Dziś mamy 2 marca 2024, sobota, imieniny obchodzą:

08 grudnia 2023

Wyjątkowy prezent. Przekazanie nowego wózka inwalidzkiego

fot. Starostwo Powiatowe

fot. Starostwo Powiatowe

Wczoraj, 7 grudnia 2023 roku pod Starostwem Powiatowym# w Nakle nad Notecią miało miejsce przekazanie wyjątkowego prezentu.

Pan Sebastian Szymanowski filantrop działający w Fundacji "Adoptuję Jabłonkę" i Dyrektor Generalny Grupy Producentów Owoców GALSTER przekazał Fundacji Salus Homini wózek inwalidzki, który zostanie wykorzystany do zaspokojenia potrzeb osób niepełnosprawnych. W przekazaniu sprzętu pośredniczył Wicestarosta Nakielski Tomasz Miłowski.

Darczyńca skontaktował się z Wicestarostą, który w imieniu Powiatu Nakielskiego wskazał aktywną i prężnie działającą fundację jaką jest Salus Homini. Dzięki temu wczoraj doszło do skutku oficjalne przekazanie nowego wózka inwalidzkiego.

Bardzo dziękujemy za ten gest dobroczynności i bezinteresownego wsparcia!

Materiał: Magdalena Stepka - Wydział Rozwoju Starostwa Powiatowego w Nakle nad Notecią

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 27 17

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Klasyfikacja tusz zwierząt. Egzaminy dla kandydatów na rzeczoznawców

Informacja o egzaminach kwalifikacyjnych w zakresie klasyfikacji tusz# zwierząt rzeźnych w systemie EUROP w I i II kwartale 2024 r.

(czytaj więcej)
0

"Na Drodze – Patrz i Słuchaj". Kolejna edycja ogólnopolskiej akcji

"Na Drodze – Patrz i Słuchaj" – to już kolejna edycja ogólnopolskiej akcji #informacyjno – edukacyjnej skierowanej do wszystkich uczestników ruchu drogowego.

(czytaj więcej)
0

Polskie produkty mięsne w europejskiej czołówce. Smak tradycji

Polskie produkty mięsne od lat należą do europejskiej czołówki #pod względem jakości i smaku. Mało kto wie, że wśród rodzimych przetworów mięsnych nazwy niektórych z nich zostały wpisane do unijnego rejestru chronionych nazw pochodzenia (ChNP) i chronionych oznaczeń geograficznych (ChOG) lub rejestru gwarantowanych tradycyjnych specjalności (GTS). Poznajmy je!

(czytaj więcej)