowe"!

(czytaj więcej)